Nejšílenější místa pro milování? Kostel, pohřební vůz i MHD

Máš pocit, že milování s partnerem začíná být tak trošku nuda, že už dávno ztratilo ten správný náboj a o adrenalinu nemůže být ani řeč? Možná je na čase si užít žhavé hrátky na nějakém zajímavějším místě, než je postel. Zkus se inspirovat lidmi, kteří se fakt nebojí ničeho. I když, kdo ví, jestli je o co stát. Mrkni, kde všude jsou lidé schopni se milovat. Neuvěříš!

milovani-1100x618.png Zdroj: iStock

Nejbláznivější místa pro žhavé milování

„V potoce jako pstruzi? Nebo v bahně?“ ptá se vodník, který nechce ztrácet čas zbytečnou předehrou, domnělé vodnice ve filmu Jak utopit dr. Mráčka. Pokud se ti místa, která navrhoval pro sex, zdají poněkud nevšední, neuvěříš, kde všude se dá opravdu milovat. Tohle opravdu nevymyslíš…

Po přečtení následujících zpovědí lidí, kteří odpovídali na otázku: „Na kterém nejneobvyklejším místě jste se kdy milovali?“ zjistíš, že milovat se můžeš téměř všude. Svět je prostě místem k pomilování a těch dobrodruhů, kteří dokazují, že žádné není třeba ze seznamu vynechávat, je celkem dost. Takže, kde všude to účastníci ankety prubli?

Za řevu motorů

Vodárna, pohřebák, ale třeba i kostel – to je namátkou pár míst, která byla zmíněna a jež mají do ložnice opravdu daleko. Některé odpovědi vyvolaly určité rozpaky. Například jeden z uživatelů se svěřil, že se miloval na přistávací dráze letadla. Tohle milování mělo do romantiky skutečně dost daleko, spíše než o sex, který by dotyčné vynesl do nebeských výšin, v něm šlo o život.

V pohřebáku

„Nejlepšího přítele ze střední napadlo, že by bylo fajn koupit vyřazený pohřební vůz. Pak dal do zadní části matraci. U kámoše byla pořádně divoká párty, na které se opila moje přítelkyně se svou kámoškou a pak mi navrhly, zda bych s nimi nešel do trojky. Ale jediné místo, které bylo volné, byl ten pohřebák. Nakonec to nebylo tak hrozný, jak to zní,“ svěřil se s bizarním zážitkem Phelmoth.

Na hřbitově

Sex a smrt – jako by se tyhle dvě věci nějakým způsobem přitahovaly nebo je to jen náhoda, že se celkem dost lidí milovalo například na hřbitově? „Hřbitovy jsou vždycky legrační. Přitáhla jsem na hřbitov jednou dva maníky a byl to ten nejlepší sex. Věděli jsme, že děláme něco špatně a zároveň jsme se báli, že nás někdo načapá, to na tom bylo to nejvíce vzrušující,“ svěřila se ticklesmypickle. „A jednou jsme se milovali na kapotě auta hned za hřbitovní kryptou a načapal nás nějaký běžec, byl docela vyděšený,“ svěřuje se stejná uživatelka.

Přečti si také:

V kostele

Pokud je sex na hřbitově vyloženě nevhodný, tak existuje možná ještě jedno horší místo. Ano, je to kostel. „V Boha nevěřím, ale moje tehdejší přítelkyně byla trochu věřící a její rodiče jí řekli, že by měla jít na mši. Přišli jsme, když už začala. Pro opozdilce tam měli zvláštní místo nahoře s dřevěnými lavicemi a velkým oknem, jímž se mše dala sledovat. Byli jsme tam sami a oba úplně nadržení. Přítelkyně pak se smíchem říkala, že jsme to neměli dělat, že přijdeme do pekla. Stálo to za to,“ píše uživatel Rookworst.

Na vodární věži

Na vrcholu vodární věže se zase milovala šestadvacetiletá dívka píšící pod nickem Refinery 29. Celkem často se vyskytovala další místa vyžadující určitý sportovní výkon, například kanoe: „Vytáhli jsme ji napůl na zem kvůli lepší stabilitě, ale i tak to byla docela fuška,“ svěřuje se psaap. Nebo trampolína, která byla, jak píše uživatelka serpentprincess, záplatovaná a pod ní se vyskytovala jedovatá rostlina způsobující alergii, takže pak měla na zadku jelita.

V MHD

Sex v dopravních prostředcích je taky hodně lákavý. „Nejlepší sex jsem zažila na loďce, která nám nepatřila, přeskočili jsme ve dvě ráno plot maríny a pak si obešli všechny lodě a hledali tu, která nebyla zamčená,“ píše KcSuhshine111. „To my si užili sex přímo v MHD. Bylo to v noci a bylo to vzrušující, museli jsme být nenápadní, i když nevím, jestli se nám to úplně povedlo. Když nic, tak jsme určitě vzrušili řidiče, který na nás při odchodu spiklenecky mrkal,“ směje se sweetie.

Na veřejných místech

Své kouzlo mají i všechna veřejná místa, jako jsou převlékací kabinky v obchoďácích, záchody v restauracích a barech nebo třeba výtah. „My si užili sex v hotelovém výtahu. Byla jsem oblečená. Někdo nastoupil, ale nemohl nic vidět. Můj přítel si pak dal moje kalhotky do přední kapsičky saka namísto kapesníku,“ svěřila se sweetmercy.

 

15.11.2023 2:00| autor: Marta Dostoupilová | zdroj: refinery29.com/en-us/2016/10/127621/crazy-places-to-have-sex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist