Fofr v posteli, divné koníčky i styl oblékání. 20 věcí, co tě čekají, když se zamiluješ do zajíčka

Našla sis někoho, komu ještě „mlíko teče po bradě“? Pak se připrav na krásné, ale i pěkně perné chvilky. Kterých 20 více či méně příjemných situací tě pravděpodobně nemine?

vztah-se-zajickem-1100x618.png Zdroj: iStock

Co tě čeká, když sbalíš zajíčka?

„Vždycky jsem hledala ve starších, uklidněných vodách, ale jednou mě okouzlil jeden student a už to bylo,“ směje se čtyřiatřicetiletá Jitka. „Nejdřív jsem se bránila, už kvůli tomu věkovému rozdílu, ale pak jsem se na to vykašlala a teď bych neměnila,“ přiznává upřímně.

Tak ono proč ne? Proti gustu… Co je vlastně komu po tom, kdo ti zahřívá postýlku? Jenže reakce okolí není jediné úskalí, se kterým se budeš muset poprat. Na tohle se připrav tak jako tak:

1. Růžové brýle

No jo, mladší generace má tendence si všechno moc idealizovat. Co z toho plyne pro tebe? Ten tvůj ještě naivně věří, že všechno vždycky dobře dopadne, lidé jsou poctiví, nelžou si, nikomu nejde jen o sex a o prachy už vůbec ne. Neboj, z toho vyroste! Za pár let…

2. Oblékání gangstera z ulice

Při troše dobré vůle si na to časem zvykneš. Možná přijde den, kdy si to přihasí za tebou do práce v mega velkých džínách s rozkrokem u kolen, ze kterých mu poleze kus zadku, pod nimi křiklavé trenky, na krku řetěz jak palec a kolegové budou v rozpacích. Jsou ale horší věci…

3. Pověst, co tě předchází

Jestli myslíš, že si na tebe nebude nikdo ukazovat prstem jako na exponát v muzeu a šeptat za tvými zády kritické poznámky, jsi na pěkně velkém omylu. Sousedé, kolegové i kamarádi řeší prostě všechno. A i samo mládí je upovídané a vychloubačné. „Čéče, ta moje má káru a v posteli už mě naučila tolik věcí!“ Ale dokud na tebe sousedé nezavolají mravnostní oddělení, houby zle!

4. Příliš mnoho hraček

Ach ty děti! V batohu (ano, nosit bude zásadně batoh s reflexním značením, bezpečnost nade vše) mu nikdy nesmí chybět tablet, herní konzole, obří sluchátka podobné těm, co měl Otík ve filmu Vesničko má středisková a spousta nesmyslných her, ve kterých se střílí. Je ti jasné, že se téhle činnosti bude věnovat převážnou většinu dne, že jo? Není? Uvidíš sama!

5. Hysterická matka

Neboj, tvoje matka ne. To ta jeho. I když, těžko říct. Obě si asi jako ideální partii pro svého potomka představovaly někoho jemu podobného. Společné návštěvy a grilování na zahradě? Nech si zdát. Buď ráda, že po tobě na Vánoce nehodí řízek!

6. Je věčně v tahu

Jasně, samé festivaly, koncerty pod širým nebem, motokáry, plovárny a koupaliště, kina, trampování. Zkrátka půjde kamkoliv, kde poteče pivo proudem. A ty jsi pořád unavená z práce, tak co s tebou doma?

7. Minutová rozkoš

Možná máš kliku a ten tvůj má nějaké zkušenosti v posteli, nebo jsi jeho první opravdová milenka. A to fakt nechceš! V tom případě sex potrvá sotva pár sekund a na tebe se každé ráno usměje skvrna na prostěradle. Jó, erotické sny jsou prevít.

8. Cizí řeč

Na delší hovor mezi vámi si sežeň raději slovník. Tedy v případě, že nemáš tucha, co znamenají výrazy LOL, WTF, COOL, OMG, FEJS, LOSER, KOMP, HUMÁČ, ZEVLÁK… Máme pokračovat?

9. Hranolková romantika

Možná prahneš po intimní večeři v nějaké luxusnější restauraci na úrovni, kam člověk chodí svátečně vystrojen. No, nech si zajít chuť. Jeho neoblíbenější podnik je totiž fastfood na rohu. A až si všimneš, že dělá bubliny brčkem v bublinkovém nápoji, nediv se příliš. Podle něj to dělají všichni jeho vrstevníci.

10. Otázka budoucnosti

Ano, teď je do tebe sice zamilovaný až po ty odstáté uši, ale to ještě neznamená, že si z kapesného každý měsíc šetří bokem na vaše společné hnízdo nebo botičky pro prvního potomka. Prostě je pořád švorc, a co hůř, jeho životní motto zní: Nějak bylo, nějak bude. Hlavně to zbytečně nehrotit.

Čtěte také:

11. Prapodivný okruh přátel

My chápeme, že na věku zase tolik nezáleží, ale může se stát, že spolu půjdete na oslavu narozenin jeho kamaráda, který mu s děsem v očích řekne: „Ježíš, cos to přitáhnul?“ S takovým materiálem asi nebudeš na stejné vlně, hádáme správně?

12. Výchovná poradkyně

Tak tenhle post je tvá nová role, líbí? Není úniku! Musíš mu stále připomínat co se má, nemá, nesmí, mělo by. Tak trochu jako jeho matka. Už začíná přituhovat, co?

13. Hobby z jiné doby

Jak by bylo skvělé mít stejné zájmy! Ale ani tady ti pšenka nepokvete. Zkus mu ukončit rozehranou hru na počítači a místo ní do ruky podstrčit knihu od Franze Kafky. Návštěva výstavy obrazů pro něj taky nebude terno. Ještě pořád si rozumíte?

14. Kudy z nudy

Je léto, nabízí se otázka, co s načatým volnem v práci. Ráda bys sbalila kufry a vyrazila s ním někam na pláž? Můžeš. Pokud máš našetřeno a zatáhneš to za oba, máš řidičák, auto a znáš cestu. Jinak tak prstem po mapě.

15. Žárlivka obecná

Záleží ti na něm bez ohledu na ty nervy, se kterými se musíš potýkat, takže ti jeho spolužačky a kamarádky v proklatě krátkých minisukních, ještě kratších tílkách a průhledných košilích moc klidného spánku nepřinesou. On zase vyšiluje z toho pěkného manažera od vás z práce. Důvěra? Kéž by!

16. Absence duchaplné debaty

Zatímco ty těžce neseš globální oteplování, tání ledovců, národní dluh i hladomor v Somálsku, jemu je to tak nějak jedno. Není to necita, jen má na starosti důležitější věci. Třeba vybitou baterku v mobilu. „Chápeš, bejby?“

17. Budeš na očích

Nemáš ve zvyku někomu svěřovat svoje soukromí? Je nutné svoje stanovisko rychle přehodnotit, jelikož tvůj drahý žije sociální sítí a než dojdete od metra na tramvaj, všichni jeho přátelé a celá republika budou vědět, kam jdete, proč, co jste jedli a co máte na sobě. Nebude chybět ani patřičná fotodokumentace! Like!

18. Vysněný idol

Jejda, tohle je tvrdý oříšek. Někdo uctívá Baracka Obamu a někdo si zase ujíždí na Spidermanovi, Batmanovi, Hulkovi a Harry Potterovi. Co myslíš, jakou kategorii obdivuje ten tvůj? Pro důkaz si skoč do jeho pokojíčku.

19. Zbytečné riskování

Přiznejme si, mládí vždycky dělá stejné pitominy, ale tady půjde o zdraví. Hec přátel, kolik se dá na ex vypít vodky, vykouřit naráz cigaret a podobné výzvy jsou na denním pořádku. Mládí vpřed!

20. Parodie na závazky

Ani nezkoušej naťuknout, že ti biologické hodiny tikají tak nahlas, až tě v noci budí. Reakce nebude příznivá, to nám věř. Ještě si přece, chudák, nic neužil! A ty si promysli, jestli chceš mít na krku dvě děti. Jako vážně?

 

28.8.2023 2:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist