7 základních pravidel vztahu se ženatým mužem

Nejrozumnější pravidlo zní: okroužkované nebrat! Ale přiznejme si realitu. Rozum a láska nejdou dohromady. I když si stokrát říkáš, že tobě se to stát nemůže, najednou se zblázníš a nehledíš napravo nalevo. Jak takovým vztahem proplout se zachováním důstojnosti a bez úhon? Tady máš 7 základních pravidel…

1. Drž jazyk za zuby

Mimomanželský vztah by měl zůstat tajemstvím dvou osob. Pokud se nemůžeš ovládnout a potřebuješ se nutně někomu svěřit, vyber si nejlépe kamarádku, která dotyčného ani jeho manželku nezná. Snaž se zachovat naprostou diskrétnost a usilovat o to, aby se o vašem románku nedozvěděl nikdo z okolí jeho rodiny.

2. Jeho manželka má přednost

Bohužel, je to tak. Ačkoli je do tebe zjevně zamilovaný a vypráví ti, jak mu to doma se ženou neklape, přeci jen za ní nakonec vždycky přikluše, kdykoli ho zavolá. Nebuď proto naštvaná, že kvůli jejím rozmarům zrušil vaši schůzku. Jeho žena přeci o vás nic netuší a má plné právo po něm požadovat, aby tu byl jen pro ni.

3. Stojíš mimo jeho život

Jako milenka ženatého muže nemáš jednoduché postavení. Nemůžeš se sblížit s jeho příbuznými a kamarády, nemůžeš s ním vyrážet do společnosti, váš vztah se v podstatě odehrává v zákulisí všeho běžného dění. Musíš se smířit s tím, že tě ze svého života vyčleňuje a hledá u tebe jen porozumění, romantiku a sex.

4. Nežárli na jeho ženu

Nedá se nic dělat, musíš skousnout představu, že se miluje i s ní. Může ti třeba tvrdit, že ho manželka vůbec nevzrušuje a že při vykonávání manželských povinností myslí na tebe, ale ten fakt se tím nesmaže: souloží i s jejím tělem. A ty se s tím musíš smířit už ve chvíli, kdy do toho vztahu jdeš.

5. Nepředhazuj téma rozvod

Stěžuje si, jak je jeho žena hrozná, jak se od svatby změnila, jak o sebe nedbá a pořád ho kritizuje, až se ti dere na jazyk otázka: Tak proč se s ní nerozvedeš a nezačneš žít se mnou? Spolkni ji. Takové řešení manželských neshod musí napadnout jeho samého a pokud s tím nepřijde sám od sebe, pak má asi důvod, proč v manželství setrvat.

6. Zapomeň na sexy smsky a maily

Nemůžeš mu volat, nemůžeš mu posílat smyslné smsky ani emaily. Manželka nebo kdokoli jiný z jeho rodiny může mít přístup k jeho telefonu i mailové schránce. V rámci zachování naprosté diskrétnosti musíš čekat, až si najde chvíli bezpečného soukromí a zavolá nebo napíše sám.

7. Udělal to manželce, udělá to možná i tobě

Rozhodl se odejít od své partnerky a být s tebou? Vyhráno rozhodně nemáš. Kde máš ale zaručeno, že ho po čase neomrzíš a nevyhlédne si novou kost? Pokud byl jednou schopen rozbít rodinu kvůli jiné ženě, bude to schopen udělat i příště. Historie se opakuje a charakter hned tak nezměníš.

A co ty a ženáči? Už jsi to zkusila, nebo je pro tebe zadaný muž tabu?

Foto: shutterstock.com

8.1.2016 4:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist