Chlap ti odjel na víkend? Zahoď hadr a užívej si. Dovoleno je vše!

Tak konečně to přišlo! Po roce, co se od tebe tvůj chlap nehnul na krok a každou noc jste strávili spolu, jel na víkend s kamarády. Je to poprvé od té doby, co jste spolu začali bydlet a ty přemýšlíš, co s volným časem? Že by sis pořádně uklidila byt a vzala to i s mytím oken a svého milého čekala s teplou večeří a dezertem? Tak to si zakaž! Víkend patří jenom tobě, tak si ho koukej užít. Máme pro tebe sedm tipů, co s volným časem.

1. Kocour není doma, myši mají pré

Kdy jsi naposledy pořádala párty? Když ti bylo sedmnáct a rodiče odjeli na chatu? Je nejvyšší čas to zopáknout. Sezvi pár kámošek i kámošů, připrav malé občerstvení, nakup víno, anebo rovnou rum a připrav se na pořádný večírek. Ten pocit, že si doma děláš mejdan, zatímco tvůj chlap je pryč, dodá večírku punc zakázaného ovoce. Jen si dej pak čas na úklid, ať nemusíš nic vysvětlovat.

2. Být sama není špatné

Nebo se na společnost vykašli a celý víkend se válej doma sama. Udělej si všechny ty ženské věci, jako je manikúra, pedikúra, maska obličeje i vlasů, a k tomu všemu si pusť nějaký hodně romantický film. Jo, přesně ten, u kterého by ten tvůj jen remcal. Zkrátka udělej si víkend jen pro sebe a užívej si samotu.

3. Vyraž za zábavou

Využij toho, že se nemusíš zpovídat, v kolik přijdeš domů a v jakém stavu. Namaluj se, vezmi si sexy upnuté šaty, ve kterých by tě ten tvůj samotnou ven nepustil ani náhodou a vyraž na diskotéku. Propař celou noc, na vyspání máš sobotu i neděli. Nikdo ti nebude nic vyčítat. Navíc se nemusíš v kocovině dělat se sobotním obědem.

4. Autoerotika

Kdy jindy si prozkoumat svoje tělo, než v době, kdy partner není doma. Možná to zní jako divný nápad, ale zkus prožít erotický víkend sama se sebou. Pusť si porno podle tvého přání, nakup si erotické spodní prádlo a vyzkoušej, které ti sedne nejlépe, a ve kterém se cítíš jako sexuální bohyně. A co takhle vyzkoušet nějakou erotickou hračku? Vše pak můžeš zužitkovat, až se partner vrátí, ale nikdy bys neměla tolik prostoru si ty věci pořádně a v klidu vyzkoušet.

5. Dělej zakázané věci

Známe to všechny, od té doby, co žijeme s partnerem, musíme respektovat jeho pravidla. Muži jsou šetřiví a tak ten tvůj za tebou pořád chodí a zhasíná. Nemůžeš si v klidu ani podívat na své oblíbené seriály, protože on musí sledovat fotbal. Vonné tyčinky máš taky zakázané, protože ho z nich bolí hlava. A tak bychom mohli pokračovat. Takže teď konečně můžeš všechno, takže toho koukej pořádně využít.

6. Zablbni si

Pusť si hudbu a tanči. Co na tom, že ti to moc nejde. Zahraj si na rockovou hvězdu a pořádně to rozjeď. Představuj si, že jsi filmová hvězda a nakrucuj se před zrcadlem v sexy pózách. Vše je dovoleno.

7. Uvař si jeho neoblíbené jídlo

Jak dlouho sis neuvařila rajskou, protože ten tvůj ji prostě nesnáší? A pořád dokola se dělají řízky, které on miluje. Konečně si můžeš dopřát zeleninový kuskus, aniž by ti do toho někdo remcal, kde je maso. A když už jsme u toho jídla, co si takhle otevřít láhev vína? Užívej si, co to jde. Protože kdo ví, kdy se bude podobná situace opakovat.

A co dělají naše čtenářky? 

Alena (29let)

„Já, když jsem sama doma, tak uklízím. Vím, že asi nejsem normální a měla bych si ten čas užít, ale kdy jindy, než když manžel není doma. Vždycky se těším, co na to bude říkat. Protože v pátek odjede z nepořádku a v neděli večer se vrátí do krásného a čistého bytečku. Kdybych se jen válela u televize, neměla bych z toho tak dobrý pocit.“

Petra (37 let)

„Od té doby, co jsem začala se svým partnerem bydlet, trvalo pět let, než odjel někam na víkend. Nemá totiž žádnou partu kamarádů, se kterou by jezdil na chaty, ani práci, kde by musel na služební cesty. Takže po dlouhých pěti letech konečně sama. Užila jsem si to nesmírně. Úklid nepřicházel v úvahu, pozvala jsem si kámošku, daly jsme si vínko a druhý den jsem jen ležela buď ve vaně, nebo na gauči. Ale to bylo naposledy, kdy jsem si takhle užívala. Nyní máme doma čtyřletou holčičku, takže když muž odjede, žádný mejdan se nekoná,“ směje se Petra.

Simona (34 let) 

„Když není manžel doma, zavolám svého milence. Teď mě asi většina čtenářek odsoudí, ale je to tak. Manžela miluji, protože jsme toho hodně prožili a vydrželi, ale je to už taková jiná láska než dřív. Momentálně jsem čerstvě zamilovaná do muže, který je o pět let mladší. Vztah s ním by neměl budoucnost, ale chvíle s ním jsou nezapomenutelné,“ přiznává bez ostychu Simona.

A co ty? Co děláš, když máš domov jen pro sebe? Uklízíš jako divá nebo si umíš pořádně užívat? Jen dej pozor, abys to nepřehnala jako ti v naší fotogalerii. To by se ti špatně vysvětlovalo. 🙂

Foto: Shutterstock.com, pinterest.com, facebook.com

17.3.2016 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist