Top secret: Tyhle věci bys měla raději před partnerem udržet v tajnosti

Je nám jasné, že pokud jsi právě čerstvě zamilovaná, máš chuť svému vysněnému a konečně získanému panu Božskému říct o sobě úplně všechno. Každičký důležitý okamžik tvého života, každou drobnost i hloupost. Jenže pokud chceš mít pohodový vztah, některé věci by sis rozhodně měla nechat pro sebe. Které?

Mlčeti zlato v těchto případech platí bez výjimky. Co všechno musíš udržet pod zámkem?

Že jeho nejlepší kamarád je zatraceně sexy

I když svého partnera miluješ, nemůžeš si pomoct. Kdykoliv vyrazíte na mejdan i s jeho nejlepším kámošem, pokaždé tě překvapí, jak je neskutečně sexy. Jeho úsměv tě dokáže odzbrojit na dlouhé hodiny a už několikrát ses probudila v noci celá zpocená, protože v tvém hříšném snu hrál hlavní roli. To si klidně všechno užívej, prober to s kamarádkou, ale před tím svým měj pusu na zámek. A to bez debat!

Že sleduješ jeho ex na facebooku

Je jasný, že jsi zvědavá na to, jak vypadala jeho bývalka, zvlášť když rozchod s ní nenesl zrovna lehce. A je jasný, že už jsi sjela její facebookový profil. Ba co hůř, když už jsi jednou vlezla na její facebookové stránky, nedá ti to a potají ji sleduješ. Tohle však nesmí vědět a už vůbec ne, pokud jí občas lajkne nějakou fotku a ty z toho šílíš. Klidně vyšiluj, ale s kámoškou, před ním mlč.

Že jeho penis není zrovna největší

Pěkně to mezi vámi jiskřilo a ty ses už nemohla dočkat toho, až si spolu užijete pořádně žhavý sex. Ale co čert nechtěl, jeho nádobíčko není zrovna největší. Pokud ti sex s ním vyhovuje a užila sis to, rozhodně si tuhle informaci nech pro sebe. Chlapi jsou ješitní, na to nezapomínej, a pokud před ním prohodíš, že tvůj ex byl teda mnohem líp vybavenej, rovnou si připrav kapesníček, abys mu zamávala na rozloučenou. Tohle prostě nevydýchá.

Že nenávidíš jeho oblíbené triko

Každý má nějaké to své oblíbené triko, které střeží jako oko v hlavě, i když už má dobu své největší slávy dávno za sebou. I on má takové odporně zašedlé a vytahané a nehodlá se ho vzdát? Nech mu ho. Časem, až se spolu usadíte a pořídíte si společnou domácnost, pak si ho vystyluješ k obrazu svému a tohle příšerné triko bude tak dlouho ležet v koši na žehlení, až na něj zapomene. Ale vědět to přeci nemusí.

Že předstíráš orgasmus

Sex s ním byl sice pěkný, ale na tvém osobním žebříčku se umístil až v druhé desítce? Fajn, stalo se, na nos mu to rozhodně nevěš. Nepotřebuje to vědět, navíc jste na začátku a teprve se poznáváte. Pokud si chceš dopřát orgasmus pokaždé, když jste spolu v posteli, jednoduše ho k němu naveď. Ukaž mu, jak a co máš ráda, on bude nadšený, že jsi aktivní a ty si budeš pak už užívat jen samý úžasný sex.

Že nesnášíš jeho rodiče

S velkou pompou a slávou tě dovlekl k jeho rodičům na oběd a ty sis s nimi nesedla? V začátcích vztahu tohle vážně řešit nemusíš. Jednoduše se z návštěv nějak pokaždé vymluv a když dojde na nejhorší, prostě se tvař mile a předstírej, jak je ti fajn. Jestli si myslíš, že kvůli tobě a měsíčnímu vztahu s tebou zazdí celou rodinu, jsi na omylu. Rozhodně se ti vyplatí investovat do toho, aby sis jeho rodiče zamilovala. Jsou jeho součástí, tak si zvykni.

Že tě balil nějaký chlápek v baru

Ano, máš z toho radost, že jsi žádaná a chceš, aby to věděl i on, ale pokud nechceš buď snášet vlnu kritiky za to, že jsi nafoukaná a samolibá, nebo naopak řešit jeho žárlivost, tak si to nech pro sebe. Ty bys taky nechtěla poslouchat, jak ho balí jiná, nebo?

Co myslíš? Jsou to opravdu pro muže tak zásadní věci, že je nutné je držet v tajnosti, nebo bys je tomu svému klidně řekla? A je něco, co bys mu naopak vážně nikdy neřekla? Napiš nám do diskuze, budeme se těšit na příspěvky.

Foto: Shutterstock.com 

7.11.2016 4:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist