Jak to vidí chlap?

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct! Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit... René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

Pro psaní dotazu do poradny musíte být přihlášen/a.

Přihlaste se zde

Dotazy

 • Dotaz: Neví co chce?

  Ahoj, měla bych jeden dotaz. Mám \"začínající\" vztah s bývalým kamarádem. Celou střední jsme byli jako jeden, boužel já v tu dobu byla o několik let mladší (15) od (21). U něj byla zjevná zamilovanost, ale nikdy jsme o tom nediskutovali, jen jsem se tyhle věci dozvídala od spolužáků a lidí kolem, na něm jsem to samozřejmě viděla. Já k němu měla také blízko, ale zakazovala jsem si s ním cokoli mít už kvůli toho přátelství. A navíc jsem byla dost mladá a nechtěla jsem vážný vztah. Po maturitě jsem odešla studovat do jiného města. Kontakt jsme přerušili, ale zůstalo to celkově otevřené. Loni v říjnu mě napadlo mu napsat jestli by neměl zájem se sejít na kafe. Sešli jsme se a bylo to jako bychom se viděli před týdnem. U něj jsem pozorova zájem, nejen jako o kamarádku. Pořád tam něco bylo. Začli jsme si pravidelně volat, psát a domlouvat schůzky. Je to horší s časem, školu mám 200 kilometrů od domova. Před pár týdny se odehrála ona intimní VĚC. A nějak jsme pokračovali, a vyplynulo z toho, že bychom spolu chtěli být. Bohužel před pár dny úplně obrátil, že neví jestli chce jít do vztahu, když se budeme vídat jednou za 14 dní. Nevím co si o tom mám myslet. Celou dobu se chová zamilovaně, všechno krásné, a potom vyrukuje s tímhle? Signály z jěho strany mi maximálně napovídaly tomu, že mě miluje, ikdyž si prošel nějakým procesem odmilování, když jsem mu tehdy odešla. Jeho chování opravdu nekorespondovalo s tím, že by chtěl být jen kamarád. Díky za radu.

  Odpověď:

  Ahoj,
  alespoň vidíš, jak tě někdy dokážou tvoje signály zklamat. Tvůj přítel se zachoval přesně tak, jak by se dalo učit v příručkách. Namazal ti med kolem pusy, dostal tě do postele, udělal si zářez na pažbě a hurá dál. Na tvém místě bych ho přestal řešit a určitě se ve tvém okolí najde někdo, kdo ti ukáže, co je opravdová láska a jak vypadá hezký vztah.

  Odpověděl/a: René Kraus, 21.2.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Je závislý na matce…

  Dobrý den, rnMoc Vás prosím o radu. Mám partnera něco málo přes 3 roky. Je to milý a pozorný muž. Je mu 32 a mě 27. Je mi s ním báječně, ale... Ale je tu problém jeho velkého pouta š jeho mamkou. Je to fajn baba, ale vědí mi, že si denně píšou a řeší spolu vše. I naše osobní věci. I to když máme doma spor. Tak hned telefon a naštvaný to píše mámě. Já to s ním chci vyřešit sama. Ale přijde mi, že se nejprve potřebuje zeptat mamky. Před půl rokem jsme se nastěhovali do krásného bytu a žijeme spolu. Je to parádní. Ale proč musí denně u nás být jeho mamka na kávě? On ji pomáhá s poštou a pak přijde s mamkou. A nebo když je víkend tak jsme u nich. Oni bydlí ve stejném městečku. Já je ráda vidím, ale chci budovat svoji domácnost bez názorů jeho rodiny. Teda v určitém rozmezí. Chtěla bych mu říct co se ve mě pere, ale obávám se toho, že se na mě naštve a při nejhorším mě bude jeho mamka nemít ráda. Což nechci. Mám s jeho rodiči výborný vztah. Jen mi přijde moc, že vše řeší s ní a že jsem s nimi dost často. Ona je doma sama a její muž v práci a hned píše co děláme a ať přijdeme na kávu. No a partner hned ano jdeme. Já nechci. Vždyť jsem se přestěhovala tak daleko za ním a denně se svýma rodičema nejsem. Jsem ráda, že se pak vzácněji vidíme a máme si toho o to víc co říct a vážím si víc té chvíle co se vidíme. Ale vidět se denně je pro ně až moc. Fakt nevím jak mu to říct a neranit jeho a jeho rodičů city. Mám ho ráda, ale tohle mě děsně ničí. Předem děkuji za odpověď Veronika

  Odpověď:

  Ahoj,
  je to docela pech, pokud narazíš na chlapa, se kterým je ti fajn a on je to takový velký mamánek. Jak se říká, všeho moc škodí. I když máš jeho rodiče ráda, tak si určitě zasloužíte trochu více soukromí, což si myslím, že chlap v jeho věku už by to měl chápat. Pokud ho nechceš ztratit a rozhádat si tchána s tchyní, tak na to musíš hodně pomalu a opatrně. Vím, že to bude těžké, ale nesmíš se bát o tom mluvit. Protože pokud to teď neukočírujete, tak se obávám toho, že až budete mít mimčo, tak vám v bytě nepřibude jen postýlka, ale i válenda pro tchyni. Ale jdi na to opatrně, a pokud je rozumný a má tě rád, tak pochopí.

  Odpověděl/a: René Kraus, 19.2.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Druhá šance?

  S mým ex se známe od dětství, ale letošní léto to mezi námi zajiskřilo a začali jsme spolu chodit. Bohužel to vydrželo jen 2 měsíce (které byly opravdu hezké..společná dovča, výlety, plánovali jsme že půjdeme společně do bytu..). Začalo to tím, že jsem začala šťourat do věcí ohledně jeho bývalé a on si údajně uvědomil že jí stále miluje (nejsou spolu 4 roky, chodili spolu 8 měsíců). Jeho nálady a názory se střídaly...jeden den přišel s tím, že jí chce zpět, druhý den zase s tím, že udělal ukvapený závěr, že má rád mě, mrzí ho to a chce být se mnou. Takhle jsme se dohadovali asi měsíc, až jsme to utnuli, protože on začal být divný, bylo mu všechno jedno. Na to jsem se dozvěděla, že v posledních pár dnech začal chodit ven s jinou holkou.. Byla to pro mě velká rána a vyměnili jsme si docela ostré názory. Pár dní na to odjel pracovně na 2 měsíce pryč. Ze zahraničí mi pak psal, že ho to všechno mrzí a že chce abych věděla, že to neskončilo kvůli té nové, že spolu nechodí. Neodepsala jsem mu. Pár dní před jeho návratem ho dotyčná poslala do háje. On jí mezitím nakoupil dárky, puget růží (to mě nikdy nekoupil)... Když se vrátil domů, asi 2x jsme se potkali a za pár dní mi psal, jestli se můžeme sejít. Souhlasila jsem. Povídali jsme si a on přišel s tím, že by mě chtěl zpátky. Jenže já teď nevím, co mám dělat. Jestli mu můžu znovu věřit, jestli to neudělá znovu? Vždyť kdyby ho tamta nenechala, ještě by spolu byli a na mě by si asi ani nevzpomněl.. Jestli zase nepřijde s tím, že miluje bejvalku, nebo jestli mu zase neučaruje nějaká jiná.... Mám z toho zvláštní pocit :(

  Odpověď:

  Ahoj,
  obávám se toho, že za svůj zvláštní pocit si můžeš tak trochu sama. Udělala jsi přesně to, cos udělat neměla a to je to, že ses šťourala v jeho minulosti. Tohle chlapi rádi nemají a jsou na to dost hákliví. Takže vlastně můžeš poděkovat sama sobě, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Docela se divím i jemu, že ti opět nadbíhá, ale to si spíše malinko léčí své ego a pravděpodobně mu chybí nějaké potěšení. Ale obávám se toho, že v tom nehledá nic více než to potěšení. Na tvém místě bych se nepokoušel slepovat rozbitý hrnek, ale začal nový vztah s někým, komu nebudeš vyčítat jeho minulost, protože bys dopadla úplně stejně.

  Odpověděl/a: René Kraus, 16.2.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Jak získat zpátky zájem chlapa, který neví co chce…

  Ahoj. Je mi 24 let a klučina se kterým se potkávám tak mu 30. Začátek náš byl dost zajímavý. Vůbec se mi nelíbil a ani jsem ho nikdy nepostřehla,že by se mi mohl líbit. Jeden den se stalo,že jsme na sebe narazili a úplně náhodou a něčím mě zaujal. Začali jsme si psát a potkávat se. Začali jsme spolu spát. Jen s tím,že oba dva nechceme vztah ale je nám spolu dobře. Šlo to takhle dál pár týdnů a oba jsme cítili, že už nejde jen o sex. Z jeho chování začalo být patrné, že mě už má vážně rád. Já se bohužel zamilovala. A jak to mám v povaze, tak jsem to začala dávat najevo. Říkat to a čím dál víc. Vždy se mi dostalo ujištění,že on mě má taky vážně rád ale s tím ať na něj netlačím,že vztah prostě hned nechce. Že potřebuje čas. Teď už jsou to 3 měsíce a po 3 měsících se vlastně nic nezměnilo. A tak jsem mu řekla,že chci vlastně vztah už! Že jsem čekala vážně dlouho už. Pořád ho mám ráda stejně- neli ještě víc. Že chci začít trávit s ním čas i mimo postel. Na to mi bylo řečený, že on to chápe,že se bude snažit s tím něco udělat ale,že pořád neví úplně zda vztah chce.No a z ničeho nic se přestal chtít potkávat. Když se máme vidět tak prostě se mu to nehodí. Je to týden, co jsme se neviděli a přijde mi,že mu to vlastně ani nevadí. Když mu píšu, tak odpovídá. Když mu volám, tak mi bere telefon a mluví semnou a pěkně. Když navrhnu, že se uvidíme a promluvíme si co se vlastně děje, tak nechce s tím,že má moc práce a že ať na něj netlačím a že mě má rád a že se uvidíme určitě příští týden. Nevím si s tím upřímně rady. Hrozně bych to chtěla vrátit do chvilky, kdy to bylo pěkný. Jen na něj možná opravdu tlačím tím,že mu píši, volám ale mám pocit,že musí vědět,že mi chybí. Ovšem ten strach z toho,že jsem ho ztratila je šílený. Já vlastně nevím ani co dělat abych to dostala tam, kde to bylo. Jediné co vím je to,že mi prostě chybí a vím,že ho mám ráda. Ale se zbytkem si nevím rady. Byla jsem předtím rok sama a vyhovovalo mi to. Jen když jsem poznala ho, tak jsem najednou zjistila,že je zas hezký být s někým a vědět, že tě někdo má rád. Jenže co s tím? Jak získat zpátky zájem chlapa, který neví co chce. Nejhorší na tom je,že vím,že mě má rád ale nevím jak mu pomoct? Nebo možná sobě pomoct aby to bylo dobrý když mluvit teď s očí do očí nechce? Děkuji za odpověď

  Odpověď:

  Ahoj,                                                                                                                              je docela legrační si představit, jak se z ošklivého káčátka stal princ na bílém koni. Podle písmenek si myslím, že váš vztah je oboustranný. Ale jak říká klasik, netlač na pilu. Až se potkáte, zkuste si povídat o všem možném i nemožném, ale hlavně opravdu nikam nespěchej, protože se klidně může stát, že to vzdá. Ono takové nezávazné povídání, společné zájmy atd. vám může hodně pomoci. Já vím, že jsi mladá, netrpělivá a chtěla bys všechno hned, ale dej tomu čas.

  Odpověděl/a: René Kraus, 14.2.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Chtěla bych potkat toho pravého…

  Dobrý den. Velice by mě zajímalo to, jak to, že si milióny VDANÝCH žen, které mají dobré nebo některé špatné manželství najdou jiného životního partnera, rozvedou se na jeho popud a on si je vezme a mají pak šťastné manželství. Jak to, že se to jen netýká mě? Jsem už rozhodnutá se rozvést, ale bohužel nemám kam jít a z čeho žít. Proto bych potřebovala potkat toho pravého, který by mě podržel při rozvodu a poté se mnou zůstal. V čem je u mě problém? Děkuji.

  Odpověď:

  Ahoj,
  ...skoro už stálá dopisovatelko. Koukám, že jsi opravdu v dost beznadějné situaci. Ale každý problém má řešení. Už jsem ti to dost obsáhle popsal. Je to opravdu o štěstí a být ve správné době na správném místě! Musíš chodit mezi lidi a nesedět doma u PC. Pozorně si přečti a třeba i vícekrát, co jsem ti už několikrát psal. Hlavně netlač na pilu, protože se ráno můžeš probudit v posteli u nějakýho hlupáka, a to tě bude hodně mrzet a zanevřeš na chlapy ještě víc!

  Odpověděl/a: René Kraus, 12.2.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Záleží na mne, zda se změním…

  Dobrý den, s partnerem žiji 5 let a mame dvouleté dítě. V průběhu vztahu jsem měla jízlivé kecy a neustále jej zatěžovala dotazy a vynucovala si pozornost. Při poslední hádce jsem za ním neustále chodila a nevím vlastně čeho jsem chtěla docílit, partner v rozčilení nevěděl jak se mě zbavit, zavíral dveře atd. Od té doby se mnou nemluví je to již cca 2 měsíce. Dva týdny po hádce jsem se zeptala zda se chce rozejít a řekl, že ano. Pak jsme se po mém naléhání domluvili na pauze kdy on řekl, že žádný kontakt a o nic se snažit nebude. Neřekli jsme si však jak dlouho to potrvá. Nyní to zřejmě závisí dost na mě, zda se změním, začnu se zabývat sama sebou a úplně ho nechám být. Spíše mi to nejde a trýzním se tím, že mě doma jen pozdraví. Promluvit si nechce. Neustále přemýšlím, zda už má rozhodnuto nebo stále neví...okolí radí mlčet a vyčkat pokud mi na tom záleží, ale já skutečně nevím, zda čas pomůže, nikdy se nám toto nestalo. Děkuji

  Odpověď:

  Ahoj,
  víš, někdy by se měl člověk raději kousnout do zadku, než vypustí nějakou hloupost, a to se tobě asi nepovedlo. Jak ti radí okolí... mlčet a vyčkat, tak tomu bych moc nakloněn nebyl. Já být na tvém místě, tak určitě hledám cestičku zpět. To že budeš mlčet, to nevyřeší. Jste dva dospělí lidé a musíte si o tom rozumně a podotýkám rozumně promluvit a bez emocí a výčitek! Vem ho večer do pokojíku, ukaž mu vašeho krásného prcka a vezmi ho za ruku a omluv se mu! Vždyť to malé za to stojí, aby vyrůstal ve spokojené rodině, a to určitě chcete i vy dva! Hlavně o tom musíte mluvit. Samo se nic nevyřeší! A taky se nad sebou zamysli a změň se a přestaň rejpat a vynucovat si pozornost. Buď taková, jako když jste se poznali, takovou tě určitě bude chtít!

  Odpověděl/a: René Kraus, 9.2.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Dva roky se scházím s přítelem…

  Dobrý den, dva roky se scházím s přítelem, který žije v domácnosti s partnerkou, s kterou má děti.Každý prý spí jinde, žádné intimnosti spolu nemají. Partnerku neznám, s dětmi k nám jezdí, pořádáme výlety, tráví u nás někdy celý den - i společně vaříme i jíme. Někdy jim i partnerka volala, kde jsou,že je z práce doma, kde jsou - klidně odpoví - my se ještě napapáme a dojedeme - dětem se ještě nechce. Bydli v jiném městě, v našem pracuje - i když je to kousek /20 min/. Do práce mu vařím, po práci u mě spí - odchází ráno, než ostatní vstávají. Jinak to prý vyřešit nemůže, protože by přišel o děti. Je to možné nebo jsem hodně naivní, když mu věřím? S dětmi má opravdu hezký vztah, mé děti k němu také, děti k sobě navzájem také a jeho děti se mě kolikrát za celý společný čas ani nepustí.Mám přítele i jeho děti ráda, ale ostatní je mi těžko pochopitelné - jak to vidí chlap? Děkuji

  Odpověď:

  Ahoj,
  podle toho co jsi napsala, si myslím, že o vašem vztahu jeho partnerka ví a určitě se i děti doma pochlubily, kde a u jaké tety byly. Možná to jeho partnerce stačí, že ho má doma i když spí v jiném pokoji a nemají spolu sexuální vztah. Hlavně, že ho má pod střechou a to jí stačí a pak mu asi opravdu dala nůž na krk, že pokud odejde, tak neuvidí děti a toho se chlap těžko vzdává. Asi jí vůbec nevadí, že má novou přítelkyni, ale hlavně že je doma a přispívá na chod domácnosti. Možná ho i tak trochu přes děti vydírá a doufá, že ho jednoho dne omrzíš a on zůstane doma a bude to zase spokojená rodinka. Určitě si tímto nechává pootevřená zadní vrátka. Ale záleží jen a jen na vás, jak se s tím poperete a co jste schopni oba dva obětovat pro vaši lásku, ale bude to hodně těžké rozhodnutí a to hlavně pro tvého přítele. Musíš ho ale trošku popostrčit a říct mu, že takto se nedá žít věčně a že proto musí něco udělat. Děti ho budou mít rády, i když s nimi nebude doma a uvidí je třeba jen jednou za čtrnáct dní. Hlavně on musí vědět, co chce a na kom mu záleží.

  Odpověděl/a: René Kraus, 7.2.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Chlubí se s holkou, které se podepsal na prsa…

  Chtěla bych prosím vědět, jestli je stále zájem na straně chlapa,který řekne že většinou nikam nechodí a chce mě,když pak z druhého dne má fotky jak vymetá večírek a chlubí se s holkou,kterej se podepsal na prsa co si o tom myslet???

  Odpověď:

  Ahoj,
  no, jediná myšlenka, co mě napadla, že je to hlupák a těžkej machýrek! Určitě bych mu zabouchl dveře a ukončil to, dokud je čas! Takový hlupák je pro život nepoužitelný a tak se toho vyvaruj a najdi si normálního chlapa a ne takového exhibicionistu. A to možná ani netušíš, kam se mu podepsala ona.

  Odpověděl/a: René Kraus, 2.2.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Manžel je frigidní…

  Dobrý den. Jsem už asi 19 let vdaná. Manžel je frigidní snad od narození. Kvůli tomu se hádáme celé manželství, je cholerik a klidně mě i praští když po něm chci sex. Nejsem vůbec ošklivá a nejsem v posteli prkno. Jak na manžela, poradíte? Pořád říká, že se rozvede aby měl klid. Děkuji.

  Odpověď:

  Ahoj,
  no nebylo by lepší než facka od manžela se nechat od někoho jiného v posteli pohladit?? Myslím, že rozvod by byl až to poslední, ale vím, že chceš život prožít a ne protrpět. Moc to neradím, ale ve tvém případě by nějaká milostná aférka nebyla na škodu a ještě (pokud budeš opatrná a chlap na nic nepřijde), to utuží váš vztah.

  Odpověděl/a: René Kraus, 31.1.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Má o mne ještě zájem?

  Jsem vdana 12let a ted mame v manzelstvi krizi.Shodly jsme se na tom ze nechceme rozvod ze tomu dame sanci.Manzel me poprosil jestli bych mu nedala nejaky cas na srovnani myslenek.Chce mit obdobi bez jakykoliv otazek vztahu,zadne dotyky,nemam nic po nem chtit.Kdyz je potreba tak mi ppmuze s domacimi pracemi,nakoupi atd.Sveril se mi ze neni tak zamilovany jako pred lety.Ja jsem mu rekla ze ho taky nemiluju,ale ze mi na nem zalezi,mam ho rada,myslim na nej,pomuzu s cim koliv.Chtela bych aby o me zacal mit zajem jako o zenu do ktere se kdysi zamiloval a ted ji ma rad,ale neuvedomuje si to.Zkousela jsem ruzne taktyky (libani na krk,sledovani erotickeho filmu).Musim se zacit chovat jinak abych byla chtena,aby si uvedomil ze me potrebuje.Prosim o radu.Co na vas chlapi nejvic zapusobi? dekuji

  Odpověď:

  Ahoj,
  krize v manželství bývají docela časté. Ale ta vaše krize je docela legrační. Podle toho cos napsala, tak si myslím, že se u vás po bytě pohybují dva neznámí lidi. Období bez otázek, bez doteků musí být dost frustrující. Je jasné že z každého vztahu vyprchá to počáteční nadšení, ale že jste se až tak odcizili, není vůbec dobré. Pokud si spolu nesednete a rychle nenajdete řešení, tak se obávám toho, že se rozejdete. Co na chlapy působí? Zkus nějakou změnu, nový účes, nový hadřík na sebe a třeba i nového kamaráda. A myslím si, že pán se chytne za nos.

  Odpověděl/a: René Kraus, 29.1.2018 18:00 | Komentovat

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist