Vztah nebo single život? Víme, co je lepší!

Jsi zamilovaná a vznášíš se na obláčku štěstí? Nebo naopak žiješ zábavný single život, který si nemůžeš vynachválit? I vztah i single život mají něco do sebe. Tak schválně, co je lepší?

4 důvody, proč být ve vztahu

Jste dva na to dobré i zlé!

Máš náladu pod psa a slzy se ti koulí po tváři? Jakmile se vrátí domů tvůj milý, věř nám, že ti rázem bude o poznání lépe. Nic totiž nezabírá lépe na ženské bolístky a trable jako pevné mužské objetí. Stačí mužná náruč a hned se cítíš v bezpečí a milovaná. A když máš náladu na blbnutí, pak máš vedle sebe toho nejlepšího parťáka. Pánové jsou totiž pořád jako malé děti a vůbec jim nevadí, že jim už dávno není bezstarostných „náct“.

Pravidelný sex a hromada něžností

Říká se, že na tyto slastné zážitky užije víc muže, ale přiznejme si, že pravidelná dávka lásky nám také přijde vhod. Je rozhodně fajn nastartovat nový den rychlovkou ve sprše, nebo se naopak ukolébat po silném orgasmu ke spánku. A pak co by to byl za život bez postelových víkendů, kdy se s chutí promazlíte až k pondělku. Pravidelný sex rozhodně hraje pro vztah.

Kapající kohoutek ani těžké nákupy

Pokud máš po boku muže, co má vlastnosti Ferdy Mravence a práce všeho druhu mu nejsou cizí, máš po starostech. Kvůli ucpanému odpadu, kapajícímu kohoutku, nebo výměně baterie nebudeš muset volat tátovi, nebo snad hodinovému manželovi. A když vyrazíte na větší nákupy do supermarketu, tak balíky vod a tašky s jídlem už nebudeš muset nikdy tahat do čtvrtého poschodí sama.

Finanční výhody

O nájem se podělíte a navíc můžeš počítat s tím, že když vyrazíte ven se někam dobře najíst, nebudeš to ty, kdo bude tasit peněženku. Jste dva na rozbitou lednici i poplatky za jídlo a bydlení. Takže když náhodou přijdeš o místo, pak je tu tvůj parťák, co tě podrží nad vodou. Počítat každý peníz a strachovat se, jestli vyjdeš do výplaty, taky není nic moc. Dva platy jsou prostě víc než jeden.

4 důvody, proč být single

Nikdy nekončící svoboda 

Pokud máš doma partnera, určitě si nemůžeš zaskočit do baru a přijít nad ránem, nebo se tu a tam vypařit a jít si zaflirtovat na party, aniž by po tobě požadoval vysvětlení. Nikdo tě nebude pranýřovat za to, že jsi zapomněla na dobré vychování a svolila k nezávaznému sexu, ty si totiž můžeš užívat života přesně podle toho, jak se ti zachce.

Kariéra, úspěch a tvůj byznys!

Chceš konečně zazářit, ať už ve škole, v zaměstnání, nebo nastartovat sólo dráhu tím, že začneš podnikat? Vzhůru do toho, můžeš šlápnout na plyn bez toho, aniž by ses musela ohlížet napravo či nalevo, jestli náhodou milého nezanedbáváš, nebo se bát, co tomu řekne. Jsi svobodná a nezávislá, můžeš se realizovat a plnit si sny.

Dostatek času pro tu nejdůležitější osobu – tedy pro tebe!

Cvičení, pilování španělštiny, pes, cestování, masáže, holčicí mejdany a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Tomuhle všemu se můžeš věnovat na maximum a konečně od života dostat to, co si už dlouho zasloužíš. Pokud jsi náhodou sama, určitě si nestýskej po mužské náruči a dej si za cíl se rozmazlovat. Pak totiž na to nebudeš mít čas.

Milenci, sex a žádná domácí vývařovna

Jsou tvé kamarádky šťastně zadané a ty jsi v šoku z toho, že se samy od sebe zavázaly k tomu, že budou nejenom věrné, ale také spořádaně svému drahému vařit, uklízet, péct a k tomu ještě prát jeho spodky? Single ženy, co vztah nechtějí vidět ani z rychlíku, si nemohou vynachválit milence, a to klidně v podobě ženatého mužského. Chtějí ho totiž jenom na to pěkné, tedy na pár hodin v osamělém penzionu, divoký sex a na občasné nákladné dárečky. Pro to ostatní ho totiž pošlou za jeho chotí.

A co na to říkají naše čtenářky?

„Já bych rozhodně spokojený vztah, který spolu s Davidem máme, nevyměnila za nic. Najít totiž své druhé já v mužském pojetí, tomu se říká štěstí, které končí láskou. Já chci žít poklidným životem, nepotřebuji vymetat večírky, nebo se drápat po kariérním žebříčku nahoru, o to nestojím,“ vysvětluje svůj postoj k životu Magda (30).

„Právě jsem šťastně single a je to nádherný pocit,“ říká Elena (26). „Nemusím se nikomu zpovídat, nemusím se na nikoho ohlížet, nebo brzdit v sobě vztek, když po sobě zase nesklopí záchodového prkénko. Na lásku s dlouhým trváním dlabu, já si chci užívat. A proto zítra odlétám na hříšně drahou dovolenou, na kterou by se mnou můj ex nikdy nejel, on byl totiž skrblík.“

„Jsem sice zadaná, ale s Tadeášem jsme se dohodli na volnějším vztahu. On si tak může flirtovat, jak se mu zlíbí a v případě potřeby ukojit palčivou potřebu s nějakou jinou a já jsem na tom stejně tak. Milujeme se to ano, ale to ještě neznamená, že důkazem lásky je věrnost. Když sex oddělíte od emocí, neexistuje podvádění. O nevěře se dá mluvit ve chvíli, když zahoříte láskou k někomu jinému,“ svěřuje se Lada (27) se svým kontroverzním názorem.

A jak to máš ty? Myslíš si, že život ve vztahu je lepší než život single nebo naopak? Napiš nám své názory do diskuze!

Foto zdroj: shutterstock.com

29.1.2016 4:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist