Bude vám věrný? To prozradí jeho hlas!

Jen na vás promluvil a už se vám podlomila kolena? Byla to láska na „první poslech“? To ještě nic neznamená! Nenechte se ošálit a soustřeďte se! Podle tónu hlasu se dá poznat, jestli vám ten krasavec bude věrný!

To je ale nespravedlnost! Zatímco ženy používají k úspěšnému seznámení všechny dostupné zbraně, z nichž je asi nejúčinnější perfektní vzhled, mužům leckdy stačí jen promluvit: a už je ruka v rukávě! Proč to mají tak snadné? Ač je to nepochopitelné, jejich hlas může sehrát důležitou roli! Díky němu lze dokonce odhadnout i vývoj a kvalita budoucího vztahu!

Jak se pozná nevěrník?

Podle studie skotské University of Aberdeen má výše hlasu co dočinění s věrností! Čím má dotyčný muž hlasový projev hlubší, tím snáze zaujme potencionální partnerku. Jenže je tam jedno veliké ale! Takoví muži mají podle odborníků do věrnosti hodně daleko a už vůbec je nelze nominovat na přítele roku!

„Naše průzkumy ukazují, že ženy velmi přitahuje hluboký mužský hlas, který si i lépe pamatují. Majitel takového hlasu však svoji partnerku častěji podvádí,“ upozorňuje doktor David Smith, vedoucí výzkumu výše zmíněné univerzity s tím, že pokud chcete partnera celý život jen pro sebe, zapomeňte na něj.

Prý biologické geny takového charismatického exempláře ho k podvádění podvědomě nutí. Možná je to pro to, že za svůj život dostane od žen mnohonásobně víc nabídek než jeho kolega s vysokým hlasem. Ale to by nebyl život, aby v něm nebylo něco zlého pro něco dobrého. Ti muži, kteří mají hluboký hlas, sice nepatří mezi vzor ctnosti, ale zase jsou plodní!

článek

2 v 1. Smilník i spermobanka 

Podle psychologů patří mužský hlubší tón řeči mezi jasné důkazy plodnosti a sexuální vytrvalosti, tudíž pokud nehledáte delší pevný vztah, ale občasné zpestření večera, či krátký románek plný sexu, zdá se, že někdo takový bude ideálním adeptem. Jen se do něj nezamilovat! Je to těžký úkol!

„Dosud nebylo jasné, proč ženy mají rády muže, kteří je můžou podvádět. Náš výzkum ale ukázal, že čím více ženy věří, že je tito partneři podvedou, tím více jsou jimi přitahovány pro krátkodobé vztahy,“ nechává se slyšet David Smith. Románek jen kvůli sexu? A proč ne?

Třiďte nápadníky!

Nelze všechny potencionální partnery házet do jednoho pytle. Rozlišujte, kdo je vhodný na vztah a kdo jen na povyražení. Výhody můžete mít od obou. A nikdo přece neříká, že taková krátká letní láska nemůže být intenzivní a vášnivá. Když si předem ujasníte, co oba chcete a nechcete…

A co vy, milé dámy, vzrušuje vás hluboký mužský hlas?

Foto zdroj: profimedia.cz

9.5.2014 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist