Proč muže láká sex za peníze?

Ne nadarmo je prostituce považována za nejstarší řemeslo vůbec. Ať už se ti to líbí nebo ne, někteří muži si placený sex prostě rádi užívají. A mají k tomu různé důvody. Vyzpovídali jsme je pro tebe a zjistili, co je do vykřičených domů táhne.

sex-za-penize-titul-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Sex kdykoliv a jakkoliv

Ačkoliv si spolu doma rozumíte, máš pocit, že se o sexu bavíte až dost a že jsi přístupná i novotám, muži ten pocit nesdílejí. Někteří prostě nechtějí rozpitvávat své choutky, protože mnohdy tuší, že by pouhé jejich přání mohlo zahájit v lepším případě nekonečnou diskuzi, v tom horším hádku, což jim za to vůbec nestojí. A co si budeme povídat, chlapi milují jednoduchá řešení. Stačí si prostě jenom vybrat ze záplavy blondýnek, zrzek a černovlásek tu, která se sexuální role zhostí s bravurou a kdykoliv se jim zachce.

Podobně to vidí také Tadeáš (27), který se netají s tím, že si orgasmus se sličnou dívkou rád zaplatí. „Beru to jako způsob odměňování se, když se mi v byznysu daří. Navíc mě taková odměna nejenom uvolní, což jako podnikatel oceňuji, ale navíc slouží jako inspirace a motivace zároveň. Než abych se doprošoval doma, raději zajdu tam, kde mě uspokojí a rády,“ říká jasně svůj názor obchodník tělem i duší.

Experimenty a drsný sex

I když si myslíš, že toho svého znáš jako svoje boty, jsi na omylu. Nikdy netušíš, jaké skryté touhy se mu odehrávají v hlavě. Díky pornografickému průmyslu, který mimo jiné mužské představy posouvá pořád dál, muži chtějí na vlastní kůži vyzkoušet to, co vidí ve videu, kde si i tu nevšední praktiku ta prsatá kráska prostě užívá. Ale i přesto jim neschází čirý rozum, aby to nezkoušeli na tebe, i když tě milují sebevíc. Nechápeš? Třeba ti mužské pohnutky lépe osvětlí Roman (31).

„Je to skutečně tak. I když jsem permanentně zamilovaný do své ženy Kláry, tak jsem neváhal si na jednu nevšední praktiku zaplatit dívku, ke které mě nepojí city a hluboké emoce. Vždycky jsem toužil vyzkoušet si fisting, ale své lásce bych to prostě udělat nemohl, natolik si ji vážím a miluju ji. Kdežto Cindy, jak si říkala, se mého přání zhostila profesionálně a se vší parádou. Užil jsem si to, splnil si své erotické přání a tím to haslo. Vlastně bych si nedokázal ani představit, že bych tento extrém prováděl se ženou, se kterou dennodenně usínám, plánuji s ní rodinu a vlastně pro mě znamená všechno,“ popisuje svůj přístup čerstvý ženáč.

Zákazané ovoce chutná nejlépe

Říká se, že odříkaného největší krajíc, nebo že zakázané ovoce chutná nejlíp, a podle všeho na tom opravdu kus pravdy bude. Neříkej, že ses nikdy nenechala opájet myšlenkou, že by hříšně sexy partner tvé nejlepší kamarádky opravdu stál za hřích? No a podobně jsou na tom i muži, kterým ale fantazie nestačí a tak se popoháněni touhou po neznámém a zatracovaném prostě rozběhnou do nejbližšího, leč rozumně vzdáleného nevěstince. Přece jenom to každý vědět nemusí, zvlášť když se to celé může donést až k manželkám.

„Mě do bordelu přilákala zvědavost, prostě jsem chtěl vidět, jak to vypadá v podniku, ve kterém jde o sex,“ začíná své vyprávění Martin (33). „Rád se zajdu podívat na erotickou show, kde sexy samička odhazuje své svršky, nebo tančí u tyče. To se ale pak často neudržím a vyberu si dívku, se kterou skončím v soukromí apartmánu s vířivkou. A ano, ta představa, že člověk dělá něco, co se nesluší, láká ještě o trochu víc,“ uzavírá nadšený fotograf, který má pak po takovém zážitku lepší inspiraci na podařené snímky.

Páka na problémy

Zatímco my, ženy, řešíme problémy nejraději s kamarádkami se zmrzlinou a sklenkou vína, muži raději zapomínají na starosti a čiré zoufalství v náručí ženy lehkých mravů, která se na nic neptá a prostě jen dělá to, co se od ní očekává. Ať už jde o problémy v zaměstnání, bezvýchodnou finanční situaci, nebo útěk od ženské, která platí za tu největší semetriku ze všech.

„My, chlapi, nepotřebujeme díru v duši zalepit nákupy, jak to dělají ženské. A ve výsledku je možná naše krátkodobá kratochvíle v posteli s prostitutkou levnější, než vaše nákupní mánie, které dost často nemají konce. Pamatuji si, že naposledy jsem se tímto způsobem otřepal ze situace, kdy jsem přišel o místo jenom proto, že si tam má šéfová procpala svého mazánka, který sice neuměl nic, ale prostě měl to štěstí, že byl jejím zpovykaným synáčkem,“ svěřuje se Marián (26).

I když se nám zjištění, že partner zamíří, nebo už zamířil do veřejného domu prodejné lásky nelíbí, možná je to přeci jen lepší řešení. Proč? Protože lehká děva neodvede muže od rodiny, jak to moc často a rády dělávají milenky.

Jaký na to máš názor ty? Zvládla bys to, kdybys zjistila, že tvůj partner chodí do vykřičeného domu? Dej nám vědět do diskuze pod článkem.

Foto zdroj: shutterstockc.com

17.1.2018 4:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist