Vodní tantra

Lze se milovat ve vodě? Zkoušeli jste to? Já zkusila vodní sex ve vaně, ale proti vodní tantře je to jen slabý odvar. Tantra nás totiž může obdařit sérií menších a o to intenzivnějších orgasmů! Já i přítel Roman jsme milovníci vody a hlavně té ve volné přírodě. Vodním hrátkám říkáme vodní valčík. Ono to totiž tak trochu valčík připomíná.

První část prázdnin mi nebylo dovoleno, ze zdravotních důvodů se koupat, ani milovat. Což bylo zároveň tím pomyslným oddálením sexu, který tantra popisuje. Milovat se bez styku. A tak konečně, když povinná abstinence pominula, užili jsme si ten den naplno.

Se vším všudy. Už od rána sluníčko pěkně peklo, volný den před námi, a tak by byl hřích nestrávit ho u vody. Na přírodním koupališti bylo docela plno, stánky s občerstvením jely naplno a na slunci bylo dost neúnosně. Tak jsme vybrali místo ve stínu pod stromy. Uvelebili jsme se na dece a trošku se k sobě tulili. Opravdu jen trošku, abychom moc nepohoršovali okolí. V tom okamžiku, kdy už to v nás vřelo, jsme se šli zchladit do vody.

článek

A začal náš vodní valčík. Roman stál až po krk ve vodě a já se na něj pověsila. Objímala svými pažemi jeho ramena a nohama se držela kolem pasu. Zároveň mu tak zahřívala ledviny. V tomto držení jsme byli na sobě hodně natěsno, naše pohlaví byla přímo na sobě. Roman mě držel pod stehny a ve vodě se mnou pohupoval jako při valčíku. Byli jsme na sobě! Hodně vzrušení a přesto oblečení v plavkách.

Naše polibky ve vodní hladině a s odrazem slunce na hladině byly silně vášnivé. Silné a vášnivé bylo i naše objetí. Vodní valčík jsme střídali s dotyky intimních míst. Pod přírodní vodou není vidět, kde komu ruka zajíždí. A taky jsme byli dostatečně daleko od břehu a z dohledu slunících se návštěvníků.

Naše vodní hrátky se docela stupňovaly. Roman vylovil pár vodních řas a strčil mi je do kalhotek, já mu na oplátku strčila hrst mokrého písku do jeho plavek.

Občasná stáhnutí a ukradnutí spodního dílu plavek byla další hravým nápadem nás obou. Moc nerada se potápím, ale s Romanem jsme se drželi za ruce a byli i párkrát pod vodou. Byl to takový krásný pocit vidět se pod vodní hladinou.

Dalším prvkem z vodní tantry bylo splývání. Položila jsem se na hladinu a Roman mě ze spodu nadlehčoval – poponášel v náručí a pak se i se mnou točil dokola ve vodním víru. Takto jsme si užívali vodních hrátek bez sexu celé odpoledne.

Když se sluníčko klonilo k západu, opustili jsme veřejné přírodní koupaliště a přesunuli se dál do lůna přírody. K odlehlým nedaleko vzdáleným jezírkům, kam chodí jen rybáři.

článek

Roman věděl, že jsem velká romantička, a tak mě záměrně na toto místo zavedl. Voda byla plná žlutých stulíků. A společnost nám dělali jen divoké kachny a ryby. Prošli jsme se po břehu těchto jezírek a hledali příhodné místečko k milování. Jeden ostrůvek úplně vybízel posadit se do hebké trávy. Sundala jsem si triko a vystavovala se zapadajícímu slunci, které mně ještě docela pěkně rozpalovalo bradavky. A nejen mě. Roman si s prsy začal pohrávat a sál mi je jako novorozenec, jen víc a vášnivěji. Jazykem lačně přejížděl hned po levé a hned zas po pravé bradavce. Rukou zajížděl pod sukni, kde už bylo řádné vlhko. Položil si mě, stáhl sukni i kalhotky. A pak i sebe bleskurychle odstrojil.

Půldenní vodní předehra nás rozvášnila k dokonalému a hlubokému splynutí našich těl. Svůj pevně vztyčený nástroj do mě zasunul úplně nejhlouběji, ale nepřirážel. Nechal jej ve mně, abych ho sama silně svírala svými vnitřními svaly. Byl to vlastně takový před orgasmus. Malinká chvíle úplného oddálení a šlo to na něj i bez výstřiku. Zažíval silnou vlnu duševní rozkoše stejně jako já.

Po krátké pauze nastoupil samotný akt sexuálního spojení. Teď už to bylo to pravidelné zasouvání do mého lůna se zrychlujícím přirážením. Až do úplného výstřiku. A silného pocitu odevzdávání se jeden druhému. Byl to nádherný letní den a podvečer se sluncem, vodou a přírodou. Dokonalá a silná relaxace, kterou stojí za to vyzkoušet.

Foto zdroj: profimedia.cz

26.9.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist