Krainová a Csáková: Biologické hodiny porazily na poslední chvíli!

Zplodit se svým partnerem potomka, je bezpochyby ta nejkrásnější věc na světě. Jen si nedávejte moc na čas, mohlo by se stát, že vám ujede vlak. Přečtěte si dva příběhy známých českých celebrit – tyhle ženy to stihly jen tak tak…

Ilona Csáková (40)
Po boku Ilony Csákové se vystřídalo hodně chlapů, což dokazuje, že bude pěkná tygřice. Ale s kolika z nich by si dokázala představit budoucí život?
Její velkou láskou byl Vladímír Kočandrle. No, ještě aby ne. Dokázal Ilonku ve své době vyzdvihnout až na post neprodávanější zpěvačky roku a o peníze také neměl zrovna nouzi – jako ředitel vydavatelství EMI by jistě dokázal rodinu zabezpečit. Vztah se bohužel ke konci roku 1999 rozpadl. Ilona chtěla mermomocí dítě, o kterém Kočandrle zatím nechtěl ani slyšet, a tak si našla nového chlapa.
Vyvoleným se stal manažer Lumír Mati, se kterým vydržela sice pět let, ale poslední dva roky už to mezi nimi pěkně skřípalo. Za všechno mohl Lumír. Chodil pozdě domů a jeho neustálé nevěry už Ilona nechtěla dál tolerovat. Definitivně se rozešli v roce 2005. To už však Csákové tikaly velice nahlas biologické hodiny.
Svého dosáhla až s nynějším přítelem. Podnikateli Radku Vonešovi porodila ve svých 38 letech 21. září roku 2009 syna. „Daniel Voneš je mega fešák! Narodil se dnes v 11.30 hodin. Váží 2,75 kilogramu a měří  50 centimetrů,“ prozradila šťastná maminka. U jednoho dítěte však Ilona zůstat nechce a už zvažuje dalšího potomka…

Simona Krainová (37)
Simona Krainová na tom nebyla o moc lépe. Díky neustálým módním přehlídkám a dalším pracovním povinnostem odložila rodinu až na druhé místo. Po natáčení filmu Kamarád do deště II, začala Simona randit se Sagvanem Tofim. Mladý šarmantní herec ji okouzlil natolik, že o něm Simona mluví jako o první veliké lásce. Sagvan Tofi se však současně scházel i s Darou Rollins. Bylo jasné, že je pouze otázka času, kdy obě holky prokouknou jeho lstivé výmluvy. První láska tedy skončila nezdarem a rodina se nekonala.
Na místo Sagvana si Simona Krainová vybrala francouzského restauratéra Alexe Bougaulta. S charizmatickým krasavcem žila šest let a dokonce už tu byl i náznak založení rodiny. Jen co se ale tato informace dostala na světlo denní, pár se rozešel.
Jako další se po Simonině boku objevil známý moderátor Bořek Slezáček, který ji oblbnul natolik, že se za něj v Hradci nad Moravicí provdala. Po svatbě doufala, že už konečně založí plnohodnotnou rodinu. Místo toho se však po dvou letech dočkala pouze rozvodových papírů a dalšího životního zklamání.
Dítěte se dočkala až s Karlem Vágnerem, synem slavného hudebníka Karla Vágnera staršího (mezitím však ještě měla poměr s Turkem Alpem Ozcanem a nevyzrálým pětadvacetiletým Jiřím Hudlerem). Ve svých sedmatřiceti letech porodila Simona Krainová úspěšnému podnikateli a majiteli Fashion TV syna Maxe a konečně se stala šťastnou maminkou.

20.1.2011 2:00| autor: Radek Dvořák

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist