Když se z rozchodu stane noční můra. Co všechno tě může překvapit?

Rozchod. Někdy přichází bez varování, jindy se k němu dlouho schyluje. Koneckonců, zažili jsme to všichni a víme, jak to chodí. Jenže bacha, pořád jsou věci, které tě při něm zaskočí. Co se může stát?

Z nedávného průzkumu sociálních sítí vyplynulo, že období od Vánoc do Valentýna je na rozchody nejfrekventovanější. Protože se to děje každý rok a tenhle „zážitek“ potká miliony lidí, jeden by řekl, že už jsme snad připravení na všechno. Taky si to myslíš? Schválně, jak bys na konci vztahu ustála tohle? Přinášíme ti 8 situací, které z už tak těžkého rozchodu udělají noční můru.

1. Neplánované těhotenství

Ukázková situace. Balíš kufry a při likvidaci koupelny najednou objevíš těhotenský test, který jsi čistě preventivně nedávno koupila. Uděláš si ho ze zvědavosti a z legrace. Přece se to nevyhodí, ne? Jsi jednou nohou pryč a svobodná, a v tom se na něm objeví dvě čárky. Takže co, zase vybalit?

2. Cizí breberky

Máš v plánu oznámit tomu svému, že odcházíš. Kdybys nebyla objednaná na gynekologii, jdeš to na něj rovnou vybalit. Tvůj doktor se podezřele dlouho dívá do výsledků posledních testů a pak ti suše oznámí, že tu pohlavní nemoc je třeba začít léčit. Jelikož jsi byla vždycky věrná, asi tě tahle jobovka moc nepotěší…

3. Nehraná úleva

Přichází chvíle „vážného rozhovoru“, a ty už se předem děsíš proseb svého skoro bývalého, ať mu dáš druhou šanci. Když mu vysvětlíš všechny důvody, které tě k rozchodu vedou, místo slz a přemlouvání se mu viditelně uleví. Řekne: „Dobře, že jsi s tím přišla, já nevěděl, jak ti to říct.“ Jako vážně?!

4. Šokující přiznání

Známe rozchody, za které může třetí strana. Většinou to bývá další žena, do které se ten nevěrník zamiloval. Jenže co když by se tvůj týpek zbláznil do kámoše z fotbalu? No počkat, takových případů už se stalo…

5. Nabídka k sňatku

Když se od někoho stěhuješ a chceš spálit všechny mosty, to poslední, co bys v té chvíli čekala, je žádost o ruku. Trochu podpásovka! Na stranu druhou, jak dlouho už říkáš, že váš vztah „stojí“ na místě? Tady máš parádní zpětnou vazbu.

6. Prázdný bankovní účet

Hmm, kdysi jste měli velké plány. Proto už roky z každé výplaty ukládáte nějakou tu korunu na společnou budoucnost. Špatné je, že heslo k té „budoucnosti“ znáte oba dva a jeden z vás se rozhodl zažít ji o něco dřív.

7. Něčí výbavička

Jak tak třídíš věci a zvažuješ, co vezmeš s sebou do nového bydlení, logicky otevíráš všechny šuplíky a přihrádky. Do některých ses už dlouho nepodívala – a to je ta chyba! Kdybys to udělala, nezíráš teď na cizí kartáček na zuby a sexy noční košili. To ale naštve!

8. Pozvánka do postele

Poslední sexuální rozloučení ve znamení „starých časů“? Věř, že i s tímhle pánové někdy vyrukují. Hlavně když jim dojde, že si pěkně dlouho budou muset „pomáhat“ sami. Že je to na pěst, o tom není třeba debatovat. Šílenost!

Co ty na to, zažila jsi někdy při rozchodu podobné překvápko? Napiš nám o tom do diskuze, budeme se těšit na příspěvky! Jó, jsou věci, na které se vážně připravit nejde. Ale jak to chodí po tom, co žena dostane kopačky, to máme všechny stejně! Mrkni na video, taky ti to mluví z duše? 

Foto: shutterstock.com

2.1.2017 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist