Jak to vidí chlap?

René ví hodně o mužích, a nebojí se vám to říct! Ptejte se ho, na co chcete, odpoví vám rád. Ale nečekejte, že se vám to bude vždycky líbit… René je chlap, který jde životem s hlavou veselou a myslí otevřenou, baví ho cestování, má rád ženy, dobré jídlo a k němu dobré pití. Rád poznává nové věci, baví ho technika a sport. S kamarády rád podniká nebezpečné výlety a adrenalin je jeho druhé jméno.

Pro psaní dotazu do poradny musíte být přihlášen/a.

Přihlaste se zde

Dotazy

 • Dotaz: Nevím, co dál…

  Dobrý den René, mám takový menší problém, asi 3 roky jsem se scházela s mužem vztah byl jen os sexu. oba jsme s tím souhlasili, možná já to sama navrhla, jenže mě to přestalo bavit, a tak jsme se ho zeptala jestli to nedáme dohromady že o tom dost přemýšlím. odpověděl že myslí na to samé. takže jsme spolu začli chodit. Vše bylo krásné choval se hezky, jenže pak jsem k němu jednou přijela a choval se stejně chladně jako když jsme spolu spali. Tak jsem mu napsala že mě tohle nebaví že jsem si to představovala jinak, a že se v chování nezměnil( to nemělo znamenat že to chci zkončit, jen ho upozornit na to co se děje). Ted už se mi asi dva dny neozval, veškerý pokus o kontakt absolutně ignoruje. A já teď nevím co dál...

  Odpověď:

  Ahoj,
  možná jste to měli nechat jen ve fázi krásného sexu a ničím jiným to nezpestřovat. Asi opravdu nestojí o trvalý vztah a jde mu jen o ten sex (a tak jste to měli domluvené a tak to mělo i zůstat). Pokud tě začal ignorovat, tak to je asi dost čitelné, jak to všechno dopadne a obávám se i toho, že už ani sex nebude. Hlavně se nevnucuj. Za to žádný chlap, i když je dobrý milenec, nestojí!

  Odpověděl/a: René Kraus, 20.2.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Mám dokonalého přítele…

  Ahoj René, mám dokonalého přítele,který dělá co mi na očích vidí a já ho neskutečně moc miluji,ale mám takový problém,bojím se mu (komukoliv) do očí říct jak je užasný a co pro mě znamená,nedokážu ho ani pchválit a bojím se, že ho díky tomu ztratím. Mám strach, že když mu řeknu co k němu cítím lekne se. Co si myslí kluci o holkách,které nedávají majevo žádné city? Měla bych mu říct co k němu cítím jako 1.? Moc děkuji za odpověd.

  Odpověď:

  Ahoj,
  no kluci si o takových holkách myslí, že jsou chladné jako led a to není dobře. Určitě bys mu měla dát alespoň malinko své city najevo! Každý chlap je tak trochu ješita a rád poslouchá chválu na sebe. Neboj, určitě tím nic nepokazíš. Pokud je tvůj přítel opravdu tak dokonalý, tak mu to dej vědět, protože by si mohl myslet, že dělá něco špatně a mohl by o tebe třeba i ztratit zájem. Každá láska musí být opětována. Jinak by se mohlo stát, že bys o něm mluvila jako o bývalém dokonalém příteli.

  Odpověděl/a: René Kraus, 18.2.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Jsem kamarádkou i milenkou…

  Ahoj, prosim o nazor. Muzu ziskat lasku muze, pro ktereho jsem kamaradkou a milenkou? Je se mnou rad, libim se mu, mame spolecne nazory, radi si povidame, spolecny sex je pro nej neodolatelny. Za zadnou cenu me jako milenku nechce ztratit. Ma ale nemocnou partnerku, citi velky zavazek, lasku ne (ke mne ale pry take ne), nema deti, spolecny majetek, nejsou manzele.. Diky.

  Odpověď:

  Ahoj,
  nevím, nevím, ale bez šance určitě nejsi, ale pokud má tak velký citový závazek, tak to budeš mít hodně těžké. To, že je mu s tebou fajn, ale nemusí vůbec nic znamenat, protože svoji partnerku určitě miluje a hodně s ní cítí a asi si nedovede představit, že by ji měl opustit a k tobě si odbíhá jen pro utěšení a i proto, aby přišel alespoň na chvilku na jiné myšlenky.

  Odpověděl/a: René Kraus, 15.2.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Láska na dálku…

  Dobrý den, rozvádím se, mám 3letou dceru a mám teď asi tři měsíce nového přítele, který má 7 letého syna z předchozího vztahu. Ještě než jsme se dali dohromady tak jsme si hodně psali kdyždý den a skoro celý den. Na jedné akci jsme spolu začali chodit představil mě celé své rodině, což prý dělá jen když to s tou dotyčnou myslí vážně(říkala jeho sestra). Po této akci mi psal že je moc rád, že si mě všichni oblíbili a že mě má rád. Jak sám říkal, jeho syna pomalu zvykal na to, že si najdou "tetu" a že nechce být pořád sám. Jeho syn si mě prý taky oblíbil a moje dcera si zase oblíbila je dva. Ale asi tak poslední měsíc jeho sms opadávají, občas napíše ale spíš píši víc já a když se neozvu tak on se někdy třeba vůbec neozve. Začínám si myslet že o mě už nemá zájem. Jednou jsem mu to i napsala, na což mi napsal, že me má rád a kdyby mě už nechtěl tak že by mi to řekl. Jinak jsem zapomněla dodat, že bydlí asi 100 km ode mě a já za ním pravidelně jezdím. Máme teď oba nějaké starosti, já s rozvodem a on s jinýma věcma. Říká že je takový protože má ty stratosti a že to pak bude zase on až si vše vyřeší. Asi po měsíci našeho "vztahu" mi i řekl, že by chtěl abysme s ním bydleli ale vzhledem k momentální situaci to teď nejde. Od té doby už se o tom nezmínil. Zajímalo by mě jestli o mě má ještě zájem nebo si mám začít myslet že jeho zájem o mě opadává a že už mě nechce. Myslela jsem že když jsme si představili vzájemně děti tak to má nějakou váhu, protože asi jako každý rodič on na svým synovy dost vysí a kdybych si s ním nesedla tak bysme spolu asi nebyli. Prosím o váš názor z mužského pohledu. Děkuji

  Odpověď:

  Ahoj,
  docela se vám to nějak zamotává. Plně ti rozumím, jaké máš představy o budoucím vztahu a co jsi proto všechno udělala, ale nevidím to zas až tak černě. Musíte spolu hodně komunikovat a řešit vaše problémy společně a společně o tom i rozhodovat, protože tím rozhodujete i o vaší společné budoucnosti. Pokud tě představil rodině a synovi, tak to myslí určitě vážně a zodpovědně. Jen je problém, že jste od sebe tak daleko a není možnost si sednout, chytnout se za ruce a plánovat váš společný život. Ale láska i hory přenáší a tak nevidím jediný důvod, proč by se nepřenesla těch pouhých sto kilometrů. Hlavně pokud k sobě něco cítíte a je to takové jemné brnění, což je láska, tak proto musíte hodně společnými silami udělat! Pokud je věkový rozdíl vašich dětí čtyři roky, tak byste se měli držet zaběhnutého a do roka mít jedno společné. Moc ti držím palce, aby se ti tvůj sen splnil a žili jste jako dokonalá rodina!

  Odpověděl/a: René Kraus, 13.2.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Jsem zoufalá, moc ho miluji…

  Dobrý den, na jedné 14-ti denní akci jsem se seznámila s jedním klukem.Začali jsme si povídat a zjistili jsme, že máme stejné zájmy.Nakonec to skončilo tak, že jsme se spolu líbali a to každý večer.Měla jsem v té době kluka, ale neklapalo mi to s ním, takže jsem mu dala košem kvůli tomuto klukovi.On si mě po skončení akce přidal na fb. Psali jsme si. On mi psal jak mě hrozně miluje, já jemu taky prostě všechno super.Jenomže mi pak došlo, že bydlíme moc daleko od sebe a že je to velká překážka kvůli škole, práci.. Vydržela jsem sama jen kvůli němu.Ale protože tohle nikam nevedlo,a on nechtěl být sám, našel si jinou holku v okolí svého bydliště. Pořád jí na fb píše, jak je nádherná a mě to každý den hrozně bolí. Nic jsem mu ale zatím nedala znát, jsem do něj zamilovaná ale vím že je blbost abych mu tu holku vyčítala. Hrozně to bolí. Prosím poraďtě, co mám dělat?Rozešla jsem se kvůli němu se svým klukem. Sice jsme měli problémi ale z jeho pohledu kvůli němu. Mým mu to vyčítat? To je přece blbost, Jsme z toho opravdu zoufalá, moc ho miluji.

  Odpověď:

  Ahoj,
  v době, kdy ses rozešla se svým klukem, tak vám to neklapalo a tak si nedávej za vinu, že to byl důvod, proč ses zamilovala. Problém je ten, a to jsi musela vědět, když ses zamilovala do kluka, který je dost daleko, že to asi nebude mít dlouhé trvání. A že to bude pouze láska na čtrnáct dní. Určitě mu nedávej nic znát a buď nad věcí a klidně mu i popřej hodně štěstí v novém vztahu a že mu to přeješ. Opravdu by to nemělo žádnou budoucnost a určitě je někde nablízku nový princ na bílém koni.

  Odpověděl/a: René Kraus, 11.2.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Nemáme společný orgasmus…

  ahoj, chtěla bych se zeptat, jak muži vnímají uspokojení partnerky, sexuální uspokojení?Mívám pocit, že muž(i) mají určitou představu, jak by žena měla reagovat, kdy by měla mít orgasmus a jaký. já mám sex ráda a užívám si ho, ale poté, co mi muž začne naznačovat, že mi "to" trvá moc dlouho, že je divné že nemáme společný orgamsus, že nemám vaginální orgasmus (při styku), si musím začít připomínat, že se mi můj orgasmus líbí a že si sex užít umím.Nemají chlapi "taková moudra" z porna nebo z filmů?? myslím si, že znám své tělo a umím mu naslouchat, tak proč si chlapi myslí, že to vědí lépe? sama znám holky, které vyvrcholení předstírají - a někdy je chápu, s předstíráním bych to měla snazší...

  Odpověď:

  Ahoj,
  každý to vnímá jinak. Hlavně není moc mužů, kterým jde v prvé řadě o uspokojení partnerky, ale hlavně jim jde o sebeuspokojení. Ženě trvá podstatně déle, než dosáhne orgasmu a hodně mužů nemá trpělivost. Strašně moc záleží, jak jste s partnerem v sexu sehraní a co od toho oba dva očekáváte. Pokud si najdeš partnera, se kterým se shodnete na sexu a hlavně na společném orgasmu, tak je to docela malý zázrak a takového chlapa se drž, jak jen to půjde a užívej si to! Sexuálních atletů je hodně, ale opravdových milenců, co umí ženě splnit vše, na co jen pomyslí, tak těch tolik není! Pokud máš partnera, před kterým nemusíš orgasmus předstírat, ale opravdu ho prožiješ, tak se ho drž jako klíště!

  Odpověděl/a: René Kraus, 8.2.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Mám ještě šanci?

  Ahoj, ja se zeptam asi jako stovka dalsich na to, jestli mam jeste sanci u sveho byvaleho pritele... Je mi 24 jemu 29, byly jsme spolu bezmala 8 let, prosli jsme si spousty problemama, jeho financni potize, rodinne potize atd, vzdycky jsem se mu snazila byt oporou. Je to chlap, ktery od detstvi trpi depresemi, neni to vyrovnana osobnost, presto nas vztah byl bez hadek a rozchodu. Snazila jsem se, aby byl stastny. Jeste v lete jsme planovali koupit pozemek, ze zacneme stavet nas dum, jeho iniciativa. Pred tremi mesici jsme se rozesli, prisla jsem na to, ze se vida s vdanou kolegyni... Rekl mi, ze mi nechtel ublizit, ze me ma rad, ze si nedokaze zivot beze me predstavit, ale ze s ni mu proste bylo najdenou dobre, bavilo ho to objevovani, dobyvani... Prej se libali, ale nikdy spolu nespali, nevim ale jestli se chlap muze zblaznit do zensky z pouhych rozhovoru a polibku. Jejich afera udajne trvala jen 14 dnu, ale vim, ze mi nekolikrat kvuli tomu lhal. Opravdu ho mam rada a tak jsem byla schopna pochopit, ze to se nekdy stane. V lete jsme se moc nevideli, byli jsme porad v praci, do toho ja dodelavala skolu, bylo to velmi hekticke obdobi. Svym zpusobem jsem mu odpustila, i kdyz ta zrada moc bolela. On se zacal snazit, vypadal jako cerstve zamilovanej, sex zase dostal stavu, proste najednou to bylo zase krasny. Ale bohuzel mu to vydrzelo jen 14 dnu, pak jsem vycitila opet zmenu a tak jsem se ho narovinu zeptala, co se deje, zapiral, ze nic, samozrejme nakonec jsem se dovedela, ze se s ni zase schazi, ze ji ma rad a nejde mu na ni zapomenout, kdyz s ni dela 8 hodin v praci. Rekl mi, ze nejradeji by nas mel obe dve, ze si me vazi, ma me rad, ale k ni citi "neco", pry se s ni citi na stejne vlne... Rozesli jsme se definitivne, rekla jsem mu, ze uz takhle dal nemuzu, ze jestli me miluje, ze se musi snazit on, aby zabojoval, ve vztahu jsem zatim bojovala vzdycky jen ja... Uz jsou to 3 mesice od rozchodu, jsme spolu v kontaktu jen minimalne, cas od casu mu napisu jak se ma, poprala jsem mu k Vanocum atd., on taky sam od sebe nekdy napsal, ze mu chybim, ze by chtel abych prijela, ale v zapeti mi napsal, ze se omlouva, ze to chce vydrzet, ze mi nechce psat pokazdy, kdyz mu chybim. Pak mi napsal, ze potrebuje byt sam, ze si musi srovnat spoustu veci v hlave... S kolegyni to pry ukoncil, nechce pry nicit nekomu rodinu, nedokaze si s ni predstavit zivot... Prizel to nikomu v nasem okoli nerekl, az ted na Vanoce, kdyz jsem ho o to pozadala, mela jsem obavy z pripadneho setkani s jeho rodinou, nevedela bych jak jim to mam rict... Pred Vanoci jsem se s nim videla, chtela jsem mu predat darek a poprat k Vanocum... Stravili jsme spolu hezke odpoledne, povidali jsme si, smali se, rekl mi, ze mi to slusi a ze mu bylo fajn, ale o nas se bavit nechtel, rekl mi, ze chce mit Vanoce v klidu a ze po Novem roce, ze se uvidi.. Dostala jsem od nej darek, ale dovedela jsem se, ze ten samej darek dal i sve "milence"... Ja proste nevim, co si mam myslet... Ja ho miluju, i kdyz vim, ze bych ho mela poslat nekam, ale ja to neumim... Ma cenu o nej bojovat? Popripadne mi porad, prosim jakym zpusobem? Ja si hlavne nechci nic vynucovat, chtela bych ho zpatky, ale jen pokud me miluje... Predem moc dekuju za jakykoli nazor;)

  Odpověď:

  Ahoj,
  nějak je mi tvůj dotaz povědomý? Nepsala jsi mi ho už někdy pod jiným nickem? Pokud ne, tak tu byl hodně podobný. Podle věku ses zamilovala hodně mlaďounká, nezkušená a životem neprotřelá. Ale vydržela jsi to dost dlouho, protože nebývá zvykem, že dívka která se zamiluje v 16 bez toho, aby si trochu užila život, to vydrží tak dlouho. A tím myslím vás oba. Je docela možné, že se tvůj přítel opravdu zakoukal do jiné ženy a v hlavě má dost velký guláš a neví co dál. Ale podle písmenek je už pro někoho rozhodnutý a ty to bohužel nejsi. Myslím si, že nemá cenu o něj bojovat, protože on si to nepřeje a je rozhodnutý i za cenu, že zůstane sám. Jediné východisko z vašeho problému je, zůstat dobří kamarádi, ale víc asi už ne. Pokud se rozhodnete jinak, tak si myslím, že se to bude opakovat pokaždé se stejným koncem. Já cítím, že jsi stále hodně zamilovaná, ale pokud odpustíš teď, tak budeš odpouštět celý život a to si myslím, že máš o životě jiné představy.

  Odpověděl/a: René Kraus, 6.2.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Moc o něj stojím…

  Ahoj, chtěla bych se zeptat... Už víc jak 14dní randím s jedním klukem, který mi odpověděl na inzerát, který jsem si dala na jednu seznamku. Prozatím jsme se viděli 6krát, bere mne na výlety, všude za mne platí, vodíme se za ruce, ale nikam dál to prozatím nedošlo... Pusu si dáme vždy jen malou na rozloučenou... Včera mi však napsal, že o našem vztahu přemýšlel a rád by to ukončil než z toho bude něco víc. Že je spíše samotář, nikdy neměl vztah delší jak měsíc, že mi nechce ublížit. Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Odpověděla jsem tedy s tím, proč mi odpovídal na můj inzerát, proč mne bral na výlety, jestli jsem udělala něco špatně, že pokud potřebuje více času, že mu ho dám, ale že ho mám ráda nerada bych o něj přišla... Na tento mail mi odpověděl, že chyba je v něm, že já jsem skvělá holka, ale on ke mě momentálně necítí to co já k němu, že mě má opravdu rád, ale neví, jestli to někdy bude cítit. A že až se uzdrví, rád by si o tom promluvil. Má odpověď zněla, že ho ráda uvidím a že pokud je šance, že by se jeho city ke mě mohly projevit, chci to zkusit, pokud mi šanci dá... Načež se omluvil, že se zbrkle rozhodl, stydí se za svoje jednání a že je vidět, že ještě neměl vztah, kterej by za něco stál. Taky že má občas nálady, kdy chce být sám a s nikým třeba dva dny nemluví a pak je zase OK. Mno a takovou náladu měl, když mi napsal o konci našich schůzek a že lituje toho, že to vůbec napsal, že nyní to vidí úplně jinak. Proto bych se chtěla zeptat na názor chlapa, co si o tom mám myslet. Vůbec totiž nevím. Moc o něj stojím, rozumíme se snad skoro ve všem, je nám spolu fajn, ale bojím se, že to nedopadne...

  Odpověď:

  Ahoj,
  wow, tak to je docela mazec. Možná je tvůj přítel rozpolcená osobnost, a to by byl docela problém. Netuším, jakou nemocí trpí a čeká na to, až se uzdraví, ale možná to má právě něco společného s jeho uvažováním. Možná se opravdu bojí začít si nějaký citový vztah. Ale je docela i dost možné, že ty by ses mohla stát jeho doktorkou na jeho nemocnou duši. Pokud se za své rozhodnutí stydí, tak je tam opravdu nějaký citový blok a ten společně určitě vyléčíte. Netlač na pilu, ale hodně spolu komunikujte a bavte se o všem, co vám bude příjemné. Ten kluk opravdu potřebuje někoho, kdo mu pomůže a ty jsi ta pravá a možná i jediná, protože jiná by třeba už dávno od něj utekla. Buď silná a hlavně trpělivá a ono se ti to vrátí a budeš šťastná. Hlavně mluvte a mluvte o všem, co vás napadne... a on zjistí že jsi ta jediná, se kterou mu je moc dobře. Věřím, že vám bude společně fajn a moc vám to oběma přeji. Dej mi vědět jak to dopadlo.

  Odpověděl/a: René Kraus, 4.2.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Nechápu jeho chování…

  Ahoj, chci znát Tvůj názor. Jsem vdaná, mám dvě děti a v práci jsem se seznámila s klukem ( stejně starý, také zadaný s dvěma dětmi ). Nejprve mě dlouhé měsíce jen zdravil, pořád po mně pokukoval a pak jsme se spolu začali bavit, vše na jeho popud, já bych si ho ani nevšimla. Je to takový ten hezounek, s holkama se baví se všema...Pár týdnu zpátky začal mít na mě dvojsmyslné narážky, pořád mi říkal, jak jsem hezká, jak mi to sluší, jestli ho nechci (zřejmě na sex )atd...Při našem posledním rozhovoru se ale dost rozjel, to už mluvil akorát o sexu. Nechala jsem se unést a napsala mu zprávu, že ho slušně řečeno osouložím ( samozřejmě jsem mu to napsala vulgárně...)Od té doby dělá, že mě nevidí. Vůbec jeho chování nechápu, přijde mi, jak když je mu 15 a ne 35. Díky za Tvůj pohled....

  Odpověď:

  Ahoj,
  možná je to jen takový kecal a machýrek a když jsi mu to takto napsala, tak se zalekl, co kdybys to myslela vážně! Možná se i bojí toho, že by se to všechno mohlo provalit a dozvěděla by se to jeho žena. Je to opravdu jen namachrovaný týpek a tak ho i ber a nic od něj nečekej, je to jen tlučhuba. Hlavně nelituj toho, že ses s ním nevyspala. Ale neboj se mu dát najevo, kdo je slaboch a kdo utekl z boje a malinko si ho vychutnej a sraz mu trochu ten jeho hřebínek!

  Odpověděl/a: René Kraus, 1.2.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Mám pocit, že miluji dva muže…

  Ahoj, chtěla bych se zeptat. Řeknu vám svůj příběh pro pochopení, nebudu používat radši pravá jména! Měla jsem přítele Nikolase, se kterým jsem byla pauzově 2 roky. Pauz bylo za tu dobu asi 4. Už víc jak před rokem jsem si řekla a dost a skončila to s ním, ale to neznaméná, že jsem ho přestala milovat. Asi po třech měsících našeho definitivního rozchodu jsme se spolu zase začali bavit, byli jsme opravdu nejlepší kamarádi, byl jako můj bratr. Přes léto jsme měli i pár společných akcí s alkoholem a skončilo to v posteli. Bylo to pak trapné spávat se svým "bratrem", ale mu se to evidentně také líbilo. Cítila jsem, že se chce vrátit, ale já si už udělala čáru! On pochopil. Pak jsem poznala Viléma, začali jsme spolu chodit a já ho strašně moc miluju, i tak jsem ale nezapomněla na cit k Nikolasovi.Vilém jen ví, že Nikolas je můj nejlepší kámoš, se kterým jsem dřív chodila. No ale co teď! Vilém mě před pár dny požádal o ruku! Řekla jsem ano, protože ho miluju a dokážu si ho představit jako svého životního partnera. To, že jsme spolu teprv půl roku není vubec nic divného, protože u nás v rodině je toto naprosto nomální. Moji prarodiče se poznali v pondělí,v sobotu se brali a umřeli spolu.Nikolas se ale přestal se mnou kvuli tem zasnubam bavit. Co mám dělat když mám chvílemi pocit, že miluju oba dva? :o

  Odpověď:

  Ahoj,
  tak to máš docela problém. Jedno staré přísloví praví, že na dvou židlích se nedá sedět a to je i tvůj problém. Myslím si, že si budeš muset ujasnit, jaké máš v životě priority a těmi se musíš řídit! Pokud je ti s Vilémem fajn a v srdíčku cítíš, že je to ten pravý a chtěla bys s ním dopadnout jako tvoji prarodiče, tak nic neřeš a jdi za svým vyvoleným. Poslechni hlas srdce a za Nikolasem udělej velkou tlustou čáru. Neznamená to, že byste nemohli být dál dobří kamarádi, ale sex si už odpusť, nebo si všechno pokazíš a zůstaneš sama! Jediné řešení, které by ti pomohlo, je odstěhovat se všichni tři někam, kde je povolené mnohoženství (mnohomužství) a tam se všichni tři oddat a žít společně. To je samozřejmě sranda a ty jsi určitě rozumná a rozhodneš se správně, abys toho nikdy v životě nelitovala!

  Odpověděl/a: René Kraus, 30.1.2019 18:00 | Komentovat

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist