Erotický román na pokračování: Smlouva s ďáblem – 15.díl

Proč je zrovna Tereza klíčem k prolomení nějaké záhadné kletby z dávné minulosti? Zjistí, proč se Mike a Michael nedokážou už tolik let shodnout a kletbu prolomit? A jaké jsou vlastně Mikovy city k ní? Přečtěte si další díl erotického románu na pokračování…

Rázné zabouchání na dveře mě vytrhlo ze spánku, do něhož jsem upadla snad před pár minutami. Odmítala jsem otevřít oči a nechat se z něj rušit. Tedy jen do chvíle, než jsem si uvědomila, kde jsem a s kým. Otočila jsem se k Mikovi, ale ten už vyskočil na nohy a hbitě soukal nohy do kalhot.

„Kdo to může být?“ strachovala jsem se.

„Spi, to bude pro mě,“ uklidňoval mě, ale cosi v jeho pohledu mě přesvědčilo o tom, že zase tak klidný, jak to předstírá, není. Počkala jsem, až za sebou zavře dveře a po špičkách jsem se k nim přikradla také. Cestou jsem na sebe hodila jeho košili a milimetr po milimetru jsem je otevírala. Tiché zavrzání mě vyděsilo, ale ze zdola bylo slyšet hlasitou rozepři, takže jsem otevřela dokořán a přeběhla po chodbě k půdě, odkud bylo alespoň trochu vidět ke dveřím.

„Kde je?!“ zahřměl rozzlobený hlas.

„Nevím, o čem to mluvíš?“ odpověděl s klidem Mike.

„Víš moc dobře, o kom mluvíš, ale zapřísahám tě, okamžitě jí přiveď.“

Málem jsem leknutím vykřikla. Přišel si pro mě! Jeho zlý bratr, Michael, přišel pro mě. Došlo mi, že vlastně ani netuším, jakým způsobem je můžu zrovna já zachránit, ale právě v tuhle chvíli mě napadaly samé obětní rituály spojené s krví a násilím.

„Michaeli, nech to být, říkám ti, že tady není. Vrátila se!“ přesvědčoval ho Mike, ale i já jsem postřehla v jeho hlase jistou nervozitu. Michael byl nekompromisní: „Oba dva víme, že lžeš. Jestli jí nepřivedeš ty, najdu si jí sám!“ rozhodl se.

„Nech jí být! Nedovolím ti to!“ Mike se mu postavil do cesty a já jsem si všimla, že jsou oba stejně vysocí. Opravdu jsou si k nerozeznání podobní.

„Budeš muset,“ Michael do bratra strčil, a když ten jen slabě zavrávoral, aniž by se posunul byť jen o píď, uštědřil mu nemilosrdně ránu pěstí. Ta ho na chvíli vyřadila z provozu. Na dostatečně dlouhou, aby se Michael dostal do domu a začal prohledávat každičkou místnost.

Na víc jsem nečekala. Tak jak jsem byla, pouze v Mikově košili jsem potichu odtlačila těžké dubové dveře vedoucí na půdu a zase je za sebou zavřela. Ukryla jsem se za starou skříň, v níž Josefína ukrývala své poklady a snažila jsem své oči přivyknout tmě. Ve vzduchu byla cítit omamná vůně bylinek, které byly rozvěšeny na trámech, aby tady doschly a přečkaly chladnou zimu v teple. Věděla jsem, že někde kousek za mnou je stará truhlice plná deníků, které jsem si umínila všechny přečíst. Teda jestli z tohoto dobrodružství vyváznu živá.

V domě bylo slyšet hlomoz, křik a zvuky rvačky, to jak se Mike snažil zabránit bratrovi ve vstupu do pokoje, kde jsem už stejně nebyla. Představovala jsem si, jak se asi Mike bude tvářit, až mě v posteli nenajde.

„Zabiju tě, rozumíš?“ zařval vzteky Michael, když mě nikde nenašel. „Jestli to kvůli tobě nedopadne, tak tě vlastníma rukama uškrtím!“

Slyšela jsem dusot po schodech, bouchnutí dveřmi a pak se rozhostilo zlověstné ticho. Bála jsem se vystrčit nos ze svého úkrytu. Uslyšela jsem vrznutí dveří těsně vedle sebe a leknutím jsem zadržela dech.

„Tess?“ ozval se potichu Mikův hlas a já s úlevou vylezla ze svého úkrytu. Mike stále ve dveřích, jen v kalhotách, do půl těla nahý, s monoklem, který se začínal barvit do fialova pod pravým okem, s vlasy rozcuchanými a divokým pohledem vypadal neodolatelně.

„Už je pryč?“ zašeptala jsem.

Dvěma rychlými skoky byl u mě a zdrtil mě v mohutném náručí. Zasypal mou tvář polibky a mezi nimi mi šeptal: „Ty jsi geniální, že tě napadlo se schovat, nevím, jestli bych tě dokázal ochránit. Byl vzteky bez sebe.“

V jeho náručí mi prožité chvilky strachu připadaly mnohem míň děsivější a vlastně jsem si nedokázala ten pocit, který se mi ještě před chvílí rozléval po celém těle, ani vybavit. Dokonale mě ovládnul zcela jiný pocit. Touha. Tiskl se ke mně holým tělem a já přes tenkou látku jeho košile cítila horko, které mu sálalo z hrudi. Přitiskla jsem se k němu ještě více a hladově jsem ho políbila. Rukama jsem přejížděla po vypracovaných svalech a putovala níž přes vypracované břicho až k poklopci, který se naplnil jeho touhou. Cestu, kterou jsem právě putovala rukama, jsem si razila znovu, tentokrát však horkými polibky. Políbila jsem ho na svalnatou hruď, břicho i pupík a pak jsem laškovně přejela ústy přes naběhlý poklopec. Zalapal po dechu, ale nehnul se ani o píď. Vysvobodila jsem ho z těsných kalhot a pohlédla mu zpříma do očí.

Pomalinku, s lascivním pohledem jsem ho olízla a pak znovu a znovu. Ochutnávala jsem ho a přitom sledovala, jak se zalyká touhou. Rukou jsem ho hladila po zadku a druhou jsem si pomáhala. Laskala jsem ho, sála a jazykem dráždila, až už nemohl muka déle snášet. Nekompromisně mě vytáhnul nahoru. Zvedl mě do výšky, opřel o zeď a jediným prudkým přírazem do mě pronikl. Vykřikla jsem vzrušením. Mike našel má ústa a lehce mě políbil. Nehýbal se a já tolik toužila po tom, aby si mě vzal, rychle a drsně. Ale on mě prostě jen líbal. Kroutila jsem se a snažila se ho rozpohybovat. Marně. Vracel mi má muka a slabě se přitom usmíval. Jediným trhnutím zbavil svou košili všech knoflíků a vysvobodil tak ze zajetí má vzedmutá ňadra. Jen tak mimoděk po nich přejel a bavil se reakcí mého těla. Ve slabinách mi bolestně zatrnulo a já ho objala mnohem pevněji a bradavky se teď mezi námi tyčily jako vášnivé stožáry lásky. Zalykala jsem se touhou po jeho dotycích, ale on mi jich dopřál tak málo. Když už jsem nevydržela, přitáhla si ho prudce k sobě, konečně se do mě vnořil jazykem i svým mužstvím. Rukama mi přitom laskal ňadra a já potupně během chvilky vykřikla v neskutečně silné vlně orgasmu. Na jeho jsem nemusela čekat dlouho.

Zesláblou mě odnesl do postele, kde mé tělo zasypal polibky a než jsem mu usnula v náručí, zaslechla jsem jeho tiché vyznání: „Miluji tě, Tess!“

Foto: Profimedia.cz

9.12.2013 12:00| autor: Petra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist