Máš dva chlapy? Víme, jak se z toho nezbláznit i co tě čeká

Máš doma skvělého muže, na kterého si nemůžeš stěžovat, ale zrovna jsi potkala chlapa, který je prostě k sežrání a nedokážeš jeho pozvání na skleničku odmítnout? Tak v tom pěkně lítáš! Mít dva partnery je vždy o nervy. Když se nedokážeš rozhodnout, měla bys být aspoň opatrná. Hrozí totiž, že zůstaneš nakonec sama. Máme pro tebe pár užitečných rad, jak se z toho nezbláznit.

nevera--1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Zkus se rozhodnout

Než se pustíš se do této nebezpečné hry na dvojí randění, zkus se zamyslet, jestli by nebylo lepší žít v monogamii. Není třeba Petr hezčí a v posteli výkonnější? A Pavel má možná lepší dispozice k udržení rodiny a je spolehlivější? Co je pro tebe větší priorita? Jasně, měla by ses řídit srdcem, ale pokud to bije pro oba, napiš si seznam kladů u obou a podle toho se rozhodni.

Chlapi nejsou všechno 

Dopadlo to nerozhodně a ty jsi připravená mít dva chlapy najednou? Potom buď ale opatrná, ať se z toho nezblázníš. Lítat mezi dvěma chlapy může někomu připadat lákavé, ale každá mince má dvě strany. Jasně, máš dvakrát tolik pozornosti, sexu a lásky, ale také dvakrát tolik starostí. Každý chlap je nerudný, když má rýmu, natož když ošetřuješ dva. Oba chtějí tvou pozornost a ty se přeci neroztrháš. Najdi si chvilku jen pro sebe. Kdy naposledy jsi byla na kosmetice, sama na procházce nebo se svými přáteli na skleničce? Už ani nepamatuješ, protože každou volnou chvíli, co nejsi s tím prvním, jsi s tím druhým. Pečuj více o sebe i svou duši. Jinak budeš za pár let úplně vyřízená. A co víc, třeba zjistíš, že ti jeden z nich vůbec nechybí a bude po problému.

Ať se to neprovalí

Když má někdo více partnerů, kteří o sobě navzájem nevědí, vždy hrozí, že se to provalí. A pak ti zbudou jen oči pro pláč, protože málokterý chlap by s tebou vydržel poté, co by zjistil, že jsi ho podváděla. Takže si dávej velký pozor, ať se kluci o sobě nedozvědí. Jména bys měla mít v malíčku. Říkat někomu Karlíčku, když se jmenuje Richard, se nevyplácí. A taky pozor na moderní technologie, v dnešní době tě může prozradit úplně vše, nevinná SMS, zpráva na Facebooku. A když jsme u toho Facebooku, tak ten si raději úplně zruš, protože dříve nebo později tě prozradí právě on. Jo, holt, když chceš mít dva muže, musíš něco obětovat.

Od koho jsem to jen chytila? 

Mít dva chlapy na sex může být fajn, ale jen do doby, než se vyskytne problém. Od jednoho z nich můžeš dostat kapavku, syfilis nebo muňky a co teď? Pravděpodobně jsi nakazila i toho druhého a budeš muset s pravdou ven. Nebo to chceš trapně házet na bazén, kde jsi byla minulý týden? A nemusí jít jen o pohlavní choroby, stačí, že budeš trpět vaginální mykózou a problém je taky na světě, protože si ji všichni tři budete stále přehazovat jak pingpongový míček. A pokud i ti tví milenci mají někde své bokovky, tak se toho asi nikdy nezbavíš.

Čí je to dítě? 

Dost zásadní problém, který tě může potkat – těhotenství. Krásná zpráva pro každou ženu, ale už ne tolik pro tu, která neví, kdo je otcem jejího dítěte. V tomhle případě se raději chraň nejen antikoncepcí, ale i kondomem. Jeden nikdy neví. A přeci nechceš žít celé těhotenství v nejistotě. Dítě měj až s tím, s kým budeš chtít zůstat do konce života. A jaké zkušenosti mají s nevěrou naše čtenářky?

Příběhy čtenářek

„Mně se bohužel stalo, že jsem chodila se dvěma naráz. Prostě oba byli dokonalí. Dlouho jsem byla sama a nemohla na pořádného chlapa narazit a najednou se objevili rovnou dva. Říkala jsem si, že to zkusím s oběma a čas ukáže, který je lepší. Jenže čas plynul a mně bylo dobře s oběma. Trvalo to rok, než to prasklo. Čekala jsem, kdy se to stane, myslela jsem, že třeba potkám jednoho, když budu s tím druhým, nebo si navzájem najdou u mě spodní prádlo a tak podobně, ale pravda vyšla najevo úplně jinak. Byla jsem s Filipem na jedné akci, kde nás vyfotili jako šťastný pár a umístili si to na internet. A náhoda chtěla, že zrovna tuhle stránku našel Martin. Tohle jsem fakt nečekala a od té doby vím, že se to prostě utajit nedá,“ vzpomíná Katka (34 let).

„Já měla vždy hodně chlapů. Jednou jsem to táhla se dvěma naráz dva roky a věděli o sobě. Nevadilo jim to. Rozhodla jsem se pro upřímnost a ta se mi vždy vyplatila,“ radí čtenářka Simona (28 let).

„Měla jsem vždy jen jednoho muže, ale jednou jsem se stala účastníkem milostného trojúhelníku, bohužel nechtěně. Můj manžel to táhl tři roky s holkou, se kterou měl dokonce dítě. Zjistila jsem to tak, že sama za mnou přišla s tím, ať už dám svému muži konečně volnost a rozvedu se s ním. Namluvil jí totiž, že já o všem vím, ale dělám mu peklo a odmítám se rozvést. Tak po tomto jsem se s ním rozvedla velice rychle, ale měl smůlu, protože ta nová to s ním pak vydržela už jen rok,“ svěřila se Alena (37 let).

A co ty? Chodila jsi někdy se dvěma muži naráz? Nebo si umíš vždy vybrat a nikdy bys svého chlapa nepodvedla? Napiš nám své názory i zkušenosti. 

Foto: shutterstock.com

25.4.2018 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist