Doktor, finančník, pilot. Deset největších nevěrníků podle povolání

Chceš mít vedle sebe chlapa, pro kterého je věrnost svatá? Měla bys vědět, že některá zaměstnání nevěře přímo nahrávají. V jakých pracovních sférách bys adepta na přítele rozhodně hledat neměla?

Ach jo… Podmínky seznamování se zase o něco ztížily. Jako by už tak nebylo správných chlapů málo! Výsledky nejnovější studie jedné vyhlášené seznamky odhalily, že muži na určitých pozicích mívají často pletky s kolegyněmi. Tady jsou podrobnosti!

Nápad za milion

Co vůbec přimělo partičku profesionálních dohazovačů zaměřit se na tuto ožehavou problematiku? Velká zajímavost. Zaměstnanci seznamky prolustrovali tisíce profilů uživatelek a nějakou záhadou zjistili, že dvě ženy ze tří jsou milenkami zadaných chlapíků. Z toho vzešla otázka – co dělají proboha chroničtí „zahýbači“ za job, aby dvě domácnosti s klidem utáhli? Pátrání po pravdě přineslo šokující fakta. Takže, kdo je nejhorší partie ze všech?

Cinkání peněz i problémů 

Při analýze pracně nashromážděných kompromitujících důkazů se ukázalo, že nejvíce podvodníků, kteří stěží udrží poklopec na uzdě, je ve finančním sektoru. Bankéři, makléři, poradci, analytici? Stejná pakáž!

Výzkumníci si to vysvětlují tím, že počítat miliony je vlastně stereotypní nuda, proto dotyční vyhledávají sexuální dobrodružství. Až 18 procent těch, co sedí za přepážkou a mačkají kalkulačku, jsou nevěrníci každý coulem. Ale bacha, ani v dopravě to není žádná hitparáda…

Top Gun je jen film

Jó, pilot je sexy povolání, o tom žádná. A je fuk, jaké éro šoféruje. Jenže kocour v letecké uniformě je na druhém místě seznamu „špatných hochů“. A stejně tak každý, pro koho je cestování na delších trasách způsob obživy. Takový člověk si prý samotu vynahrazuje náhodným sexem. Věř, že tenhle týpek by ti kromě suvenýrů přivezl i nějaké ty pohlavní breberky odněkud z Thajska. Nebrat! Kde ještě je to bída s nouzí?

Zdravotnictví? Učiněný nevěstinec

Třetí příčku obsadili doktoři. Noční služby, těžké případy, operace… Ve špitálu jsou jako doma. A podle toho to taky vypadá. Následují vysoce postavení manažeři a ředitelé. Ostudnou pětku lhářů uzavírají sportovci.

Nebezpečí číhá všude

Právě sis oddechla, protože tvůj vyhlédnutý fešák se neživí ani jedním? Možná tě bude zajímat i další pořadí. Na šestém místě figurují umělci – herci, fotografové a tak dále. Na paty jim však šlapou noční tvorové typu barmani a tanečníci. Špatnou reklamu mají také novináři a jako poslední jsou advokáti a soudci. To je kompletní ďábelský seznam! Takže se ptáme – co tedy zbývá a koho si nabrknout? Moc toho nezůstalo…

Co si o tom myslíš, jsou některá povolání pro vztah nebezpečná? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky! A pro všechny případy mrkni na video. Ukázka ze seriálu Sex ve městě je hodně výmluvná… Přítel Samanthy byl taky finančník – a ejhle! Jak se mu za nevěru pomstila?

No, na druhou stranu si pojďme zcela upřímně říct, že odolat takovým týpkům, jako jsou v naší fotogalerii, asi ani nejde nebo ano? 

Foto: shutterstock.com, profimedia.cz, pinterest.com

11.11.2016 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist