Pět tipů, jak to (ho) vzít do svých rukou

Na klasický sex není pokaždé nálada, nemluvě o tom, že nám v něm může bránit i bolestivá menstruace. Přesto chcete partnerovi udělat radost? Zkuste to manuálně. Poradíme vám, jak ho přiblížit sedmému nebi.

1. Zvolte pohodlnou pozici
Vzhledem k tomu, že celá akce bude zřejmě pár minut trvat, měla byste zaujmout takovou pozici, ve které vás nezačnou brnět nohy a nepocítíte mravence v chodidlech. Uvelebte se po jeho boku na matraci, když leží na zádech, nebo se posaďte na postel a nechte ho stát před sebou.
Čtěte také: 5 nezbytných sexuálních poloh pro každou dvojici

2. Připravte si lubrikant
Ženská vagína se při vzrušení sama od sebe zvlhčí, mužský penis ale žádný podobně efektivní samozvlhčovací systém nemá. Pokožka penisu je suchá a citlivá – její tření rukou může být proto zpočátku až bolestivé, místo aby vyvolalo slast. Naneste si na ruku trošku lubrikačního gelu a zvolna započněte známou ruční techniku. Jeho penis se snáze poddá vašemu rytmu a poskytne svému majiteli nebeské pocity hned od začátku.

3. Nebojte se přitlačit
Když už je partnerův penis zvlhčený lubrikantem a dobře vám v ruce klouže, můžete na něj trochu přitlačit. Ženy v tomto ohledu často soudí partnery podle sebe – sexuologové vám potvrdí a jste si toho jistě vědoma sama, že na ženské pohlavní orgány se musí jemně a něžně. Chlap ale něco vydrží… prý. Nedržte proto jeho penis jako vázičku z křehkého skla, uchopte ho pěkně pevně. Ideální je samozřejmě nechat ho, ať vás navede. Zkoušejte intenzitu a stisku, sám vám řekne, co je dobře a co je už moc.
[[related]]
4. Nespoléhejte jen na ruce

Při uspokojování rukou byste partnerovi měla dát víc rozličných erotických stimulů – pohyb ruky nahoru a dolů může být po chvíli příliš jednotvárný. Pouhou rukou si to nakonec může udělat sám, že jo… Sem tam zapojte ústa, líbejte ho na krk nebo uši, na moment vynechejte penis a přejíždějte mu po hrázi směrem ke konečníku.
Pokud v oblasti kolem jeho chlouby pořád spíš tápete, nenechte si ujít článek Tajemství mužských kalhot – to není jen penis!

5. Využijte sexuální pomůcky
Jste-li spolu s partnerem nakloněni experimentům, přiberte si na pomoc vhodnou masturbační pomůcku. Může to být kroužek na penis nebo třeba masážní vibrátor zvaný „kouzelná hůlka“. Ten vyvolává velmi intenzivní pocity zejména přiložením na spodní stranu žaludu nebo v oblasti okolo konečníku. Pokud nic podobného nevlastníte, stačí vyhrábnout hedvábný šátek nebo korálky (hladce kulaté, bez hran!), obtočit jimi penis a zpestřit pohyb „nahoru a dolů“ s jejich pomocí.

24.5.2012 4:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist