Jak to vidí chlap?

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct! Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit... René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

Pro psaní dotazu do poradny musíte být přihlášen/a.

Přihlaste se zde

Dotazy

 • Dotaz: Nevím, proč se bojím jít do vztahu…

  Dobrý den, je mi 16. let a mam tokový problém vždy, když se najde nějaký kluk, který by mě chtěla a já jeho taky tak najednou dostanu strach a začnu od toho vycouvavat a řeknu, že raději budeme jen kámoši, ale proč? Nevím proč se bojím jít do vztahu .. a štve mě to.. prosím o nějakou radu. :) Děkuju moc :)

  Odpověď:

  Ahoj,
  nemusíš mít žádný komplex, to je jen tvým věkem. Časem určitě najdeš sama způsob, jak se citově zamilovat. Ono i z kamarádství může vzniknout super vztah a láska na celý život. Dej tomu čas!

  Odpověděl/a: René Kraus, 26.6.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Chci zůstat nad věcí…

  Ahoj René, jak se ti daří? Mám ráda tvé názory, a proto jsem se rozhodla obrátit se na tebe. Už pár týdnů se vídám s pár kluky (spíš chlapi). Jsou to cizinci, kteří tu mají velkou firmu. Občas zajdeme do hospody a prostě se bavíme, protože jsou hodně temperamentní a je s nimi sranda. Občas si užijí s nějakou slečnou a ta okamžitě přestane být kamarádka když je nenechá být. Je jim 40 a mě 19. Minule jsme slavili, pilo se, a já se s jedním z nich líbala, protože se mi už dlouho líbí. On má ale manželku ve své zemi a tady má nějaký poměr s jednou holčinou, kterou znám, ale ta holčina má taky kluka. Každopádně se kvůli mě ten večer pohádali. Já pak byla u nich doma a on po mě chtěl sex. Říkala jsem mu, že ne i když jsem vnitřně chtěla a nemohla jsem se s ním přestat mazlit. Nakonec něco málo proběhlo. Jelikož jsem o tolik mladší další den mi volal a omlouval se mi, prosil mě jestli to může být naše tajemství a že nechce mít problémy ve firmě. Slíbila jsme mu to, ale další den jsem se dozvěděla od jednoho společného známého, že o mě v hospodě před tou holčinou, se kterou se kvůli mě pohádali, říkal, že jsem po něm chtěla sex a on odolal. To mě pochopitelně štve.. já mu slíbila, že nic neřeknu a chovala se, jak mi řekl a on to uplně obrátí a v očích ostatních budu vypadat jako nějaká blbka .I když nevím stoprocentně jestli je náš společný známý věrohodný, protože je to kamarád, který o mě má zájem. Každopádně jdu s nimi posedět a nevím jak se zachovat. Neočekávám od toho žádné pokračování, vím, že to nebylo dobré a nejsem žádná štětka. Kluka jsem měla jen jednoho a tohle normálně nedělám. Chci však aby to věděli i ostatní a chci zůstat nad věci. poradíš mi?

  Odpověď:

  Ahoj,
  děkuji za optání, daří se mi skvěle! Hmmm, tak to je docela mazec! Kam jsi dala oči?? Proboha s takovým strejdou to přeci nemůžeš myslet vážně a to, že ti tvůj vnitřní hlas říkal, že by ses s ním měla vyspat, mě docela děsí!! Probuď se!!! Zachoval se přesně tak, jak se na chlapa v jeho věku a s životními zkušenostmi patří. Moc tě chtěl dostat do postele, a pokud i přes svůj vnitřní hlas jsi mu nedala, tak to se ho muselo velice dotknout, a proto se projevil tak, jak se projevil. Hodil špínu na tebe a nakonec ty jsi ta špatná a hloupá a on je teď před kamarády a tou jeho husičkou borec a charakter. Až si půjdete zase někam sednout a popít, tak zůstaň nad věcí a chovej se k němu jako k taťkovi a ber ho jako namachrovaného chudáka. To, že je asi za vodou a má prachů dost na to, aby mohl oblbnout každou husičku, tak hlavně buď opatrná, ať to nejsi ty!! Za to, co ti udělal, bych si ho hodně vychutnal a to před všemi, aby mu malinko spadnul hřebínek...ale bojím se toho, že je to takovej hlupák, že to ani nepochopí a bude si myslet, že si může koupit každou, na kterou se jen jedním očkem podívá. Sorry, že jsem ti to napsal takto narovinu, ale jinak to ani nešlo!

  Odpověděl/a: René Kraus, 23.6.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Cítila jsem se „zrazená“…

  Dobrý den, ráda bych se zeptala jak to vidí chlap, když - musím to trochu rozepsat, chodím do cvičení a cca před dvěma lety náš cvičitel se se mnou začal pravidelně scházet, bylo to moc pěkné, ale ani jeden z nás nechtěl tento vztah zveřejnit. Oba dva jsme tehdy byli zadaní. Bohužel asi se to až tak moc utajit nedá a jedna naše spolucvičitelka na to přišla a rozhodla se, že mi tedy takového chlapa nenechá, zkrátka použila všechny zbraně od těch ženských až po intriku a ve finále to dopadlo tak, že můj občasný přítel se rozhodl, že nejlépe bude, když si ponechá obě dvě. Ovšem nikoho neinformoval, přišla jsem na to zcela náhodou, což mě opravdu dostalo na kolena především proto, že když jsem zpozorovala úsilí oné kolegyně, řekla jsem příteli, že až se rozhodne co a jak, že ho prosím ať mi to sdělí. Takže jsem se cítila "zrazená" dvojnásobně-od přítele, který ani nehlesl a mlžil a od rádoby kamarádky, která jde přes mrtvoly. Tak jsem to okamžitě ukončila, ale moc to bolí a stále přemýšlím zda ho mám znovu oslovit, nebo to nechat být, ale ta bolest je příšerná. Zdá se mi, že vysílá signály, že by dále stál o moji společnost. Možná, že mi poodhalíte myšlenky takového muže, rozum mi říká, že to mám pustit k vodě, ale cit se může zbláznit. Přemýšlím , že cvičení ukončím, ale srdce mi to může utrhnout, věnuji se tomu již 13 let a moc mě to baví a nikdo jiný toto cvičení v našem městě nedělá. Ve cvičení jsem od bývalého přítele přehlížena a když se ho na něco zeptám, dělá, že neslyší, zkrátka jeden velký rozpor, vůbec netuším jak to má v hlavě uložené, děkuji za odpověď. Eva

  Odpověď:

  Ahoj,
  pokud tě přehlíží, tak to ti ve vztahu asi pšenka nepokvete. Pravděpodobně ho tvá rádoby kamarádka zaujala více než ty a bojím se toho, že s tím nic neuděláš a zůstanou ti jen oči pro pláč. Ale není to jedinej chlap na světě a tak ho i tak ber! Vím, že tě to teď hodně bolí, ale na tvém místě bych určitě poslechl rozum a cit bych nechal někde stranou. Pokud podlehneš citům, tak tě to bude bolet ještě daleko víc. Na tvém místě bych ho vypustil z hlavy a dál chodil na cvičení, které tě tolik baví a nad vztahem bývalého přítele a jedné podrazačky bych mávnul rukou. Však se najde někdo jiný a ostatní ti ho budou závidět, jen nesmíš dopustit to, aby ti ho zase nějaká rádoby kamarádka přebrala. Musíš o vztah bojovat, pokud máš kolem sebe takové baby! Určitě bych ho už neoslovoval a zůstal nad věcí!!

  Odpověděl/a: René Kraus, 21.6.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Vztah na pracovišti…

  Ahoj, co si myslíš o vztazích na pracovišti? Dvoří se mi dlouho jeden kolega, zralý inteligentní muž (48 let), samozřejmě zadaný. Jiskra je mezi námi veliká. Já stále odolávám, spíše se mu vyhýbám, ale čím více se mu vyhýbám, tím více on mne vyhledává,(ale není dotěrný), neváhá přijít do naší kanceláře za kolegou s naprosto hloupým dotazem či jinou malicherností, přitom mne nenápadně sleduje. Když tam nejsem, nepřijde (říká kolega). Chová se jako gentleman. Někdy vypadá celkem rozladěně. Pozval mě na krátký výlet, ale sešlo z něj (mojí vinou). Další pozvání zatím nepřišlo. S přítelkyní už se několikrát rozešel, ale zase se k ní vrátil (zřejmě nevydrží chvíli sám). Nechci si začínat se zadaným mužem a nemám zájem o jednorázová dobrodružství (a on to ví),ale stále si nejsem jistá o co mu vlastně jde. Co myslíš? Mě je 37, zadaná nyní nejsem. Přeji hezký den a děkuji za radu.

  Odpověď:

  Ahoj,
  myslím si, že mu jde pouze o to jedno, a to si nemusíme nalhávat! Na tvém místě bych se do takového vztahu nepouštěl, je to chůze po tenkém ledě a ještě když je to na pracovišti. Ta představa, že mu podlehneš a on si udělá další zářez na pažbě a pak to jednoznačně ukončí, tak nevím, nevím, jak se budete v práci potkávat. A ta představa, že z tebe stejně nakonec před kolegy udělá blbku, je docela odstrašující, nebo ne? I z inteligentního gentlemana se může vyklubat pěknej hajzlík a že jich znám. Taky si myslím, že je pro něj jedno velké kritérium, že jsi proti němu o jedenáct let mladší a on si chce jen dokázat, jestli na to má, aby mohl oblbnout tak mladou ženu. A pokud se mu to povede, tak se stejně vrátí domů k rodině. Věř mi!

  Odpověděl/a: René Kraus, 19.6.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Netušila jsem, že se zamiluji…

  Ahoj René, mám klasický ženský problém a jediný, kdo mi může pomoci je chlap ;) Jde o o, že jsem se před cca měsícem seznámila s jedním mužem a začali jsme se vídat. Nejdříve to byly jen takové přátelské schůzky s mírnými náznaky něčeho víc, na 3. schůzce jsme si dali 1. pusu a vysvětlil mi, že mě nemá ''na háku'' a nechce na to jít rychle. Zprvu jsem ani netušila, že bych se do něj mohla zamilovat, ale asi už se stalo a jeho zájem začal (podle mého) klesat. Měli jsme se vidět minulý týden, zrušil to kvůli přesčasům v práci, ale viděli jsme se o víkendu a byl docela milý. Domluvili jsme se na pondělí, ale odřekl to, že je unavený. Mám problém s tím důvěřovat lidem (obzvláště opačnému pohlaví) a proto si nejsem jistá, zda jde jen o můj špatný pocit nebo se opravdu jen vymlouvá. Problém také vidím v tom, že jsem mu většinou napsala první já (zvlášť v poslední době). Prosím tě tedy o radu, jak postupovat, abych ho nějak neodradila a naopak pro něj byla dobrou partnerkou, o kterou by stál. Děkuji moc za odpověď na tento lehce zoufalý a impulzivní dotaz :)

  Odpověď:

  Ahoj,
  tak už jen to vysvětlení na třetí schůzce je docela divné. Nedovedu si představit, že bych své dívce řekl, že ji nemám na háku!! To zní divně, co? Nevím, jestli on o to stojí, abys byla jeho dobrou partnerkou. To by se choval asi jinak a ne tak, jak se chová. Tím, že se mu budeš snažit vnucovat, tím nic nezískáš, ale naopak ztratíš. Ale bojím se toho, že chlapec už o tvojí lásku nestojí a s tím se budeš muset smířit. Pokud se po tak krátkém vztahu vymlouvá na přesčasy a na to, že nemá čas, tak to je předzvěst něčeho, co se ti moc líbit nebude.

  Odpověděl/a: René Kraus, 16.6.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Jsem mezi dvěma muži a nevím co s tím…

  Jsem mezi dvěma muži a nevím co s tím, ahoj René. S jedním se scházíme a rozcházíme už léta, protože já vždy na něm najdu něco co mi nevyhovuje a pak to čas zas nějak urovná a jsem s ním, na chvilku. Čeká na mě 7let a jednou řekl že se cítí být mým manželem a že pokud jde o děti tak se mnou by je měl i když ví, že já už děti nechci. Je trpělivý a vůči mně nekonečně vstřícný a připadám si jak mrcha co si neváží dobrého chlapa. S druhým se známe od Vánoc a dělí nás vzdálenost 300km (hrůza) no a to co s ním prožívám takové ty pocity přátelství a blízkosti jsem nezažila! no a ten báječný sex chjo. Možná si něco namlouvám, možná je to tím že se známe krátce a taky ta vzdálenost (jsme v kontaktu po telefonu, pc někdy denně někdy je pauza pár dní máme každý to své, fyzicky jsme spolu jak to jen jde). Je nám kolem 40, já jsem sama vychovala dítě, nikoho nemám a oba "kluci" jsou taky svobodní. Ten druhý o sobě řekl věci, které by chlap neřekl pokud by mu šlo jen o sex. Kterou cestou mám jít, cestou bezpečí s mužem co mě miluje no malinko nudí, nebo cestou komplikovanou a velice nejistou. Co bys dělal? Jak se pozná pravá láska, řekneš mi to prosím ? Miluju oba, každého jinak. Ďekuji moc.

  Odpověď:

  Ahoj,
  tak já bych šel určitě tou cestou bezpečí. Však už na to máš věk, abys dokázala poznat, s kým ti bude fajn a bude to partner na celý život a ne jen na sex a komplikovanou životní cestu. To, jak poznáš pravou lásku, je strašně jednoduché. To už jsi určitě zažila takové to šimrání u srdíčka. A na to dej! Máš jen jedno srdce, tak přeci nemůžeš stejně milovat dva chlapy. To bys milovala jen polovičkou srdíčka a to není ta pravá láska. Ta musí propuknout naplno a z celého srdce! V tvém případě platí jedno přísloví, které bylo asi vymyšleno pro tebe! A to zní "lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše"! A pokud se tím budeš řídit, tak ti bude fajn.

  Odpověděl/a: René Kraus, 14.6.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Nevím, na čem jsem…

  Ahoj,rnAsi přes dva měsíce si více dopisuji s kamarádem ze školy, se kterým se známe víc jak dva roky. Měla jsem teď zkouškové období a byl mi neskutečnou oporou, bavil mě, když jsem to potřebovala a odreagovával mě od učení tím, že jsem za ním jezdívala na noční směny do práce. Píšeme si stále každý den, byla snad jen 3 denní pauza a pak jsem mu psala já - sám od sebe se neozve. Na jednu stranu z něj cítím, že o mě má i zájem, rozumíme si a několikrát mi říkal, že má hrozně rád mou rozjařenou povahu - on sám je dost klidný a introvertní. Nedávno jsem se na jeden den odmlčela a čekala jsem, jestli se ozve sám. Ozval se druhý den se zprávou, že jak se mám, že se ani neozvu. To mi, nepopírám, udělalo radost. Od té doby si opět píšeme každý den... nicméně asi před 3mi dny jsem jela k němu domů, byli jsme se projít a pak jsme ještě 3 hodiny seděli u něj v kuchyni a povídali si.. 3x jsem řekla, že je čas, abych už jela, on mi pokaždé řekl, ať ještě nejezdím. Pak jsem si chvíli hrála se psem a on za mnou z ničeho nic přišel a lehl mi do klína... byla jsem z toho v šoku, protože dříve se mě, krom obětí, ani nedotkl. Chvíli jsme se pak líbali, ale dál to nedošlo. Další den se skoro odmlčel, pomalu mi neodepisoval a já nerozumněla proč. Den na to jsem mu opět psala já, jinak by se sám (nejspíš) neozval. Dnes jsem jela za ním do práce - opět jsem se nabídla sama, že přijedu a byl najednou hrozně chladný a nepřístupný. Na rozloučenou mi dal pusu, ale jinak byl poměrně zamlklý. Můj problém je, že nevím, jak mám postupovat a v podstatě nevím, co od něj čekat, na čem jsem a jak vlastně přemýšlí. Mám pocit, že jeden den si píšu s jedním člověkem a druhý den zase s jiným. Je blíženec a já býk. Oproti němu nejspíš dávám více city najevo... a tak nevím, jak mám postupovat. Moc děkuji za radu!

  Odpověď:

  Ahoj,
  podle písmenek si myslím, že jste ještě oba dva poměrně mladí a někdy se stává, že takoví mladí janci jako je tvůj přítel neví, co od života chtít. Bojí se závazků a slibů, kterými by mohl ublížit. Ještě není připraven na vztah, protože vy ženy jste v tomto věku vždy o krok dál a většina z vás ví, co od vztahu očekávat. Hlavně mu nelez do zadku, protože bojovat musí on. I když jsi býk a máš to v povaze, tak počkej. Buď to pochopí anebo tvé city ocení někdo jiný.

  Odpověděl/a: René Kraus, 12.6.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Bleskový rozchod bez důvodu?

  Dobrý večer, potřebovala bych pomoc....rnNejsme žádný \"žabec\" je mi už pár let přes 50, ale pořád asi nemám rozum.... Mám za sebou ovdovění s malými dětmi a jeden dlouhý (12 let) nevydařený vztah s výrazně mladším mužem - o 15 let. Ale prosím neodsuzovat.... Z tohoto vztahu jsem se dostávala téměř 5 let a \"převozníkem\" (fuj, to si ale nezaslouží) mi byl můj téměř vrstevník, se kterým jsem se seznámila na seznamce. Znali jsme se asi 8 měsíců, z toho 6 jsme se pravidelně vzájemně navštěvovali... Vše vypadalo tak, že jsem konečně našla toho pravého... Charismatický chlap, společné zájmy, žádné závazky, trošku introvert, ale jinak idyla.... Nebudu to protahovat a půjdu k věci - v jednom víkendu na horách se sebral a v noci odešel.... druhý den mi řekl, že mi nechce dál ubližovat a rozešel se se mnou - po telefonu. Já vůbec nechápala!!!! Celý předchozí den vše OK a najednou taková sprcha!!!! Asi za 2 dny (neprospané, probrečené...) jsem se cestou domů za ním stavila a viděla totální trosku :-( Chtěla jsem vysvětlení, ale dozvěděla jsem se jen - nechci vztah, nechtěl jsem se zamilovat .... a podobné řeči. Je to už skoro 2 měsíce, ale já pořád nemůžu dál - je to jako bych stále škrábala strup :-( už mu sice nevolám (smazala jsem číslo), ale pořád na to myslím a nevím, co se vlastně stalo.... Jak to mám pochopit, odpustit a jít dál?rn

  Odpověď:

  Ahoj,
  tak asi ti nic jiného nezbude, než pochopit a smířit se s tím, že se chlapec opravdu zalekl vážného vztahu. Sice v jeho věku je to spíše rarita, ale i takoví někdy chlapi jsou. Není jich moc, ale ty jsi zrovna na jednoho "kápla" a asi s tím nic neuděláš. Tady platí jen to staré okřídlené, že až čas vyléčí tvé chmury. A záleží jen na tom, jak dlouhý čas tomu dáš a kdy začneš znovu žít plnohodnotným životem. Přestaň se trápit, na to je život příliš krátký.

  Odpověděl/a: René Kraus, 9.6.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Vztah na dálku…

  Ahoj rene chcem sa spytat ci ma vyznam vztah na dialku zoznamila som sa cez internet so stefanom ma 45 rokov je rozvedeny ma dve dcerky dvojicky problem je ze on chcel aby som prisla ja za nim pisali sme si 2 dni a potom mi navrhol ci by som ja neprisla za nim do zvolena na zaciatku vztahu povedal ze mu km.neprekazaju byvame od seba viac ako 100km.mali sme sa stretnut tento vikend vo zvoleneco je od martina 90km.kde byvam ja som sa vyhovorila ze vlaky meskaju a nemala som zaujem pretoze si myslim ze chlap by mal zenu dobijat aj som mu to povedala a on na to ze teraz aj zeny bezne behaju za chlapmi on povedal ze do martina nemoze prist ze sa mu pokazilo auto a na dcerinom aute ma mal cakat vo zvolene akoze ja sa s nim rada stretnem len chcem pocut tvoj nazor ci ozaj mam prist ja prva za nim pretoze on uz to berie ze mame vztah alebo mu otvorene povedat ze o vztah s nim nestojim neviem preco ale nieco mi na nom nesedi volam sa janka a mam 31 rokov .dakujem za radu

  Odpověď:

  Ahoj,
  tady se přesně ukazuje, jak si ješitný chlap v 45ti letech myslí, že mu ženy budou nadbíhat a budou ho dobývat. Strašně mi to připomíná jeden vtip, který je asi takto: "Na louce se pasou tři bejci, mladý bejček, starší bejček a starej bejk. K potoku přijdou pít krávy a malý bejček povídá- je pojďte poběžíme tam a kravičky otrtkáme. Prostřední bejček na to -klídek, půjdeme pěkně pomalu, však oni neutečou. A starý bejk prohlásí - kam byste chodili, oni přijdou sami." A tak si myslím, že přesně tak se chová tvůj starý bejk. Určitě na tvém místě bych za ním nejezdil notabene vlakem, když on má doma auto. Buď nad věcí a najdi si někoho, kdo o tebe bude mít opravdu zájem, udělá pro tebe všechno, co ti na očích vidí a hlavně nebude o 14 let starší.

  Odpověděl/a: René Kraus, 7.6.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Každý máme jinou frekvenci a vášnivost v sobě…

  dobrý den, chtěla bych přijít na to, kde je zakopaný pes. S přetelem už téměř 2 roky žijeme ve spol. domácnosti, celkem jsme spolu 3 roky. Všechno klape jak po stránce finanční, podobné zájmy, společné sportovní výlety a aktivity, jediným problémem je sex. Ráda se s ním miluju a chtěla bych to i častěji jak 1-2x týdně. Jemu to připadá akorát...no dobře, když uberu, mohla bych být spokojená. Jenže mi vadí, že pak se na netu kouknu do historie a zjistím, že téměř každý den je na po...u...a co asi se děje potom nebo přitom, to je asi jasné. Nechápu tedy, když je tak celý žhavý koukat na po..o, tak proč třeba nepočká, až budu doma a může to mít se mnou...Jedná se třeba i o dobu 2hodin..Ráda mu píšu er. sms, abych ho třeba navnadila na odpoledne, on mi opoví, že se těší až budu u něj....a přijdu domů a nic, ticho po pěšině. Tak si říkám, že to asi není normální. Zkoušela jsem s ním o tom mluvit, ale on mi řekne, že po...o a masturbace nemá se mnou žádnou spojitost...ale když pak už nemá na mě chuť, tak asi má, ne? Cítím se nežádoucí, nechtěná, a přitom si myslím, že docela atraktivní jsem, dbám o sebe..Mluvili jsme o tom, ale výsledek, snaha o zlepšení bohužel 0..tak nevím, co dělám špatně, nebo jak se mám chovat. přiznávám, že dělat drahoty, např. měsíc nic-to nevydržím..A lákadla- svůdné prádlo, striptýz apod. to je proti mému naturelu, cítila bych se trapně, že ho do toho tímto nutím..taktéž další rozhovory už jsou asi zbytečné, protože mám pocit, že se odtáhne ..Přitom vím, že sex má rád...Možná, že se k sobě v tomto nehodíme, že každý má jinou frekvenci a vášnivost v sobě. Mě je 41 a jemu 46..díky za odpověď

  Odpověď:

  Ahoj,
  je jasné, že sex po čtyřicítce už nebude takový jako ve dvaceti. Jediné, co mne napadlo, když jsem to četl, by byla rada zajít k nějakému sexuologovi, který by mohl pomoci. Ale pak když jsem na konci viděl, kolik vám je let, tak nevím nevím, co by poradil. Podle toho jak jsi napsala, je celý žhavý koukat na porno. Ale když má dojít k milování s tebou, tak couvne. Možná si léčí nějaký komplex a ve svém věku "očumuje" nějaké osmnáctileté slečny, jejich dokonalé postavy a je uspokojen. Je jasné, a teď se nezlob, že určitě už nemáš postavu jako v osmnácti a to je možná to, proč neustále čučí do počítače. Ale zase spolu nejste tak dlouho, aby zapomněl na to, proč ti popletl hlavu a zamiloval se do tebe. Obávám se toho, že se budeš muset uspokojit s tím, že milování jednou až dvakrát týdně ti bude muset stačit. Položme si otázku, co by za to jiní ve vašem věku dali.

  Odpověděl/a: René Kraus, 5.6.2017 18:00 | Komentovat

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist