Žhavé letní románky. S kým? Víme, ve které zemi žijí ti nejlepší milenci!

Že se jezdí na dovolenou jen za sluncem, odpočinkem a dobrým jídlem? Bejvávalo. V dnešní době si tam mnozí jezdí okořenit svůj sexuální život! Ve kterém státě to s místními stojí za to a kde je to bída s nouzí? Řekneme ti drsnou pravdu!

Cestování je hobby dnešní doby. Jenže lenošit na pláži už jaksi netáhne, teď letí aktivní odpočinek. Nemáme však na mysli prohlídky památek a lekce surfingu. Především ženy jezdí do zahraničí záměrně, aby zažily opravdu horké chvilky – a to fakt nemluvíme o počasí! Díky názorům těchto nebojácných turistek se zjistilo, která lokalita je vhodná pro letní milostný úlet. Hoříš zvědavostí?

Balím plavky, pas a kondomy

Výsledky průzkumu uveřejněného na webových stránkách OnePoll jsou něco jako mapa k pokladu. Erotickému! Zúčastnilo se ho 20 000 žen z různých zemí světa, které bez obalu přiznaly, jaké intimní zkušenosti mají s muži v cizině.

Jejich pohled na věc možná přesvědčí pár single cestovatelek k tomu, aby na poslední chvíli změnily letenky. Jací milenci jsou podle „zkušených“ úplně nejhorší a milování s nimi nestojí za zlámanou grešli?

Tudy cesta nevede

Na základě zpovědí dotazovaných dam přišlo důrazné varování, že vzít si do postele Řeka, Francouze, Američana, Holanďana, Angličana a Turka je kardinální chyba. A pozor, všechny tyhle „amatéry“ překvapivě „trumfnul“ Němec – to je prý naprostá katastrofa a hotová apokalypsa! Proč je zrovna náš soused Hans tak špatná volba?

Převážná většina zúčastněných uvedla, že Němci zásadně nepoužívají deodorant a tudíž jejich čichové buňky prožily peklo na zemi. Fuj! Mrkneme raději tam, kde je to jiný level. Tady si prý s rodilým „domorodcem“ každá přijde na svoje…

GPS zatraceně dobrého orgasmu

Hitparáda sexy hřebečků, co se umí otáčet? První místo jednoznačně obsadil Ital – snědý kocour, co holduje špagetám a pizze! Následuje Brazilec, Ir, Tunisan, Dán a Kanaďan. To jsou další žhavé tipy slibující extra zážitek. Alespoň podle osobních zkušeností. A co ty, bude letos tvá dovolená taky žhavá?

Pokud se chystáš cíleně se odvázat a trochu si užít, nikdy nezapomínej na ochranu! Výsledky studie zaměřující se na tuto problematiku jasně prokázaly, že „bezpečnost práce“ za hranicemi málokdo dodržuje – bohužel.

Risk vážně není zisk

Na anglické liverpoolské univerzitě se pátralo po tom, kolik lidí dbá na ochranu, když vycestují z rodné hroudy. Dotazníku se zúčastnilo 1500 sexuálně aktivních jedinců, ve věkovém rozmezí 16 – 35 let. 70 procent z nich přiznalo, že „pláštěnku“ si s sebou sice zabalí, leč v konečném důsledku ji použije pouze polovina. Šok? I další fakta jsou hodně zajímavá.

Ze stejného průzkumu vyšlo na světlo, že každý čtvrtý muž a každá sedmá žena má na dovolené víc sexuálních partnerů. A aby toho nebylo málo, 35 procent respondentů prásklo, že i když jsou zadaní, dopustí se pod palmou v klidu nevěry! No, cestování už vážně není, co bývalo…

Mimochodem, víš, jak bezpečně poznat na dálku Itala od Francouze? Mrkni na ukázku z filmu Účastníci zájezdu. Tam je pomůcka, aby ses hned ze startu nesekla v úsudku. Kdyby náhodou…

A co na letní románky říkají naše čtenářky? 

„Na léto se těším právě proto, že si vždycky náramně užiju. Osobně mám výbornou zkušenost s Italy a Španěly, to jsou opravdoví milenci s velkým M. A že si užívám nezávazného sexu? Beru to tak, že to k létu prostě patří. Jsem svobodná, tak si musím užít, dokud to jde,“ směje se Lucka (27 let).

„Nechápu tuhle sexuální turistiku,“ nesouhlasí Lada (35 let). „Jednak mám pohodový vztah, takže bych jej neohrozila náhodným sexem, ale hlavně bych se bála nemocí. Rozhodně díky ne, nechám si zajít chuť.“

„Letní lásky k létu prostě patří. Zrovna loni jsem prožila jednu pořádně žhavou,“ vzpomíná Pavlína (31 let). „On byl snědý Ital, potkali jsme se na pláži a zajiskřilo to. Celou dovolenou jsem strávila s ním a náležitě jsem si to užívala. Věřím, že i manžel, který byl tou dobou někde s kamarády, měl svou bokovku a neřeším to. Výčitky svědomí? To fakt nemám. Co se odehraje o prázdninách za hranicemi všedních dnů, se prostě nepočítá.“

A co na to říkáš ty? Užila sis také nějaký ten žhavý letní románek s cizincem, nebo to není nic pro tebe? Napiš nám do diskuze. 

Foto: shutterstock.com

18.7.2016 4:00| autor: Lucie Feiková

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist