Astroporadna

Na vaše dotazy odpovídá Sára!

Ahoj milá čtenářko. Pokud tě trápí nějaký problém, napiš srozumitelnou otázku. Závažné potíže konzultuj s odborníkem, na dálku totiž nelze vyřešit dlouhodobý problém, ať již zdravotní nebo osobní. Tady ti můžeme ukázat aktuální vývoj a energie, je zbytečné ptát se na delší časový úsek, vše se vyvíjí a mění podle tvých skutků a činů. Nezapomínej svůj život máš ve svých rukou pouze ty a je na tobě, jakou cestu si vybereš. P.S. Buď trpělivá, žádný dotaz se neztratí, pokud nevyjde do měsíce pak se můžeš připomenout.


Pro psaní dotazu do poradny musíte být přihlášen/a.

Přihlaste se zde

 • Dotaz: Renata

  Hezký den jak to vypadá s prací budu tu ještě dlouho?

  .

  Odpověď:

  Ahoj, zatím ano, jak dlouho, ti říct neumím.

  Odpověděl/a: Sára, 19.7.2024 6:00 | Komentovat

 • Dotaz: Stretnutie

  Dobrý deň Monika 05.11.1976 stretnem sa s mužom narodeným 20.6.1978 dokonca roka dakujem.rn

  .

  Odpověď:

  Ahoj Moničko. Je to velmi nejisté.

  Odpověděl/a: Sára, 18.7.2024 6:00 | Komentovat

 • Dotaz: Renata

  Hezký den co mě čeká v červenci?

  .

  Odpověď:

  Ahoj. Krásný den i tobě :-) Celé léto budeš mít hodně změnový, jako bys přemýšlela o své další životní cestě. Až budeš mít jasno, všechno na sebe začne krásně navazovat. Doporučuji, nebránit se změnám, přijímat je s radostí, jemností a chutí. Tvůj život nabírá zcela nový směr a určitě se ti bude líbit. Máš vše ve svých rukou, nechej minulost za sebou a otevři své srdce změnám, které se budou odvíjet podle toho, jestli budeš odporovat – nesouhlasit s dějem tvého život – vše se zdrží, nebo souhlasit s osudem a všechno se začne dít ve tvůj nejvyšší prospěch. Hodně štěstí na tvé nové cestě životem, beruško.

  Odpověděl/a: Sára, 17.7.2024 6:00 | Komentovat

 • Dotaz: Renata

  Uvidíme se ještě?rn

  .

  Odpověď:

  Ahoj. V krátké době ne.

  Odpověděl/a: Sára, 16.7.2024 6:02 | Komentovat

 • Dotaz: Práce

  Chci se zeptat ohledně mého dalšího působení na fakultě. Mám problémy s vedoucí. Práce mne baví, ale to kolem se mi nelíbí. Honza, 28.1.90

  .

  Odpověď:

  Ahoj Honzo. Pokud se ti práce líbí, snaž se změnit přístup k dané situaci. Já vím, říká se to lehce, ale hůř to jde zrealizovat, ale věř mi, jde to. Je vidět, že máš hlavu plnou myšlenek, které pro tebe vůbec nejsou prospěšné, naopak vše ještě zhoršují. Odpíchni se od té negativity k něčemu, co funguje a dělá ti radost. Např. práce mě baví atd. lidi kolem sebe změnit nemůžeš, to fakt nejde, ale změnit celou situaci můžeš u sebe a tím se změní i ostatní. Nevím, jak na tom jsi s komunikací s vedoucí atd. neznám celý váš společný příběh, ale vím, že pokud svou práci budeš odvádět s čistým svědomím a radostí, tak přijde změna. Pokud by tě situace natolik drtila, že bys chtěl odejít, opět doporučuji zklidnit své nitro, zapracovat na klidu, procítit vděčnost a pak teprve jít. Pokud bys totiž odcházel v emocích a naštvaný, tak by se ti s velkou pravděpodobností celá situace opakovala nebo by ti do života přišel člověk, který by tě tak dlouho trénovat, až bys vše přijal a vyřešil. Rozhodně stojí za to zapracovat na sobě a změnit to, co nefunguje. Když to dokážeš přijde změna k lepšímu a já věřím, že to dokážeš i když to nepůjde tak rychle jak by sis přál. Snaž se na své práci i vedoucí vidět to nejlepší a ignoruj, to co nemůžeš změnit, vždycky se dá něco najít. Můžeš mrknout na nějaké videa, kde se jednoduše popisuje jakou moc mají naše myšlenky a jak si tvoříme svůj život sami. Držím prsty.

  Odpověděl/a: Sára, 15.7.2024 6:00 | Komentovat

 • Dotaz: Vyhlídka dobrého

  Ahoj Sari, chtěla bych se zeptat co mne teď čeká v nejbližší době dobrého a budu se stěhovat? Děkuji za odpověď, Soňa

  .

  Odpověď:

  Ahoj Soničko. Jako, že na začneš rozkvétat, uvědomíš si, jak důležitá je láska a pocítíš touhu milovat nejen sebe, ale také ostatní. Celkově jednání, komunikace nebo řešení neshod s ženami ať již v rodu nebo kamarádkami je skvělá. Pokud potřebuješ cokoliv dořešit, ukončit a zharmonizovat, pusť se do toho. Stěhování v krátké době vidět není.

  Odpověděl/a: Sára, 12.7.2024 6:00 | Komentovat

 • Dotaz: Muž L

  Ahoj Sáro :) Prosím, zajímalo by mě co ke mě cití muž narozený 8.1.1994? Dlouho jsme se neviděli, ale psali jsme si a teď to utichlo. Oba jsme zadaní a máme své. Ale, i tak citím, že tam stále něco je. A napíše mi sám od sebe? Moc ti děkuji za odpověďi . A užíj si krasné léto :)

  .

  Odpověď:

  Ahoj. Energie má k tobě hezké, ale to neznamená, že se změní něco víc, prostě si rozumíte. Pokud oba nevyřešíte své stávající vztahy je zcela zbytečné cokoliv řešit dál. Šance, že ti napíše je poměrně velká.

  Odpověděl/a: Sára, 11.7.2024 6:00 | Komentovat

 • Dotaz: Vztah

  Sarinko kdy už prosím potkám muže na vztah, který me bude milovat ? Děkuji 15.11.94 Anna Strofova

  .

  Odpověď:

  Ahoj Aninko. Máš být trpělivá. Měj se ráda a dávej lásku sobě co nejvíce to jde. Nekritizuj se, buď vděčná za život a snaž se být v harmonii. Čím víc budeš v pohodě, bez očekávání a pnutí, kde že ta láska je, tak tím dříve se tvůj rytíř objeví. Měj krásné a veselé myšlenky a nenechej se ovlivnit minulostí nebo strachem. Čím víc dáš lásky sobě, tím víc dostaneš. Pokud nevíš jak na to, mrkni na knížku Miluj svůj život, Já to dokážu atd. nebo si můžeš poslechnout video. Dělej to, z čeho máš příjemné pocity. Vím, že to dokážeš a rozzáříš celý svůj život. Měj se krásně a tvoř svůj vlastní milující svět, beruško. Krásné léto, je to zábava, uvidíš.

  Odpověděl/a: Sára, 10.7.2024 6:00 | Komentovat

 • Dotaz: Obchod

  Ahoj Sári, budu opět pracovat v obchodě Tedi? Děkuji Lenka, 14.7.1979

  .

  Odpověď:

  Ahoj Leničko. V krátké době to moc dobře nevypadá, snad později, ale je tam prostě překážka, jak to dopadne zatím vidět není.

  Odpověděl/a: Sára, 9.7.2024 6:00 | Komentovat

 • Dotaz: Vývoj

  Dobrý den Sári, prosím jaký budu mít červenec, a taky jak se to se mnou jeví v práci? 27.4.1972. Děkuji

  .

  Odpověď:

  Ahoj beruško. Červenec pro tebe může být mírně stresový, zkus odpočívat, relaxovat a hodit všední starosti za hlavu. Nic zásadního se neděje tak se uvolni a vypni. V práci to vypadá na změny. Opatruj se, užívej žhavé letní dny a pamatuj, všechno se dá vyřešit v naprostém klidu a harmonii.

  Odpověděl/a: Sára, 8.7.2024 6:00 | Komentovat


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist