Jak to vidí chlap?

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct! Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit… René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

Pro psaní dotazu do poradny musíte být přihlášen/a.

Přihlaste se zde

Dotazy

 • Dotaz: Co znamená když se mi nedívá do očí…

  Co znamená když se mi nedívá do očí, neupřímnost?

  Odpověď:

  Ahoj,
  ano, dělají to neupřímní lidé, pokud tedy nemáš na nose černé brýle :-).

  Odpověděl/a: René Kraus, 7.12.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Stále tvrdí, že mě miluje…

  Byla jsem ve vztahu kvůli dítěti nyní jsem se rozvedla, mám dům a dceru 17 letou, tři roky mám vztah s přítelem který má celkem dvě děti každé z předchozího vztahu. Vše bylo ok, jen pravda když jsem byla vdaná tak na mě tlačil...Nyní jsem rozvedená a řeším svou situaci ohledně vyplacení manžela a tím pádem přefinancování úvěru, chtěla jsem ať je můj přítel spoludlužník abych dosáhla na úvěr, tím by se i náš vztah někam posunul... ale nemá se k tomu, tvrdí že z toho jsou rizika že bych neplatila atd...a jiné výmluvy. A také jeho chování se změnilo ke mě k horšímu. Nakonec mi pomůžou rodiče. On stále tvrdí že mě miluje ale kdy jsem potřebovala pomoct selhal navíc hledal na domu chyby atd.., vyvolával zbytečné hádky...Nyní cukruje, slzy v očích...Ale já ho stavím, že jako přátelé, že tohle není perspektivní vztah :-(. Je mi z toho špatně. Jak to vidí chlap? Také má plnou pusu svatby...

  Odpověď:

  Ahoj,
  naprosto s tebou souhlasím, a to v tom, že to opravdu není perspektivní vztah. Zachoval se jako zbabělec, a to určitě není to, co bys očekávala od chlapa, se kterým bys chtěla prožít zbytek života. Je to slaboch a těm jeho slzám v žádném případě nevěř! Slzy jsou jen proto, protože se dozvěděl, že ti to pomohou zafinancovat rodiče a on už má ruce a klín otevřen. V žádném případě se nezachoval jako chlap, který miluje svoji přítelkyni a je jen vychytralý a snaží se pouze vytěžit z toho, co se mu nabízí. Už jenom z toho, že má plnou pusu svatby, vidíš, jaký je to srab a jde mu jen o to, aby tě oškubal! Není to partner pro tvojí budoucnost!

  Odpověděl/a: René Kraus, 6.12.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Založila jsem si seznamku, abych poznala nové přátele…

  Ahoj René,žiju v zahraničí a založila jsem si seznamku abych poznala nové přátelé a třeba i něco více,každý den jsem měla lavinu zpráv,ale nikdo mě z nich nezaujal až jednoho dne jsem náhodou odpověděla na jednu zprávu a vznikla s dotýčným velká sympatie,vzaly jsme si na sebe telefoní čísla a každý den si psaly a volaly,já mám zájem o něco vážného a usadit se,na rovinu jsme si to řekly a ve všem se shodly opravdu ve všem,neni den kdyby mi nenapsal a řekly jsme si,že se setkáme a zkusíme to,já ho znám jen z fotek které jsou pravdivé a moc se mi líbí,je i ochoten založit si skype tak na schůzku chci jít,žije trochu dál než bydlím já a říká,že když si budeme rozumět,že si mě odveze a budeme spolu žít,oba dva jsme velmi pohledný a víme,že nám nejde jen sex,ale po každodením dopisování a blbnutí mého srdce a hlavy se na jednou odmlčel,sice jen den zatim,ale u něj je to divný,protože se vesměs bavíme celé dny,no já každopádně začala pochybovat,jelikož jsem mu napsala 3 sms a neodpověděl,možná už mě má tam kde chtěl tak zvolnil a to je má konkrétní otázka,nebyl by to jediný muž který mi dokázala zblbnout hlavu a pak se ozvat až po týdnu nedejbože vůbec,řeknětě proč je pro muže tak těžké odpovědět na zprávu,když mu to předtim nedělalo problém,mimochodem za týden by měl přijet,což pořád nevím jistě.

  Odpověď:

  Ahoj,
  myslím, že to vidíš moc černě. Musíš si taky představit, že k tomu má nějaký důvod, třeba se mu nedej bůh něco stalo a nebo ztratil mobil. Důvodů může být samozřejmě víc. Taky je docela možné, že to opravdu ukončil a nemá odvahu a asi ani neví, jak ti to má říct. Možná si našel novou slečnu, nevím. Je to cizinec? Pokud ano, tak se možná zalekl toho, že by měl mít partnerský vztah s cizinkou. Nemyslím si, že tě má tam, kde chtěl. Podle toho co jsi psala, tak jste ještě neměli sex a pokud ano, tak je to docela možné, že dosáhl svého. Ale pokud to bylo bez sexu a vzájemně jste se přitahovali, tak to určitě nebude ještě konec. Možná, až budeš číst tuto odpověď, tak už bude všechno OK. Moc ti to přeji!

  Odpověděl/a: René Kraus, 5.12.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Stále lže…

  Krásný den,ráda bych jednu radu stále lže.Ale tak nějak pořád i ve věcech které jsou hladce prokouknutelné.Přijde mi,že si z toho moc hlavu nedělá jako by to bral jako normální.Bere?

  Odpověď:

  Ahoj,
  vy mě zásobujete pane Karfík... Tak mám obavu, že to jiné už nebude, možná je nemocný a ani mu to nepřijde divné, že pořád lže. Podle mě to tak bere, že je to normální, ale věř, že to není normální a je to opravdu nemoc (mýtomanie), a ta nejde léčit! Určitě trpí nedostatkem sebevědomí a to lhaní se pro něj stává drogou.

  Odpověděl/a: René Kraus, 4.12.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Mám vztah s ženatým mužem…

  Dobrý den, René, jak poznám, že plány muže jsou opravdové? Mám vztah s ženatým mužem (klasika nespokojený ve vztahu ve všech směrech), který má vizi, ale neslyším konkrétní kroky k naplnění těchto cílů. Budu podnikat, ale ...není konkrétní posun. Budeme spolu bydlet, ale ...od tohoto data. Můj vztah je formou krásných zážitků, povídání, výletů, občasných oprav a dárků, vyslechnutí a vyřčení názorů, krásných mailů. Za jak dlouho muž ve vztahu ví, pozná, že do toho chce opravdově praštit a uskuteční to. Děkuji. Aněs

  Odpověď:

  Ahoj,
  jde možná i o to, že ten konkrétní chlap, o kterém píšeš, se jednoduše bojí jít do nového vztahu a nechává si pootevřená zadní vrátka, aby se při neúspěchu mohl vrátit tam, odkud přišel. Určitě nemá ještě v hlavě jasno, a pokud by měl a věděl, jak a s kým chce prožít život, tak už by do toho stolu bouchl a byl u tebe! Ale ta doba, jak dlouho mu to bude trvat, je různá a záleží na tom, jestli je to Chlap s velkým CH a nebo slaboch.

  Odpověděl/a: René Kraus, 3.12.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Jak vůbec muži přemýšlejí…

  Ahoj. Zajímalo by mě jak muži přemýšlejí. Nevzpomenou si na výročí, na narozeniny své ženy, ale že je má kamarád, to ví.Řeknou, že přijedou za hodinu, ale opozdí se o 2 až 3 hodiny. Na oslavu svých kámošů přijdou vždy včas. Proč vy muži žárlíte, když není proč. Otázky typu: Proč ses namalovala, to nebude určitě kvůli mě nebo ty máš dneska sukni? Ale když se muž vyfešákuje, navoní, to je dobrý. Nebo to tak vidím jenom jako žena? Proč muži tahají své pracovní problémy domů? Kdyby to bylo naopak hned mu to bude podezřelé.Nebo se s tím musíme my ženy vyrovnat? A proč?

  Odpověď:

  Ahoj,
  máš prostě smůlu na chlapa, ale věř, že nejsou všichni takoví. Mám i dost kamarádů, kteří si dokonce pamatují i rodné číslo manželky a nebo dětí. A nikdy nezapomenou na narozeniny, svátek anebo třeba jen na Valentýna, aby obdarovali svojí drahou polovičku třeba jen jednou kytičkou. Ale tvému chlapovi je určitě líp s kamarády, a to je docela mazec, a pokud s tím něco neuděláš, tak to bude jenom horší a horší! Klidně bych mu dal malou lekci a taková žárlivost dokáže divy. Jen to nepřežeň, ale určitě si ho vychutnej!

  Odpověděl/a: René Kraus, 30.11.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Náš vztah hodně upadá…

  Dobrý den, s priateľom sme 1.5 roku a momentálne čakám planované miminko. Priateľovi sa vždy veľmi páčili štíhle ženy. Pred otehotnením som mala 52 kg takže všetko bolo super.... teraz mam 65 kg, 3 mesiace pred porodom a naš vztah hodne upada...chova sa ku mne ako ku kamarátke, neobíjme ma, nepobozká, nema chut na sex...tvrdí,že ma má stále rovnako rád, ale že ho momentálne nepriťahujem. Je to pre mňa velmi bolestné a neviem čo dalej... ako to vidíte vy ? Ďakujem.

  Odpověď:

  Ahoj,
  tak to se nedivím, že tě to bolí. Ten tvůj chlap je nějaký divný a vůbec si asi neuvědomuje, že mu pod srdíčkem nosíš jeho syna nebo dceru. Pokud mu vadí, že jsi v těhotenství přibrala, tak si měl namluvit nějakou ženu, co je na tom jako on a mohli si adoptovat dítě. Je divný! Právě teď by se měl k tobě chovat a hýčkat tě jako v bavlnce a být vděčný, že mu porodíš potomka. Je to opravdu hlupák, a pokud se nezmění ani po porodu, až uvidí, jaké štěstí ho potkalo a nezačne si vážit té ženy, která mu to štěstí dala, tak je to trouba a lepší to už nebude. Hlavně sama sobě nic nevyčítej a po porodu neblbni s nějakou drastickou dietou, stejně má každá dieta jojo efekt a mohla bys přijít o mléko, které budeš tolik potřebovat. Nebojím se toho, že zase nespadneš na původní váhu, ale bojím se toho, že tvůj chlap zůstane hlupákem.

  Odpověděl/a: René Kraus, 28.11.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Nechci ho ztratit…

  ahoj rada bych se zeptala i kdyz nevim jestli to neni uz zbytecne.jsem z pritelem 8let,mame dvou leteho syna spolu.a 14dni predtim nez mi to napsal byl takovej jinej. napsal mi ze uz semnou nechce byt,ze uz ho ve vztahu nijak nenaplnuju,nemiluje me,ale ma me rad.a proste uz me nechce..a ja nevim jak dal,ja ho nechci ztratit,jenze on vsechno hnedka resi rozchodem.mam ho nechat a davat mu malyho jen na vikendy,a pockat ze si treba po case uvedomi ze beze me nemuze byt? a nebo je to uz uplne marny vsechno?nedokazu si to bez neho predstavit je to muj zivot a nevim co mam delat,prosim o radu,predem dekuji

  Odpověď:

  Ahoj,
  pokud tě muž přestane milovat, tak to je na 99 % konec. To, že ti říká, že tě má rád, je pouze fráze, aby si nechal popřípadě malinko pootevřená vrátka, kdyby si to třeba jednou rozmyslel. Pokud ho ani trochu nebolí, že opouští syna, tak tomu moc šancí nedávám, že by zůstal s tebou, když tě jak říká už nemiluje. Pokud si myslíš, že si to časem rozmyslí a bude to chtít zkusit znovu, tak tomu bych moc velké naděje nedával. Taky můžeš čekat několik let a nic! Musíš se s tím smířit a postavit se k tomu čelem a pomalu si začít plánovat nový život, i když po boku někoho jiného. Život rozchodem nekončí, jen začne nová etapa a ta může být ve finále daleko lepší než ta předešlá!

  Odpověděl/a: René Kraus, 26.11.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Jeho milenka je těhotná…

  Dobrý den prajem.Mám dotaz a potrebujem nato názor chlapa.Nie som vdaná,žila som s priatelom a s jeho mámou v jednej domácnosti 11 rokov.Náš vztah je bezdetný.Asi po 5.rokoch ma podviedol,ale ustáli sme to a pokračovali dalej.Pred týždnom som sa dozvěděla,že jeho milenka(tahaju to spolu 3 mesiace)je tehotná.Je zamilovaný a chce byt s nou.Ona už z predchádzajuceho vztahu má 6 ročné dietaNikdy nežila s otcom svojho dietata,iba k nim chodil na návštevy občas.Podotýkam,že medzi nimi je asi 200 km vzdialenost.Viem dobře,že on svoju mámu nikdy neopustí,takže asi ona sa bude stahovat sem.Je v prvom mesiaci tehotenstva a zatial stahovanie neriešia.Myslíte,že ten vztah má buducnost?Že im to vydrží?S jeho mámou som to tiež nemala jednoduché,ale kde už tam budu deti,to bude o niečom inom.Čo si o tom celom myslíte?.....Dakujem velmi za odpověď.

  Odpověď:

  Ahoj,
  asi bych ani neřešil, jestli jim tento vztah vydrží anebo ne. Karty jsou rozdány a je mi to líto, ale pro tebe v domečku u jeho milované maminky už asi místo nebude! Pokud je chlap zamilovaný, tak za sebou spálí všechny mosty a je mu jedno, co bude dál, protože má oči a srdce jen a jen pro jednu, a to ty už opravdu nejsi! A pokud těch 200 km překoná a přestěhuje se, a v tom asi nebude mít žádný problém, když ji tam ani otec jejího dítěte neudrží. Pokud má tvůj přítel  pětiletou frekvenci v podvádění, tak si spočítej, kolikrát by tě to v životě ještě čekalo. A to stojí za to začít někde jinde a s někým rozumnějším. A nech mamánka s jeho maminkou a jeho novou přítelkyní. Tchyně možná bude konečně šťastná, že má plný dům dětí, které ty jsi jí nedala. Hlavně se tím netrap, protože život jde dál a tak si ho prožij!

  Odpověděl/a: René Kraus, 23.11.2018 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Kamarádkám píše zamilované sms…

  Ahoj René. Prosím Ťa, vysvetlí mi chovanie môjho muža. Máme za sebou viac než 10 rokov manželstva, v ktorom boli veci dobré aj zlé....asi ako všade. Máme spolu dve deti. Zistila som, že vypisuje naším spoločným kamarátkam, že ich ľúbi. Vymieňa si s nimi zamilované sms. So mnou necíti potrebu vyjadrovania citov. Moje zistenie je hlúpe, čítala som jeho poštu bez jeho vedomia. Neviem ako mám toto chovanie zhodnotiť. Prosím, napíš svoj názor.

  Odpověď:

  Ahoj,
  tak to je dost kruté zjištění a asi s tím už nic nenaděláš. Ten tvůj chlap má asi syndrom vyhoření a potřebuje nové životní cíle a bohužel, ty už mezi nimi nebudeš. Pomalu se musíš smířit s tím, že na vaše dětičky zůstaneš sama. Určitě po tolika letech stojí za to si sednout a říct si všechno narovinu, protože po tolika letech se dělá tlustá čára docela těžce. Už jenom to, že máte dvě krásné děti a pro ty za to stojí bojovat. Ale pokud to nepůjde a manžel se bude chovat stejně, tak to nelámej přes koleno. Bez něj ti bude líp, než aby ses trápila a kdo ví, koho ještě v životě potkáš...

  Odpověděl/a: René Kraus, 21.11.2018 18:00 | Komentovat

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist