3 zaručené rady, jak si užít sex s milencem a nezamilovat se

Ptáš se sama sebe, jestli máš kývnout na románek, který bude založený jen na sexu? Na jednu stranu ti intimnosti scházejí, nebo jsi ve vztahu nespokojená, ale na tu druhou přemítáš, zda je milenec opravdu tím, co ti vytrhne trn z paty? Dřív, než se do toho pustíš po hlavě, si rozhodně přečti naše rady. Ušetří ti nejedno bolavé zklamání.

Rada č. 1: Zapomeň na lásku

Ať už jsi dlouhou dobu sama a mužský ti prostě schází, nebo ti nevyhovuje to, v jakém jsi právě teď vztahu, jedno je jisté – mít milence, to není jen tak. Pokud už jsi kývla na to, že se budete scházet každou středu s tím super svalnatým kolegou z práce, rozhodně si zakaž lásku.

Vypni emoční kohoutky, protože z tohoto randění si máš odnést orgasmus, nikoli hlavu v oblacích, srdce až v krku a lásku, co ti spadne do klína. Považuj vaše pravidelné schůzky za super výměnnou transakci, kdy uhasíte své potřeby a dáte si opáčko zase za týden. Nic víc, nic míň – jen surový sex. Ne každý to ale zvládne. Důkazem je i čtenářka Zdeňka (33 let):

Taky jsem byla natolik bláhová a naivní, sdílela jsem postel s jedním moc fajn mužským a jako naschvál jsem se samozřejmě zamilovala. Myslela jsem si, že když mu nabídnu své tělo opakovaně, prostě se do mě zblázní tak jako já do něj. Ale ono ejhle, to se nestalo. Bral mě jenom jako svoji milenku, kdežto já si lítala na obláčku lásky a posílala mu zamilované textovky. O to víc jsem pak byla překvapena, když naše schůzkování utnul. Neuvěřitelně jsem trpěla, ale po měsíci se mi konečně ulevilo. Už nikdy bych se žádnému muži takhle lacině nenabízela, byla to ale dobrá zkušenost,“ tvrdí sympatická blondýnka.

Rada č. 2: Je milenec, ne kámoš

Na rozumování nad životem a řešení osobních problémů máš kamarádku, ségru, nebo máti, se kterou si rozumíte poslední dobou líp než kdykoliv předtím. On by měl slyšet, jak nehraně sténáš při milování s ním, ne že jsi zoufalá a nevíš kudy kam. Podobně ale přistupuj i ty k němu, nezajímej se o to, jaký je, jestli miluje psy a má rodinné cítění.

Říká se, že jakmile milenci otevřou pusu, aby si vzájemně poreferovali o životě, tak se násobí riziko, že se do sebe zamilují. Gesta a doteky svádí k milovaní, kdežto sdílené myšlenky, oťukávání se a vzájemná poznávačka tě dřív nebo později přivede ke zjištění, že v tom lítáš až po uši. Povídat si samozřejmě můžete, jinak by to vypadalo hloupě, ale tak nějak nezávazně jako když potkáš kamaráda, se kterým se zasměješ a sdílíš s ním letmo pár nedůležitých hloupostí.

Než jsem s Lukášem začala udržovat na první pohled ryze sexuální kontakt, dohodli jsme se právě na tomto. Pouze sex, nic víc. Já sice svoji dohodu dodržela, zato s jeho city naše scházení pod peřinou pořádně zacloumalo. Největší chybou bylo, že jsme si vzájemně svěřovali nejniternější pocity, strachy a radosti. Já to brala jako fajn terapii pro každého z nás, ale on v mém naslouchání vyčetl lásku, která tam ale nikdy nebyla, a proto jsme si řekli jednou provždy sbohem. Nakonec jsem byla za mrchu, co ho využila a sprostě odkopla. Ano, i muži se mohou jednostranně a nešťastně zamilovat,“ líčí svoji zkušenost Adéla (33).

Rada č. 3: Výběrko na milence aneb Koho si vybrat?

Určitě se nežeň do náruče čerstvě rozvedeného, nebo zklamaného chlapíka, co sice říká, že mu jde jen o sex, ale později si uvědomí, že tě vlastně chce „nafurt“, protože žádná jiná mladší a hezčí mu už cestu nezkříží. Pak ti ale klidně hrozí taky varianta číslo dvě, kdy tě bude považovat za přestupní stanici. Ty mu pomůžeš se zregenerovat a on ti pak pláchne jinam, protože jsi mu parádně naleštila ego.

V případě, že máš zájem o milence, najdi si chlapa, co si nepotřebuje léčit komplexy, nemá se sebevědomím problém a z důvodu časového chaosu prostě chce tu a tam zchladit svoji touhu, stejně jako ty. Prostě fajn rychlovka a pak se zase oba vrátíte do svých životů.

„Já jsem na to šla od lesa, byla jsem vdaná a našla jsem si ženatého milence, u kterého jsem měla jistotu, že náš románek nebude chtít přeměnit v něco trvalého. Prostě jsme si zajeli do hodinového hotelu, odpočinuli si ve vířivce a pak jsme se vrátili k těm, na kterých nám záleží ze všeho nejvíc – k rodině. Tato nevěra je totiž ta ze všeho nejbezpečnější,“ říká jasně Linda (36).

Bonusová rada k nezaplacení

Pokud se vrhneš do milostného dobrodružství na zapřenou, nikdy a tím opravdu myslíme nikdy, to nikomu nevykládej. Nejbezpečnější je, když o tom víte jen vy dva. Nechtěla bys, aby ti jeho ženuška udělala scénu v práci, že ne? Nebo snad dopadnout jako nešťastníci v naší fotogalerii?

A jak jsi na tom ty? Zvládla bys mít milence, nebo na to prostě nejsi? A co si o tom vůbec myslíš? Napiš nám do diskuze!

Foto: shutterstock.com, facebook.com

14.9.2016 4:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist