Jak to vidí chlap?

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct! Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit… René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

Pro psaní dotazu do poradny musíte být přihlášen/a.

Přihlaste se zde

Dotazy

 • Dotaz: Dotaz-MLADŠÍ MUŽ

  Moc, zdravím.Jsem 7 let vdova.Nyní jsem potkala muže o 14 let mladšího.Rozdíl není vidět, ja vypadám mladší a on starší.Není z místa mého bydliště.Jak to vidí ten muž a také nevím zda nemá ještě jinou ženu.Moc děkuji JANA

  Odpověď:

  Ahoj Jano,

  ve tvé zprávě cítím hlavně strach. Nedivím se ti, věkový rozdíl mezi vámi je dost velký, než se do takového vztahu pustíš, zkus si sebe i jeho představit za dvacet let, jak budeš vypadat a cítit se ty, jak bude vypadat a cítit se on, budeš mu stačit? Pokud si na všechno odpovíš, že je to v pohodě, jdi do toho, lásku si po tak dlouhé době samoty určitě zasloužíš. Držím ti palce.

  Odpověděl/a: René Kraus, 1.9.2020 18:56 | Komentovat

 • Dotaz: Po 18 letech manželství

  Ahoj René, jsem ve vztahu s Partnerem od roku 2002, od roku 2007 jsme manželé. Z prvního manželství mám 3 děti, pro které můj muž "skoro dýchal". Kluci vyrostli, dva se již odstěhovali a nastalo PRÁZDNO. Do toho koronavirus, hledali jsme společné koníčky, hledali jsme se, oba jsme se snažili, vím, že jsem se občas nechovala tak, jak by se od partnerky očekávalo, ale uvědomuji si to a snažím se "být hodná" :). Nyní mám pocit, že manžel začal někam jezdit, nemá potřebu se se mnou tolik bavit, každý druhý den, někde něco zařizuje - po dovolené večer např. já vybalovala a on musel odjet, když už nestihl bazén, tak aspoň navštívit kamaráda, pak zase pracovně někam, teď zase - mám tušení, ze kterého mě mrazí a je mi z toho špatně - copak takhle se hroutí vztah? Poraď mi prosím, mám dělat jako že nic, nebo pátrat (čas stejně vše ukáže), říct svému partnerovi, že mám podezření? V době koronaviru jsme spolu začali jezdit na kole, i když on jezdí častěji, protože při svém podnikání má spoustu času a může si přes den dělat co chce. Nevím, co celý den dělá, já musím být v práci, ale nedokážu se na ni soustředit, nemám chuť k jídlu. Je běžné v manželství, že nastávají takovéto situace, které buď odezní nebo jak se s tím porvat? Děkuji ti. Majlen

  Odpověď:

  Ahoj,

  takové situace nejenže jsou běžné, řekl bych, že ve většině vztahů jsou skoro pravidlem, říká se jim krize a přichází většinou v tu dobu, jako přišla k vám - když děti vyletí z hnízda. Doufám, že se neurazíš, ale tohle období většinou špatně nesou víc ženy než muži, najednou mají pocit, že nemají co dělat a že jsou zbytečné. Muži se naopak těší, že konečně budou mít čas také sami na sebe a na partnerku. Pokud to z tebe tak necítil, možná se prostě porozhlédl tam, kde o něj měli zájem. Nechci mu nasazovat psí hlavu, ale pokud ses k němu nechovala zrovna mile, tak možná měl všeho dost. Určitě ale není nic ztraceno, zkus si s ním promluvit. Řekni mu bez výčitek, jak se cítíš a jak bys to chtěla dál. Uvidíš, že najdete společnou řeč. Držím palce.

  Odpověděl/a: René Kraus, 7.8.2020 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Mám čekat nebo je to ztracené?

  Ahoj, mám dotaz po 14ti letech mi napsala moje první láska, sešli sme se a padli sme si zase do oka měli jsme pár schůzek sice jen Na chvíli protze říkal že má Hodne práce, ale byl iniciativní sám od sebe mě chtěl vidět psal jak na mě mysli a po pár dnech mi řek ze mě miluje a já mu to opetovala protze sem to tak cítila. Pak mi řekl že musím vydržet do konce měsíce a pak že už budeme jen spolu a že bezeme trpí, ale pak se něco stalo a najednou se mi celý den neozval tak sem mu volala a ptala se co se stalo a on řekl že nic tak sem se zeptala zda spolu jsme nebo ne a on mi na to řekl že to musím vědět já a že ad mu dám týden a že se ozve. A já teď nevím co mám dělat zda si semnou je hrál a mám na něj zapomenout a nebo vyčkat a dát mu prostor ad si vyřeší co potřebuje a věřit že to semnou mysli vážně. Jsem teď ztoho zmatená a trápím se a nevím jak z toho ven a co si myslet. A halvne nevím zda když se pristi týden neozve zda mu volat co Teda se děje a nebo to nechat být a zapomenout? Předem děkuji za odpověď

  Odpověď:

  Ahoj,

  než na tebe došla řada s odpovědí, počítám, že už víš, jestli se ozval nebo ne. Pokud čteš odpovědi na mé dotazy, tak víš, že nejsem úplně zastáncem toho vracet se znovu do vztahu, ale samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo a znám pár párů, kteří se třeba i rozvedly a pak se k sobě vrátily a dnes jsou šťastní. Nech mu prostor, ať si vyřeší, co potřebuje, ať si ujasní, co chce a uvidíš. Každopádně se k tomu moc neupínej, ať pak nejsi zklamaná. Držím palce a dej vědět.

  Odpověděl/a: René Kraus, 5.8.2020 11:34 | Komentovat

 • Dotaz: KLUK

  Ahoj René, seznámila jsem se s klukem, který bydlí 300km, hodně si píšeme, fakt si rozumíme, máme si pořád o čem povídat. Ale pořád mě nepozval třeba ven, myslíš, že v tom vidí jen to psaní?

  Odpověď:

  Ahoj,

  pokud čteš mé odpovědi, pak asi víš, jaký mám názor na vztahy na dálku. Přežijí opravdu jen ty nejsilnější. A v tomhle případě si myslím, že on to bere jako příjemné zpestření po písmenkách, ale jet za tebou 300 km se mu asi nechce, proto nepřichází pozvání. Myslím, že by ses měla porozhlédnout někde blíž, ve svém okolí.

  Odpověděl/a: René Kraus, 30.7.2020 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Nevím co s tím?

  Ahoj René, mám takový nepříjemný dotaz. Asi tak čtyři roky s přestávkami jsem se scházela s mužem, náš vztah byl přátelský, milenecký nebo jak se tomu dá říci. Chodili jsme na pivo, večeři, nebo jsme se po chvílích scházeli. Více méně zůstalo u líbání mazlení. On je starší o 10let než já, bylo to vždy krásné, vášnivé. Pak najednou ze dne na den se mi začal vyhýbat. Když jsem ho potkala a zeptala se co se stalo.? Se slzami v očích utekl, nějak jsem na něho netlačila, samozřejmě jsem mu nepsala a nechala ho. Po ňáké době, jsme se zase začali scházet, na jeho popud. Bylo to zase krásné, takové světlo v životě. Až po ňáké době, došlo na orální sex, měl předčasnou ejakulace. Vůbec jsem na to nereagovala, přešla jsem to jako by nic. No a od té doby, se mi vyhýbá, nereaguje. Je to již pár měsíců, tak jsem myslela že ho to přešlo. Měl narozeniny, tak jsem mu donesla drobnou pozornost, bohužel byl na mně hrozně nepříjemný, že nic nechce a zabouchl dveře. Nevím co si o tom mám myslet? Je mi to hrozně trapné, nepříjemné. Děkuji moc za odpověď

  Odpověď:

  Ahoj,

  myslím, že předčasnou ejakulací utrpělo jeho ego, možná k tobě něco cítil a teď si připadá hloupě. Někdy jsme my chlapi prostě ješitní a před tou, na které nám záleží, se nám nechce selhat. Stalo se, zkus na to zavést řeč a uvidíš, jaká bude reakce. Pokud tě znovu odmítne, najdi si někoho, kdo bude mít trošku více sebevědomí a drobné nehody přejde s úsměvem.

  Odpověděl/a: René Kraus, 28.7.2020 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Mám u něho znovu šanci?

  Ahoj mám dotaz,před 6 měsíci sem se rozešla se svým přítelem,byly sme spolu 1,5 roku...Byly tam.nake neshody a hádky....mezi tím sem chvilku byla sjeho kamarádem,ale u něho sem si uvědomila že prostě chci zpátky jeho....Ale nevím jak je to z jeho strany sme se asi měsíc po rozchodu začali bavit občas se sešli,ale bojím se že mu de jenom o sex nebo se jinak neozve a ignoruje anebo mi to chce nakym způsobem vrátit...nebo mně po rozchodu prosil aby sem.mu dala druhou šanci a já nechtěla.....A když se o zeptám tak mi nedokáže odpovědět anebo že potřebuje čas. Tak nevím co si mám teď myslet anebo jak dlouho mám čekat.....Děkuji za odpověď

  Odpověď:

  Ahoj, ne nadarmo se říká, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, pokud jste už tehdy měli problémy, které vyústily v rozchod, těžko se něco změnilo, na čem by šel stavět další vztah. Já osobně si myslím, že si jen bere, co mu nabízíš, takže s tebou rád bude spát, ale to je tak všechno. Nezapomeň, že jsi byla s jeho kamarádem, tohle se prostě nedělá.

  Odpověděl/a: René Kraus, 24.7.2020 14:03 | Komentovat

 • Dotaz: Dávná laska

  Ahoj mám dotaz potkala jsem svou bývalou lásku se kterou jsem nemohla být bylo mi 15 a on byl o 10 let starší rodiče mě donutily k rozchodu,ja to nechtěla napsala jsem dopis kde jsem mu řekla ze si to rodiče nepřejí aby jsme byly spolu.on to vzal a už se neozval zato ja přišla tehdy peklem.Kdyz jsme se teď úplnou náhodou potkali a byli donuceni spolu komunikovat řekl že byl hrozně zamilovaný a že ho to moc bolelo.Pamatuje si přesně kdy jsme se setkali od rozchodu je to 25 let a on si pamatuje že jsme se setkali přesně v čase kdy jsem se ja akorát vdala tehdy mě hledal a potom ještě na podzim 2011 ví o mě i kde pracuju všechno si nosí v hlavě.nyni jsme si psali cca 2 měsíce že začátku to bylo tak krásně a žhavé jako kdyby ty roky ani nebyly,potom se stáhl a teď už nepíše vůbec, řekla jsem mu totiž že jsem ho nikdy nepřestala milovat a cítím ten cit i teď.asi to byla blbostí ale ja jsem upřímný člověk. Mohl by se mi ještě ozvat nebo třeba vy dokážete přijít na to co se u něj děje.jsme oba ve vztahu a máme děti 14 a 17 let.Vim ze ke mě něco cítí je v mě společnosti vždy vysmát a rád nevím co si teď mám myslet když jsem mu napsala že ho pořád miluju odepsal jen nic nejde vrátit ani změnit je to jak to je.A vše bude ok.tak nevím. Děkuju za Vás názor.Jana

  Odpověď:

  Ahoj Jano,

  myslím, že mu jedna bolestivá zkušenost s tebou stačila, a proto si drží odstup, i když k tobě něco cítí, nechce možná znovu projít tím, čím si prošel, možná také už je někde jinde a miluje svou ženu a děti a nechce svůj vztah zahodit kvůli dávné lásce a nejistému výsledku. Vzhledem k tomu, že máš rodinu, radím ti, abys myslela na ni. Jinak můžeš taky přijít o všechno.

  Odpověděl/a: René Kraus, 22.7.2020 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Je šance, že se k sobě vrátíme?

  Ahoj Rene, s přítelem jsem byla 3 roky, mě je 20 jemu bude v srpnu 23. V posledních 4 měsících jsme se často hádali, já jsem měla nějaké problémy s rodiči a do toho bylo zkouškové na VŠ, takže byl na mě tlak ze všech stran. Partnerovi jsem říkala, ať se mnou má trpělivost, že to je jen krize a bude nám zase hezky. Přítel mi týden po zkouškovém řekl, že se chce rozejít. Když jsem se zeptala na důvod řekl mi, že se teď hodně hádáme a potřebuje být chvíli sám. Na otázku zda mě pořád miluje mi odpověděl, že pořád trochu ano a na otázku, zda si myslí že se k sobě někdy vrátíme mi řekl, že mi to teď nedokáže říct. 2 dny po rozchodu mi zničeno nic poslal fotku, že našel mikiny, které dlouho hledal a pak se mě zeptal jak se mám a zda nechci jít ven, napsal mi, že mu chybím, ale že potřeboval být teď sám, myslela jsem si, že chce jít ven, abychom se k sobě vrátili. Po týdnu jsme tedy šli ven celé to probíhalo dobře, smáli jsme se apod., pak jsem se zeptala, jak to s námi teda je a on začal být arogantní, že jsme se rozešli tak proč se vůbec ptám, pak mi řekl, že celou dobu čeká až ho náš rozchod nějak zasáhne a stále se nic nestalo, pak mi řekl, že chtěl jít ven jen z lítosti (což se později snažil vyvrátit, že si dělal srandu, ale důvod mi neřekl). Když jsem mu řekla, že k němu pořád něco cítím a nedokážu s ním být kamarádka, tak mi řekl, že ke mě také pořád něco cítí. Řekl mi, že vůbec neví co bude a že si nic plánovat nebude, že potřebuje alespoň 2 měsíce být sám. Když odcházel obejmul mě se slovy, že si to dnes moc užil a ať se mám pěkně. Mám u něj ještě nějaké věci, které mi řekl, že mi později zaveze, ať si je teď neberu, aby se jeho rodiče (protože s nimi bydlí) nevyptávali na mě a on o tom nemusel mluvit. Já stále věřím, že bychom spolu mohli být šťastní, myslíš že je reálně že se k sobě znovu vrátíme i z jeho strany? Děkuji za odpověď.

  Odpověď:

  Ahoj,

  trošku se obávám, že tvůj přítel si chce chvíli zkusit být sám, protože chce zkusit jiné holky. A pak až se vyřádí je docela určitě šance, že se k tobě vrátí, protože zjistí, že z postele si vztah neudělá. A já doufám, že v té době už ty budeš šťastně zamilovaná do někoho, kdo neodejde při prvním náznaku problémů. Držím palce a dej vědět.

  Odpověděl/a: René Kraus, 20.7.2020 16:49 | Komentovat

 • Dotaz: Budeme spolu?

  Dobry den mám dotaz muj přítel se semnou rozešel. Měli jsme skvělý vztah všechno bylo super.zajmy jsme měli stejně proste jsem byli oba stejní. Bydlel a pracoval v zahraničí,vrátil se semnou do ČR. Všechno bylo fajn všechno jsme si planovaly jak spolu budeme bydlet jenže já jsem navrhla ze budeme bydlet s nasima prvně souhlasil,potom se ale něco stalo ohledně mamky,takže jsme si hledaly spolu být,jenže mamka se změnila a já ze o zkusíme znova jenže mamka byla nervni a tak jednoho dne řekl dost a ze se semnou rozchází,udelala bych cokoliv aby se mi vrátil,šla bych sním bydlet sami všechno jsem mu psala týden jsem bojovala a on ze chce být teď sam.po týdnu jsme si nak napsaly jak se daří atd. Došlo na téma sex,ze proste budeme spolu jen spat ale ze chce být opravdu jen kamarad. Ze si chce uzivat.proste mě nechce.Je tu šance ze se spolu dáme dohromady,udelala bych vse aby to tak bylo,protoze byl úžasný a ve všem si rozuměli ale teď se blokl a chce jen semnou spat. Takže je možnost ze spolu budeme?

  Odpověď:

  Ahoj,

  ani se mu nedivím, že s tebou chce jen spát. Nikdo nechce bydlet s tchyní a když tvrdí, že chce, tak kecá. Kdyby ses odpoutala od maminky a dala přednost jemu, asi by to dopadlo jinak. Takhle mu stačíš v danou chvíli jen do postele. Pokud ho chceš získat, budeš muset začít žít život sama za sebe, najít si byt a zkusit se postavit na vlastní nohy.

  Odpověděl/a: René Kraus, 14.7.2020 9:49 | Komentovat

 • Dotaz: Je šance, že budeme ještě spolu?

  Ahoj, rnmám dotaz ohledně svého vztahu. S přítele jsme rok a půl ve vztahu na dálku. Já jsem tedy o 5 let starší. Týden zpět mi řekl, že už mě nemiluje a že chce být sám. Prý o rozchodu přemýšlí 4 měsíce, přesto o tom začal mluvit až teď. Zeptala jsem se ho, zda je v tom někdo třetí, zda mu překáží dálka nebo snad můj věk. Na všechno odpověděl ne. Vím, že mám nějaké chyby, které jsem si sepsala na papír a pak jsem si o tom s přítelem popovídala skrz facetime, jelikož teď není jiná možnost. Když mi i přesto řekl, že chce být sám, rozhodla jsem se to přijmout. Přestala jsem mu psát, volat. Přesto to nevydržel ani 24h a napsal mi, dokonce před spaním zavolal. Vypadlo z něj, že pořád o tom, zda se mnou být nebo ne přemýšlí. Od tý doby si píšeme a voláme každý den, sice už to není jako dřív, kdy jsme si volali ráno, večer a přes den psali, ale pořád tam ten kontakt je. Přítele miluju a chtěla bych s ním dále být, ale nejsem si jistá, zda se neudržuje v kontaktu ze zvyku, nebo jestli je šance na to, že to se mnou ještě zkusí i přesto, že mě vlastně podle jeho slov nemiluje a chce být sám, Mám trochu zmatek z toho, že pořád ten kontakt vyhledává. Neviděli jsme se už přes měsíc, zároveň má před maturitou, tak jestli to spíš už na něj nějakým způsobem nedopadlo. Zajímal by mě na to tvůj názor, nechci si dělat plané naděje, i když bych si přála, aby to dopadlo, tak, že to ještě půjde dát dohromady. Popřípadě, zda nemáš nějakou radu co dělat v této situaci ? Děkuju

  Odpověď:

  Ahoj,

  přítel je hlavně moc mladý, podle mě neví vůbec, co chce, a proto se chová tak, jak se chová. Myslím, že je zbytečné, aby ses trápila, nech tento vztah jako kamarádství a najdi si někoho, kdo si bude vztahem s tebou jistý.

  Odpověděl/a: René Kraus, 27.5.2020 18:00 | Komentovat

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist