Posedlá sexem aneb Z deníku erotomanky: V zajetí vášnivého milence…

Má mohutná ňadra se pohupují v rytmu pravidelného narážení se na jeho tvrdé kopí. Rukama se přidržuju za jeho ramena a zas a znovu na něj dosedám. Lačnými ústy se snaží dostihnout mé vzrušené bradavky. Když se mu konečně podaří jednu stisknout mezi rty, už jí nepouští. Vtahuje jí dovnitř a střídavě saje a mučí něžným okusováním.

Občas stisk zubů zesílí a ta dráždivá bolest mé vzrušení ještě umocňuje. Vzdychám a zakláním hlavu, nehty mu zarývám do jeho paží. Se stejně hladovým útokem se zmocňuje mého druhého naběhlého hrotu a opět ho trýzní svými zuby. K mému překvapení se palčivá bolest mění v nepopsatelnou rozkoš. Drží mě pevně za půlky a při divoké jízdě nepřestává drtit mé bradavky. Nekontrolovatelně teču a ta vlhkost mezi námi je i slyšet. S jeho dalším chlípným skousnutím vrcholím. V ten moment pociťuju silnější sevření rukou na mém zadku, to aby mohl hlouběji a s větší razancí vrážet do mé nenasytné mušličky, kterou záhy naplňuje až po okraj. Po bouřlivém orgasmu noří svůj obličej mezi má prsa a zhluboka oddechuje. Skláním se a líbám ho do vlasů. Jeho horký dech a slastné vzdychání do mé horké kůže je tak rajcovní. Mám chuť na další kolo. Hladím ho po spáncích a stírám kapičky potu. Zvedá hlavu a z jeho pohledu čtu, že ani on není proti… Přejedu jazykem jeho pootevřená ústa a špičkou se něžně tlačím dovnitř. Vpouští mě a následně můj jazyk měkce svírá rty a saje ho a laská. Celé minuty se vášnivě líbáme a já hluboko uvnitř sebe cítím, že je opět připravený.

Nadzvedává mě, a když ze mě jeho nádherný penis vyklouzne, nemůže si nevšimnout mého zklamaného výrazu. Svůdně se na mě usměje a jeho žhnoucí oči prozrazují, že se mám ještě na co těšit. Sám se zvedá ze židle a ani na okamžik ze mě nespouští zrak. Vine mě k sobě a tře se mi o rozkrok svou pulsující chloubou. Šílím a má smáčená stehna mluví za vše. Projede mi prsty po jejich vnitřní straně až tam, odkud ta tekutina lásky vytéká. „Jsi tak úchvatně mokrá…“ zašeptá a mnou projede taková vlna vzrušení, že mám co dělat, abych se udržela na nohou.

článek

Otáčí mě k sobě zády, líbá na šíji a pomalu směruje ke stolu. Ohýbá mě přes jeho hranu a já se poslušně pokládám. Tisknu své do ruda rozdrážděné bradavky na jeho chladný povrch a plná očekávání se otáčím přes rameno. Čertíci v jeho očích mě připravují o rozum. Pevně se chytám za protilehlou hranu stolu připravená na divokou jízdu. Jednou rukou hladí můj zadeček a prsty druhé prozkoumává mou sexu chtivou lasturku. Vsouvá a vytahuje je tak zatraceně pomalu, že začínám žadonit, ať už ho do mě vrazí.

Šibalsky se na mě culí, ale vidím, že sám už tu hru déle nevydrží. Ještě chviličku palcem krouží po mém poštěváčku, než ho mé sténání zlomí a přesným výpadem své pevné kopí vráží do mojí mušličky. Zatíná mi prsty do boků a přiráží jak smyslů zbavený. Držím se a vychutnávám si tu jeho vášnivost. Pode mnou už je zase mokro, mám pocit, že jsem bezedná. Miluju sex a on je po dlouhé době jediný, kdo se mnou dokáže držet krok a uspokojit mě. Je tak sladký a drsný zároveň. Zaplavuje mě další, nepopsatelně krásný orgasmus… Bože, on je vážně skvělý milenec. Vytahuje ho ze mě a ani nemusí nic říkat. Klekám k jeho nohám a beru ho do pusy. Zvednu oči k jeho, to sexuální napětí je přímo vražedné. S hlubokým nádechem zvrátí hlavu dozadu a oddává se mému orálnímu laskání. Bez jediného zaváhání nechávám celou jeho dávku tryskat do mých lačných úst. S úžasem na mě hledí a já ho nepustím, dokud z něj nevysaju poslední krůpěj. Chutná božsky…

Foto zdroj: profimedia.cz

28.11.2013 12:00| autor: Hannah M.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist