Výhody, které přináší život bez chlapa: Bavíš se, pracuješ i vaříš, co chceš

Léto je tu a ty jsi sama? Není nikdo, s kým bys mohla vyrazit na romantický víkend nebo uspořádat piknik v přírodě? Neměj depku, náhodou si můžeš pískat. Tady je 5 věcí, které si užíváš plnými doušky – a právě o nich se může zadaným ženám jenom zdát.

single-zivot-1100x618.png Zdroj: profimedia

5 věcí, které přináší život bez chlapa. Co ti zadané kámošky závidí?

Už delší dobu nemáš partnera, a proto posloucháš dotěrné poznámky rodičů, že vnoučete se asi nedočkají, a neustále čelíš soucitným pohledům čerstvě zamilovaných kamarádek. Sice nejsi žádná citlivka, ale občas přijdou chvíle, kdy ti samota trochu leze krkem. Dřív, než zase přijde „slabá minutka“, mrkni, o jaké výhody bys s chlapem po boku okamžitě přišla. Smutek tě hned přejde!

1. Bavíš se bez výčitek

Že v nejlepším se má přestat? To určitě vymyslel někdo, na koho doma čekal žárlivý protějšek! Tohle se tě netýká. Můžeš v klidu tancovat až do rána a mluvit bez pocitu viny s tím hezkým týpkem, co si k tobě přisedl a vypráví ti neuvěřitelně vtipné historky. Když to lehce přeženeš s alkoholem (stane se), není třeba po návratu předstírat, že chodíš rovně, ani kamuflovat flek od vína na tričku. Máš naprostou svobodu a nikdo ti do toho nežvaní!

2. Jaký si to uděláš, takový to máš

Koš se špinavým prádlem už praská ve švech a ve dřezu je nádobí ještě ze včerejší snídaně. Komu to vadí? Nemáš náladu uklízet, takže se vyvalíš k televizi, otevřeš brambůrky a nemusíš dělat NIC. Kromě toho ti nikdo nepřepíná programy a nekritizuje, že sleduješ přeslazenou telenovelu nebo vědomostní soutěž. U telky s klidem usneš a žádný „pan Zodpovědný“ nehudruje, že několik hodin běžela zbytečně.

3. Pracuješ na 110 %

Dostala jsi v práci super nápad na nový projekt, a protože tě to chytlo, sedíš u počítače až do půlnoci. Proč taky ne? Nic ti nebrání, aby se tvoje kreativita rozjela na maximum! Žádný dotčený chlapík ti totiž nevolá každou hodinu a neotravuje tě s dotazy, kdy konečně přijdeš domů a co bude k večeři. Jo a peníze za přesčas utratíš výhradně pro sebe. Kdeže mají ty nádherné lodičky?

Přečti si také:

4. Vybíráš si přátele podle svého

Tvoje parta kamarádů je pěkná všehochuť. Jeden rád paří, druhý je lenoch, další zase trochu klevetí. No a? Ať jsou, jací jsou! Vídáš se s nimi, kdy jen chceš – a nemusíš poslouchat výčitky, že ti jdou špatným příkladem. Jen si vzpomeň na tvého ex, který pořád upozorňoval, že si s nimi nemá co říct, a prosil tě, ať nikoho z nich nezveš na návštěvu. Ruku na srdce, tohle ti asi nechybí, co?

5. Vaříš, co ti chutná

Nedělní svíčková, koprovka nebo knedlo zelo? Uf! Tohle už po tobě naštěstí nikdo nechce! Ty hodiny, které jsi trávila po lokty v omáčce, jsou definitivně pryč a ty si teď s chutí dopřáváš samé zdravé mňamky (až na ty občasné hříchy u televize). Není se co divit, když tě něco baví, na výsledku je to hned poznat…

18.7.2023 2:00| autor: autorský článek Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist