4 znaky nevěrníka. Víme, jak zjistit, že ti zahýbá!

Už pár týdnů se nemůžeš zbavit pocitu, že něco mezi vámi je špatně. Ten tvůj je pořád pryč, a když už se ukáže doma, dusno a hádky na sebe nenechají dlouho čekat. Hlodá tě pocit, že tě podvádí? Víme, jak to zjistit!

Ne nadarmo se říká „dvakrát měř, jednou řež“. I když máš podezření, že vedete domácnost ve třech, ještě to nemusí znamenat to nejhorší. Co když se pleteš a rozpoutala bys konfrontací válku zbytečně? Dřív, než toho svého umlátíš válečkem na těsto, soustřeď se na 4 znaky v jeho chování. Jestli ho v tom najdeš, buď v pozoru!

1. Klube se z něj narcis

Kolikrát už jsi ho přemlouvala, ať alespoň občas použije vosk nebo gel na vlasy. Stokrát? A pokaždé bez odezvy. Pánskou kosmetiku by nepoužil ani v sebeobraně, protože si nikdy na nějaké šlechtění vzhledu moc nepotrpěl. To dokazuje fakt, že nehty na nohách si ostříhá jen v případě, že už se nevejde do bot. Jenže teď je to nebe a dudy!

Každé ráno tráví před zrcadlem podezřele dlouho. Tvaruje účes do všech možných i nemožných podob a naplácá na sebe litr vody po holení. Klepe si na břicho a s povzdechem soudí, že je čas zajít do fitka. Nic proti odhodlání trochu o sebe dbát, ale takhle z ničeho nic? Tady něco smrdí!

2. Pořád jede přesčasy

Jako každý den se pracně děláš s večeří. Strávník ale pořád nikde. Koukat, jak dvakrát ohřívaný výtvor ztrácí na šarmu? To už přestává všechno. Navíc jsi za čekárnu a ukázkovou hospodyňku už po několikáté v tomhle týdnu. Prý zase musel zůstat v práci. Kdyby se to alespoň odrazilo na výplatě…

Telefon ti sice nezvedne, ale za moment od něj přijde textovka, že nemůže mluvit. A další tři hodiny se neozve! Že by byl ještě v deset večer v kanceláři obklopen všemi kolegy v plném pracovním nasazení – bez minutové pauzy na hovor? Tomu se fakt těžko věří.

3. Ztrácí zájem o sex

Nechceš, aby vám v ložnici zavládl stereotyp, proto se snažíš okořenit sex, jak jen to jde. Ať už jde o koupi erotických pomůcek či nového spodního prádla. Zkrátka vždycky si dáš záležet, aby milování s tebou bylo něco extra. Každý normální chlap by tě na rukou nosil! Ale ten tvůj se otočí na druhý bok s tím, že je grogy, nebo že nemá náladu. „Sorry, holka!“

Ve kterém vesmíru muž nechce sex? Ani tady černá kočka neporodí zlaté kotě. Tady jsou dvě možnosti. Buď ho trápí smrtelná rýmička, nebo sex bohužel má jinde. Jestli před tebou intimní detox předvádí už pár týdnů, obavy jsou na místě.

4. Budoucnost ho nezajímá

Kdysi jste spolu hodně probírali, jak si koupíte dům a založíte rodinu. Z vybírání pozemku na sídlo snů jste se dostali až k plánům, kam ještě musíte vyrazit na dovolenou, než budete rodiče. Bylo toho tolik! Jenže poslední dobou hovory na téma budoucnosti utichly. A když na ně zavedeš řeč, dostane se ti hodně neurčité odpovědi.

Jasně, možná ho fakt přejel parní válec cestou domů, ale může to znamenat i to, že má na příštích pár let docela jiné plány, kterých nejsi součástí. Chápeme, nic moc představa. Teď už je asi nejvyšší čas zeptat se ho přímo a bez vytáček. Nebudeš přece nikomu hrát druhé housle!

Není se co divit, že nevěra vyvede z míry i ostřílené milostné odborníky. Mrkni na video, kde se s něčím takovým poprvé v životě setkala Samantha z kultovního seriálu Sex ve městě. A jak to s ní zamávalo! Té stačil k odhalení jeden z našich bodů – odmítnutí sexu. Takže pozor na to!

Přišla jsi někdy ve svém vztahu na nevěru? A podle čeho? Napiš nám o tom do diskuze a zalarmuj ostatní!

Foto: Shutterstock.com

15.4.2016 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist