Podvádí tě? Známe 7 způsobů, jak toho využít!

Přišla jsi mu nevěru a chvílemi zuříš, pak zase pláčeš a nenávidíš celý svět? Zkus se na to podívat z té lepší stránky. Takový mužský zálet ti může být prospěšný. Takže si utři slzy a koukej toho pořádně využít. Poradíme ti jak.

1. Dárky, dárky a zase dárky

Když muž podvádí, má špatné svědomí a myslí si, že si ho vykoupí tím, že tě bude obdarovávat. Jasně, tebe si za peníze nekoupí, ale zkus to udělat rafinovaně. On nemusí přeci vědět, že ty jsi jeho nevěru odhalila, a že z toho chceš něco vytřískat. Jen mu jemně naznač, že ten nový parfém, co jste právě viděli v reklamě, by se ti hodil. Uvidíš, že ho do týdne máš doma.

2. Udělá vše, co řekneš

Když má máslo na hlavě, nic ti neodepře. Najednou si můžeš diktovat podmínky. Chceš jet na víkend na romantický pobyt, pojedete. Chceš sledovat tvůj oblíbený seriál? Není problém, vždyť on ten fotbal zase tak vidět nemusí.

3. Čas pro sebe

Pokud ten tvůj tráví sem tam nějaký večer u milenky, tak máš spoustu času jen pro sebe. Možná ti to přijde zvrácený, ale díky jeho záletům budeš mít volné večery jen pro sebe a nemusíš se ani dělat s večeří. Ať mu uvaří ta druhá.

4. Lepší sex

Konec stereotypním postelovým hrátkám. Uvidíš, jak se ten tvůj v sexu zlepší. Nejen, že se naučí novým technikám, ale získá nový sexuální náboj. Jasně, musíš zkousnout fakt, že to, co dělá s tebou, dělá i s jinou. Ale pokud to dokážeš, užiješ si skvělý sex.

5. Můžeš cokoliv. Bez výčitek

Pokud jsi přišla na jeho nevěru, už nemusíš mít žádné výčitky, že se ti zdálo o novém barmanovi. A ten vášnivý polibek s kolegou na posledním firemním večírku je oproti záletům tvého muže už zcela nepodstatná záležitost.

6. Eso v rukávu

Pokud on neví, že ty jsi na jeho nevěru přišla, tak máš proti němu docela velkou zbraň, kterou můžeš použít v době největší krize. Až ti třeba začne vyčítat, že moc utrácíš, tak se ho s klidným hlasem zeptej, kolik že to stojí ta jeho milenka. Uvidíš, že pak ti nevyčte ani kabelku za dvacet tisíc.

7. Dobrý důvod k rozchodu

Už několik měsíců víš, že to není ono, ale nedokážeš se odhodlat k rozchodu? Tak jeho nevěra tě k tomu kroku nakopne. A ušetříš si i slzy, protože pro takového bídáka bys přeci nebrečela. Takže pokud se chceš rozejít a ještě k tomu se provalí jeho nevěra, tak neváhej ani minutu.

Moudré ženy umí nevěry svého partnera pořádně využít, jako například hrdinka z českého filmu Muži v naději:

A co ty? Využila jsi někdy nevěry svého chlapa? Nebo ses s tím jen užírala? Napiš nám do diskuze, jak se k záletům stavíš ty?

Foto zdroj: shutterstock.com

2.5.2016 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist