Astroporadna

Na vaše dotazy odpovídá Sára!

Ahoj milá čtenářko. Pokud tě trápí nějaký problém, napiš srozumitelnou otázku. Závažné potíže konzultuj s odborníkem, na dálku totiž nelze vyřešit dlouhodobý problém, ať již zdravotní nebo osobní. Tady ti můžeme ukázat aktuální vývoj a energie, je zbytečné ptát se na delší časový úsek, vše se vyvíjí a mění podle tvých skutků a činů. Nezapomínej svůj život máš ve svých rukou pouze ty a je na tobě, jakou cestu si vybereš. P.S. Buď trpělivá, žádný dotaz se neztratí, pokud nevyjde do měsíce pak se můžeš připomenout.


Pro psaní dotazu do poradny musíte být přihlášen/a.

Přihlaste se zde

 • Dotaz: Vztahy – muž

  Dobrý den .. omlouvam se mám složitější dotaz .. byl sem s přítelkyní skoro rok a půl (7.9.1999) a nevyšlo to kvůli hádkám a zákoukani se do jiné (8.6.2003) ... Nevím jakou z nich si vybrat a postupně ztrácím víc a víc tu první .. a nejsem si jistej co dělat a jestli nebudu litovat .. můžete mi nějak pomoc nebo poradit? Jde i o to že ta první je jine národnosti a ta druhá ne. Já sem narozen .. (23.8.1999

  Odpověď:

  Ahoj. Naslouchej srdci, na chvíli se zastav sedni někde v přírodě nebo tiché místnosti a ponoř se do sebe, představ si svůj život napřed s první a pak druhou dívkou, jaké máš u toho pocity, dovedeš si s některou představit život i za deset let? Dostaneš odpověď a pak se rozhodneš s naprostou přesností. Karty ukazují první dívku jako dobrou volbu. Je zbytečné bát se nebo litovat, prostě žij a zapomeň na strach, co se stát má - se také stane :-)

  Odpověděl/a: , 16.8.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: váhy

  Dobrý den,Sárinko.Děkuji vám za vaši odpověď.Prosím vás,podívejte se mi ještě jednou na mě,já 25.9.1965 váha a můj přítel 21.3.1967 beran. Dělí nás sice od sebe 200 km,ale už jsme se jednou sešli,každý den si hodně píšeme a voláme.Přítel chce,abych se za ním přestěhovala,ve všem si rozumíme, chceme být spolu,máme se rádi...Proč si myslíte,že on není ten pravý?Děkuji vám moc.

  Odpověď:

  Ahoj. No já si nemyslím nic, jen rozhodím karty a napíšu co je právě aktuální, víš. Hodně se odvíjí také od momentálních pocitů a energií vůbec. V tuto chvíli máte oba hezké energie, dokonce by z toho opravdu mohl být také vztah, jako bys vše řídila a udávala směr ty, protože vyšla velká arkána znamená to také, že jde o plán vašich duší a něco byste spolu mohli odžít. Tak si lásku užívej a nestrachuj se, je to zcela zbytečné vždy je rozhodující co cítíš ty a on.

  Odpověděl/a: , 16.8.2019 12:00 | Komentovat

 • Dotaz: Možnost budouciho vztahu

  Krásný podvečer milá Sáro. Již jsi mi odpovídala na můj dotaz 26.7. Odjeli jsme spolu na týdenní dovolenou abychom se více poznali. Některé věci se mi nelíbily, když jsme někde spolu byli tak se díval na jiné ženy až příliš očividně. Přijde mi to nevhodné, když navíc tvrdi ze mě miluje. Skoro nikdy mi neřekne jménem, říká mi miláčku. Taky jsme si vše platili napůl a on si nakoupil nové oblečení a mě řekl ať si taky něco koupím, ale nezaplatil mi to. Řekla jsem mu všechno co se mi nelíbí, a když jsme přijeli tak jsem řekla že se asi už neuvidíme. Byl nějakej hotovej tak za mnou přišel že se nechce rozejít ze mě miluje. Je rozvedený jako já, ale kvůli dětem se stýká s bývalými dvěma manželkami. To mi samozřejmě nevadi. Dnes odletěl s dětmi do Turecka tak mám čas přemýšlet. Chci tomu nechat volný průběh ale jsem trošku zklamaná. Nevim zda v tom pokračovat. Zda se mi že je příliš na ženský a já jsem starší než byly jeho manželky. V posteli si rozumíme, myslím si jestli se mnou není jen kvůli sexu. Prosím jak to vidíš? Moc děkuji za tvoji přízeň. Měj se krásně. Růžena

  Odpověď:

  Ahoj Růženko. No lepší to nebude, to co jsi viděla na dovolené, uvidíš i teď časem. On je prostě takový jaký je, teď záleží na tobě, jestli s ním chceš být nebo se raději poohlédneš po lásce nové. Naslouchej intuici a sleduj jak se chová, bohužel neznáme ani jedna celý jeho příběh, takže je na tobě, jestli chceš vytrvat nebo jít dál sama. Podle karet máš zatím vytrvat.

  Odpověděl/a: , 16.8.2019 6:00 | Komentovat

 • Dotaz: Posun?

  Dobrý den Sáro,rnprosím mám pokračovat ve vztahu?Nebojím se být sama zažila jsem dlouhou samotu,ale přeci jenom je i hezké když máte s kým sdílet třeba stejné zážitky.Nebydlíme spolu a připadám si občas,že jsem jen na vyplnění jeho volného času.Nedostanu nikdy žádný dáreček i když mi řekne,že mi to sluší tak mě to mrzí a mám pocit,že si mě moc neváží a bere vše jako samozřejmost .Posune se vztah dál nebo pro něj nic neznamenám?Děkuji za Vaší odpověď.Já Ryby 51 let,on Střelec 49

  Odpověď:

  Ahoj. Aby se vztah mohl posunout dál, tak s ním na rovinu a upřímně promluv, to co jsi napsala mě, řekni jako žena - muži. Sděl mu v naprostém klidu své pocity, jak se cítíš a zkuste najít řešení společně. Samo od sebe se opravdu nic nezmění, tak pokud se milujete rozhodně buď upřimná a komunikujte spolu. Někdy chlapům ledacos nedojde, nevíš v jaké rodině vyrůstal, jaké zvyky má atd. proto je tolik důležitá komunikace. Jestli stále váháš a nevíš jak na to, mrkni na stránky žena je láska nalezneš tam odpověď i pomoc. Stránky nejsou moje, ale mohu je všem hledajícím ženám vřele doporučit.

  Odpověděl/a: , 15.8.2019 18:00 | Komentovat

 • Dotaz: Nerozhodnost

  Dobry vecer pani Saro,dekuji za odpoved... Nemuzu se rozhodnout,protože moje srdce říká něco jiného a mozek taky...Pavla moc miluji a myslím,že on mě taky. Jenže posledni dobou se nemuzem nějak shodnout. Nevim co mám uz dělat co rikaji karty na nas vztah.ja beran 3.4.1996 on byk 30.4.1999..a pak dal je tu ten Tomas,ktery se snazi a bojuje za mě..nevim co si pocit..dekuji moc za odpoved a Vasi cennou radu..

  Odpověď:

  Ahoj. Stačí se jen rozhodnout, pokud ho miluješ tak není co řešit, zamysli se, proč se nemůžete shodnout. Co bys mohla ze tvé strany změnit a udělej to. Problém je vidět spíš v tobě než v muži, když na sobě zapracuješ může se ledacos změnit a co Tomáš? Však ho nemiluješ a nechceš snad utíkat k někomu bez lásky jen z vypočítavosti abys nemusela řešit vztah. Držím ti prsty, pokud opravdu nevíš co dál, zajdi raději na osobní konzultaci a prober co tě trápí :-)

  Odpověděl/a: , 15.8.2019 16:00 | Komentovat

 • Dotaz: Láska

  Ahojte. Chci se zeptat jestli už se někam s Lenkou posunem.. 19.7.1997

  Odpověď:

  Ahoj. Ano, někam se posunete :-)

  Odpověděl/a: , 15.8.2019 14:00 | Komentovat

 • Dotaz: Dobrý den paní sáro

  Mám takový dotaz jsem s přítelem už 8 let přítel je ryba a já jsem býk chtěla bych vědět jestli to mezi na a má smysl a jestli sním budu mít dobrý život děkuji

  Odpověď:

  Ahoj. Ano, smysl to má a dobrý život si oba musíte zasloužit a něco pro něj společně dělat, nezapomínej, žena tvoří domácnost a také muže, takže jaké si to uděláš především ty, takové to také budeš mít, nikdo ti nedá záruku, že váš vztah bude skvělý nebo naopak špatný. Ohlédni se zpět a zrekapituluj si váš vztah, naslouchej srdci, pokud se milujete tak není problém, pokud již láska není, tak zvažuj co dál.

  Odpověděl/a: , 15.8.2019 12:00 | Komentovat

 • Dotaz: Ahoj sarinko

  Ahoj sarinko :) chci se zeptat jestli mě v práci někdo tajné nemiluje :) 14.7.(59)

  Odpověď:

  Ahoj. Zatím ne.

  Odpověděl/a: , 15.8.2019 12:00 | Komentovat

 • Dotaz: Miminko_ano nebo ne?

  Milá Sáro,rnkrátce poté, co jsem partnera potkala, jsem se k němu nastěhovala. Všichni říkali, že je to moc brzo (je to přeci jen jiné město), ale já chtěla a nelituji. Je to úžasný vztah. Dokonce je to tak skvělé, že přemýšlíme nad miminkem. Já jsem z té představy jednou nadšená, podruhé si až tolik jistá nejsem. Ráda bych se zeptala, zda v našem osudu mimčo vidíš a případně kdy?Partner by ho moc chtěl a nejlépe už včera :) Na druhou stranu spolu žijeme bezmála půl roku a to je asi na takový krok málo. Nebo ne? Stěhovala jsem k němu po necelém měsíci vztahu a bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Opravdu na době strávené spolu tolik záleží? rnDěkujirnrnVěrarn

  Odpověď:

  Ahoj Věrunko. Nezáleží na ničem, jen na tom co si s partnerem domluvíte a řeknete, vůbec tě nemusí zajímat názory ostatních. Pokud miminko chceš a jste oba zdraví, tak ho jednoduše mějte. Na to kdy ti odpovědět neumím, jako žena máš váš společný život v rukou především ty. Možná bys měla přestat pochybovat a užívat si štěstí :-) Pokud se na dítě ještě necítíš tak mu to sděl a vysvětli pomocí pocitů, určitě tě pochopí, je potřeba komunikovat.

  Odpověděl/a: , 15.8.2019 10:00 | Komentovat

 • Dotaz: Láska

  Ahoj milá Sáro chtěla bych se zeptat jestli najdu konečně toho pravého a budu už konečně šťastná děkuji Marie

  Odpověď:

  Ahoj Marunko. Zatím ne, snad časem, nezapomínej, nikdo tě nemůže udělat šťastnou jen ty sama. Začni hledat štěstí v sobě a posuneš se dál, buď spokojená, raduj se z maličkostí a měj se ráda. Je potřeba udržovat se v pozitivních vibracích, nač myslíš tím se stáváš. Zamysli se, jaké jsou tvé myšlenky a pak je změň :-) Máš velmi nízké sebevědomí Marunko a není důvod, jsi krásná žena, tak si to uvědom a začni se víc chválit, povzbuzovat a milovat.

  Odpověděl/a: , 15.8.2019 8:00 | Komentovat


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Gita

Astrologie, Léčitelství, Čakry, I - Ťing

Prohlubuje se propast, která je mezi vámi? Pomohu vám dát partnerský vztah do pořádku! Zavolejte mi! Astroložka Gita! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Teodora

Výklad karet, Numerologie, Jasnovidectví bez pomocných prostředků

Precizní věštba! Láska – peníze – budoucnost. Rychlé a jasné odpovědi zkušené kartářky! Zavolejte mi na tel.: 234 497 008! Paní Teodora

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist