Jak to vidí chlap?

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct! Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit... René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

Pro psaní dotazu do poradny musíte být přihlášen/a.

Přihlaste se zde

Dotazy

 • Dotaz: Může to fungovat?

  Ahoj René, ráda bych tě poprosila o tvůj mužský názor :)rnJe mi 47 let, jsem 5 let rozvedená a nyní jsem poznala o 3 roky staršího přítele. Vztah nám naprosto funguje, naše děti si spolu rozumí, až na jedno ale....přítel byl prý dřív dost sexuálně aktivní a po rozvodu měl dva vztahy výlučně založené na skoro dennodenním sexu. A teď k našemu problému, já ho nijak extra fyzicky nepřitahuju. Sice spolu spíme, ale max. 4x měsíčně. Já bych uvítala častěji, on jistě taky, několikrát jsme o tom mluvili a on se mi omluvil, že tam prostě není chemie, že ho nepřitahuju, že ho sice částečně vzrušuju, takže je schopný se se mnou milovat, ale nijak zvlášť po tom netouží. Prý se poučil, že vztahy založené jen na chtíči nefungují, že mu to takhle stačí a je spokojený. Dokonce mě požádal o ruku. A já vůbec nevím, co dělat. Sex mi chybí, ale zřejmě bych si zvykla. Spíš mám pocit, že naprosto selhávám jako žena a bojím se jít s tímto pocitem do manželství. Přítel mě ujišťuje, že mi nevěrný rozhodně nebude, že mě miluje, a že to nemám řešit. Jako žena se mu prý líbím, jen ta chemie holt nepřišla. Myslíš, že by naše manželství mohlo fungovat?rnMoc děkuju za radu. Mirka

  Odpověď:

  Ahoj,
  nevím, co ti odpovědět. Ještě jsem se s takovým dotazem nesetkal. Rozhodně jsi žena v nejlepších letech, která potřebuje k životu sex. Vůbec si nedokážu představit, že ti chlap řekne, že ho fyzicky nepřitahuješ a že proto nemůže fungovat ve vašem vztahu chemie. Je sice hezké, že ti slibuje hory doly, ale opravdu nevím, co ti poradit. Určitě je divné, že chlap, který byl zvyklý na sex každý den, to teď vymění za teplou kuchyň, vyprané prádlo a teplo domova. Tomu ujištění, že ti bude věrný, bych na 100 % asi nevěřil. Ani se ti nedivím, že nevíš, co máš dělat, když tě požádal o ruku. Určitě před tímto rozhodujícím krokem bych byl pro, abyste navštívili manželskou nebo předmanželskou poradnu, kde jsou odborníci a určitě se s něčím takovým už setkali. Nerad bych si vyčítal, že jsem ti poradil nějak špatně. Držím vám palce pro správné rozhodnutí.

  Odpověděl/a: René Kraus, 11.12.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Vztah se šéfem…

  Ahoj muj sef me vozi denne do prace i zpet a kdyz vere rano jen me.zajedeme do lesa a udelame si to.Jen oral.V praci se me nevsima tolik.ale je mili.Ma pritelkyni a brzo se jim narodi dite.Kolegovi predemnou rikal.ze si zavazky nedela .Pred nim semnou flirtuje a bavime se o sexu.Take mi rekl.ze nas dva lidi v praci podezrivaji a ptali se co spolu mame.Nevim co tim myslel.ja snikym o sefovi nemluvim.Mam pokracovat .v tom ze mu ho vyblafnu v aute ?

  Odpověď:

  Ahoj,
  ty si dělej co chceš, klidně mu ho i vyblafni v autě, ale líto je mi jeho, protože se nechová jako budoucí otec, ale jako blb, i když je to tvůj šéf. Je to typ chlapa, který si myslí, že pokud je šéf, tak může mít vše, na co jen prstem ukáže. Je mi ho líto, ale je to opravdu hlupák. Dovedeš si představit, že to mimčo by čekal s tebou a při tom v autě vozil nějakou "kuřačku". Divná představa. Nejsem nepřející, ale jemu přeji, aby se to provalilo a jeho přítelkyně ho vykopla.

  Odpověděl/a: René Kraus, 8.12.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Myslím, že ho přitahuji…

  Dobrý den chci se zeptat co mám udělat aby po mě můj přítel šílel v posteli ? Dříve jsem neměla takovéhle obavy ... ale nespal semnou moc, koukal stále na porno a doháněl mě ... říkal že nikdy nezačne když sem začala hladit ho mezi nohama otočil se na břicho pimatde mě odmítal a moje sebevědomí kleslo ... chtěla bych být sama sebou a užít si to pořádně ale nejde to protože mám představy o tom že mě podvedl nikdy to nepřiznal a tak věřím že snad tomu tak není ... jenže ta holka co si myslím že ano spal říkal že hoďne křičí dříve kamarádům a mě v posteli říkal křicim .. myslím že ho pritahuju ale ten sex není ono už z meho pohledu cítím že mě to nebaví a chtěla bych aby to bavilo hlavně mě i jeho prosím o radu a předem děkuji :)

  Odpověď:

  Ahoj,
  tak tady je jenom jediná rada, najdi si někoho jiného, s kým tě bude sex bavit a hlavně to bude vzájemné. Tomu chudákovi sbal kufry, popřej mu hodně erotických zážitků u televize, protože navíc a hlavně na reál nemá. Kup mu rukavice, aby si neudělal mozoly a vyžeň ho. Na sex musí být dva, tak se podle toho řiď.

  Odpověděl/a: René Kraus, 6.12.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Mezi námi je zatím kamarádský vztah…

  Ahoj René, moc prosím o Tvůj názor :)rnchodím docela často na kurz ,,základy na lezecké steně,, je tam docela fajn kluk, starší než já, ale hrozně milý, hodný, slušný, má jedinou (nebo mi to tak připadá) vadu a to, že má tedy opravdu dost děsné zuby.... horní zuby má přes sebe, což by tak nevadilo, ale má na nich opravdu hodně žluté skvrny (přitom nekouří) a chybí mu také jedna pětka, když se usměje, tak je to dost výrazné :-( Přijde mi to škoda, protože jinak by to byl moc fajn chlap a nechápu, že o sebe víc nedbá v tomto směru, je to aj\'ták, tak možná je to tím? ;) rnNevím jak mu to naznačit třeba nenápadně? Nechci ho urazit, taky mezi námi je zatím opravdu kamarádský vztah, ale mám dojem, že by se to mohlo posunout...rnrnNemáš nějakou radu???

  Odpověď:

  Ahoj,
  je mi jasné, že chlap se žlutými anebo žádnými zuby není moc atraktivní, byť může mít sebelepší povahu. Jen doufám, že to není věkem, protože když jsi napsala, že je starší než ty, tak to také klidně může být nějaký penzista, kterému už ani dentista nepomůže. Docela se usmívám při představě, s jakou radostí mu dáváš pusu. Určitě si s ním o tom promluv, ale také je docela možné, že je to něco genetického a s tím bez hodně peněz asi nic neudělá.

  Odpověděl/a: René Kraus, 4.12.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Co mám dělat?

  Před půl rokem jsem se dvakrát viděla s jedním mužským, spřátelili jsme se. Pak mi onemocnělo dítě, pak druhé a pak já....rnTakže to další pozvání jsem šest měsíců různě odkládala.... Vím, že je to hrozně dlouhá doba...ale pokaždé mě to upřímně mrzelo a pokaždé jsem opravdu doufala, že se uvidíme. On byl neskutečně trpělivý, hodně jsme si volali (on volal) a psali jsme si... bylo to milé a nedrhlo to, i když jsme řešili vážnější věci a byli si oporou (jeho dcera tou dobou taky měla vážný úraz, nakládal ji do helikoptéry, měsíc jezdil denně do nemocnice, bylo to vážné....byla jsem jediná, komu před půlnocí volal, co se stalo a jak je z toho zničený ... )rnCelá ta atmosféra mezi námi byla moc fajn - až na to, že jsme se neviděli ( i když jsem mu dávala najevo, že mě to vážně mrzí....) Jemu došla po půl roce trpělivost. Po dvou dnech mlčení poslal sms, že už mi nikdy nenapíše a nebude volat.... že už na to nemá (žije sám).rnNapsala jsem, že mi moc chybí....nereaguje... už 16 dní mlčí....rnJe mi moc líto, že jsem ztratila přítele - těžko ale někam jít, když děti byly pořád nemocné (a tady žije ještě exmanžel, který ale s dětmi nepomáhá)rnTeď bych mohla jít už ven, děti jsou ok a já se uzdravuji....jenomže nevím, co ted´.rnrnMám mu ještě něco napsat, třeba email? (mám pocit, že všechno důležité už jsem mu řekla...pomůže ještě něco říct? ) rnMám nepsat, sebrat se a konečně ho přijít navštívit? - nic jiného celou dobu nechtěl...ale ted´se mnou nemluví.... může to být milé překvapení nebo úplný děs.... Může mít radost nebo už mít klidně babu a ani mi neotevře?rnMám se na to úplně vykašlat ? (víš, chlapů 12 doo tuctu...tohle byla už fakt důvěra a radost, s každým člověk nemluví hodinu denně...spřízněná duše... ale je to ohnivé znamení a možná už nás prostě roztrhal na cucky.... )rnPoradíte mi, co mám dělat - co se Vám jeví jako nejmoudřejší?rnNechci to jen tak vzdát, pokud to má ještě naději... byla jsem to já, kdo pořád nemohl...a vztahy bez osobního kontaktu asi nemůžou přežít... rnDěkuji moc za radu, za Váš mužský pohled na věc.

  Odpověď:

  Ahoj,
  na tvém místě bych to určitě nevzdával a pokusil se o nějaké setkání. Jsou jen dvě možnosti, buď to dopadne anebo ne. Také se klidně mohlo stát, že si našel jinou vrbu, která ho pozorně poslouchala jako ty, ale na rozdíl od tebe měla čas za ním skočit. Pokud je to jen trošku možné, tak bych moc nepsal, ale spíše bych se snažil o osobní kontakt. Teď už nemáš co ztratit, ale naopak můžeš jen získat. Moc ti držím palce a dej vědět, jak setkání proběhlo.

  Odpověděl/a: René Kraus, 1.12.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Nevím,zda mě miluje…

  S partnerem se známe 10 měsíců.rnNáš vztah začal vášnivě a téměř 4 měsíce jsme si byli velmi blízcí a zamilovaní.Dával mi najevo,jak moc mě chce,obletoval mě,...atd.rnPo této době se změnil,..přestal pečovat,vyznávat mi lásku,..rnAle chová se hezky...,jako by ochladl.rnNevim jak to mám brát,nechci se ho vyptávat,jestli mě miluje...a jak to má..rnAle moc mi to chybí...rnCo mám prosím dělat?

  Odpověď:

  Ahoj,
  pokud váš vztah vyprchal po čtyřech měsících, tak si myslím, že jste to vzali za špatný konec. Příčina, proč se tak změnil, bývá zpravidla ne v tobě, ale v jiné ženě. Klidně se ho na vše zeptej a udělejte si jasno, proč to není tak, jako to bylo na začátku a podle toho pak konej. Je jasné, že neprožijete celý život v líbánkách, ale zajet po čtyřech měsících do nudného života, je poměrně brzy.

  Odpověděl/a: René Kraus, 29.11.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Pravda či lež…

  Ahoj,prosím tě,přítel mě po osmiletém vztahu podvedl,říká,že to byla největší chyba v jeho životě a že mě miluje a slibuje že se nic takového ani podobného nestane,ať mu dám šanci mi dokázat že mě miluje a udělá pro mě a děti vše.že k ní nic necítil a ani neví proč to udělal.je možné aby to nevěděl a udělal to jen proto,že jsme se v tu dobu dost hádali a bylo moc starostí.Mam věřit?

  Odpověď:

  Ahoj,
  znám hodně párů, kde to proběhlo stejně jako u vás a když se dali znovu dohromady, tak jim to klapalo. Vím, že se nedá zapomenout na osmiletý vztah a občas chlap ulítne a udělá nějakou blbost. Někdo se z toho poučí a někdo ne. Ale z tvých písmenek cítím, že to myslí vážně. Dej mu ještě šanci a dej mi vědět.

  Odpověděl/a: René Kraus, 27.11.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Rozchod…

  Ahoj René, jsem v komplikované situaci..... Mám přítele, jsme spolu 4.roky. Už delší dobu na sobě pozoruji, že jsem nešťastná. Nevím jak tento vztah co nejšetrněji ukončit. Už mnohokrát jsem s ním mluvila o tom, co bych chtěla zlepšit, ale v poslední době i když se snaží,tak mi to vadí.. Problém je, že spolu máme 2.5 letou dceru. Je na ní dost fixovany. Nechci mu ublížit, je hodně citlivý,ale já přece nemůžu být ve vztahu, když jsem nešťastná. Jak z toho ven, abych mu co možná nejmíň ublížila? Další věc je ta, že když se rozejdeme, tak se obávám, že mi bude dělat ze života peklo. Jednou už jsme se rozešli, ale to ještě nebyla holčička.Po měsíci jsme se dali zase dohromady. A ten měsíc byl krutej. Každý den jel okolo mého bytu, jestli mě tam náhodou neuvidí. A teď se obávám,ze by to bylo horší. Odstěhovat se nemůžu,mam ještě starší dceru z předchozího vztahu a ta mi teď nastoupila do školy ve městě kde bydlíme.rnKdyž se hádáme, tak mu i řeknu ať si sbalí kufry a jde, ale on si asi myslí, že to nemyslím vážně. Protože se mi vysměje.

  Odpověď:

  Ahoj,
  tak to jsi docela v začarovaném kruhu, a ať uděláš jakékoliv rozhodnutí, vždy to bude na úkor něčeho. Musíš to udělat tak, jak to cítíš srdcem. Jediná výhoda je ta, že malé je teprve dva a půl roku a zatím neví, která bije. Určitě máš představu o životě jinou, než je skutečnost. Udělala jsi docela velkou chybu, že už jsi to neustála hned napoprvé a neukončila jsi to definitivně. Tím, že jsi ho vzala zpět, sis víceméně zadělala na malér. Ale zase to má jedno pozitivum, že máš krásnou holčičku. Jednoduše ho vygumuj ze života.

  Odpověděl/a: René Kraus, 24.11.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Pro přítele jsem vzduch…

  Co chce? 6 let chodím s přítelem, ale před třemi týdny jsem se s ním rozešla, svým způsobem mě k tomu dohnal, celý půl rok se choval nepříčetným způsobem, ja se snažila a on nic byla jsem jako vzduch, tak jsem to vzdala. Okamžitě začal reagovat nejprve s tím, že neví co chce, že chce být sám, ale že mě chce. To naprosto nechápu. Po ukončení jsem se mu neozývala jen on mě se ozval s tím že ho to mrzí, že nikdy nechtěl konec a že nemůže spát,chce se také sejít a promluvit si. nevím co od něj mám čekat. Vím že jiná žena v tom není, má jen nějaké problémy v práci a s bratrem, ale o tom vím. Zajímalo by mě jak se bude chovat dál nebo co tím chtěl říci a ja nevím co s tím mám dělat. Předem děkuji za radu

  Odpověď:

  Ahoj,
  šestiletý vztah opravdu nejde jen tak hodit za hlavu. Možná se mu to opravdu rozleželo a zjistil, že bez tebe nemůže být. Ale teď jsi na tahu ty a ty si můžeš klást podmínky, co a jak bude. A pokud na to nepřistoupí, tak má prostě smůlu! Ale určitě bych vyslyšel jeho přání a sešel se s ním a hlavně rozumně a v klidu a bez výčitek všechno probrat a nastavit si nějaká pravidla, která budete oba dva dodržovat. Až se sejdete, tak si vzpomeňte na to, co bylo za těch šest let krásného a na tom stavte další rozhovor. Začněte něčím hezkým a ne, že se začnete obviňovat, kdo co udělal anebo neudělal. Musíte být oba dva velmi tolerantní a upřímní, nebo to dopadne špatně. A to asi ani jeden nechcete, a proto jděte vašemu společnému štěstíčku trošku naproti!!

  Odpověděl/a: René Kraus, 22.11.2017 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Najdu lásku?

  Ahoj Rene, co si o tom myslis ty? Na zoznamke som si pisala s chlapom, ktory je v PHA necely rok. Ja som tu tiez len pol roka a kedze dost pracujem a som mensi introvert, tak som vyuzila zoznamku. Dotycny navrhol rande, ktore bolo na prvu schodzku dost prijemne. Galantny muz / otvaral mi dvere - co uz dnes nieje pravidlo/, pohladny, uprimny a dost otvoreny/ co ma trosku zarazilo, kedze mi vyrozpraval svoj predosly vztah/. Na prve rande sa to nehodi. Vycitila som, ze na novy vztah este nie je pripraveny. Tak som sa spravala viac priatelsky a nezvadzala ho priamo. Odviezol ma domov. Na druhy den sa ozval na zoznamke.Reagovala som formou sms, na ktoru prisla odpoved, ze premysla a ze je lyni. Sms bola dost smutna a ustarostena, tak som nejakym sposobom podporila a on mi napisal, ze som to vycitila spravne, ze citi aj on, ze s jeho zivotom je neco spatne, ze len pracuje alebo je doma so psom. A chybi mu zabava. Brala som to ako krok, ze sa otvoril a asi mal doveru, tak som poslala spravu s povzbudivym textom, a vyjadrila som zaujem o priatelstvo. On sa uz neozval. Na zoznamku stale chodi. Hm, a ja neviem , co si mysliet, nechat to plavat? Dakujem za odpoved

  Odpověď:

  Ahoj,
  tak na tvém místě bych to nechal opravdu plavat. Podle toho, co jsi napsala, tak to bude nějaký seznamovací atlet a má to jako koníčka. Možná jsi mu nepadla do oka a on neví jak z toho ven. Pokud si myslí, že je něco s jeho životem špatně, tak by proto měl něco dělat a ne být doma zavřený se psem. Buď má opravdu problém se seznámit, anebo jednoduše nepřeskočila ta pověstná jiskra a on ti teď nechce nějak ublížit a bojí se ti říct pravdu. Určitě bych se tím netrápil a hledal dál, ale opatrně na seznamkách, je tam i dost úchylů a podvodníků. Tak oči dokořán a pozor, ať nenaletíš. Ale ten pravej tu určitě někde je a stojí za to ho najít!

  Odpověděl/a: René Kraus, 20.11.2017 18:00 | Komentovat

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist