Máte rádi milování v přírodě? V Itálii na něj raději zapomeňte!

Stmívá se, je teplý letní večer. Mladý pár v parku na lavičce se k sobě přitulí. Několik horkých doteků a muž už sahá ženě pod sukni. Ta se ještě opatrně rozhlédne kolem. „Ne, není tady ani noha,“ špitne ke svému partnerovi a pak už se poddá vášni. Také milujete sex v přírodě?

„Vzpomínám si na jeden opravdu nádherný sexuální zážitek. Před pár lety jsme s přítelem trávili pár dní v Alpách v jednom krásném horském penziónku. Vyrazili jsme si na procházku do okolí a vzali si s sebou deku. Milování na okraji lesa s výhledem na protější kopce bylo nádherné, do té doby jsem nic takového nezažila,“ vypráví Markéta. Celý zážitek měl jenom jednu chybu. Zapomněli na to, že pod dekou se skrývají keříky borůvčí s právě dozrávajícími sytě modrými plody. Fleky vzniklé ve vášni potom nešly nijak vyprat. „Když jsme potom v chatě vysvětlovali, že jsme ušpinili deku, červenali jsme se rozpaky,“ směje se Markéta. To její sestra Marika je s milováním venku opatrnější. „Jsem smolařka, takže si to raději odepřu. Když vyrazíme s přítelem do přírody, můžete vzít jed na to, že se během pěti minut odkudsi vynoří naštvaná bachyně s mláďaty nebo alespoň štěkající pes, omylem se ocitnu v mraveništi nebo se na mne vrhne roj komárů. Takže prostě doma je doma,“ shrnuje své zážitky.

Nepodceňujte přípravu
Spousta z nás ale sní o tom, jak nádherné by bylo milování tam venku. V úkrytu našeho bytu už všechno známe, se vším se důvěrně kamarádíme, a proto nás tohle prostředí nemůže už ničím překvapit a zaskočit. Nové prostředí ale přináší neobvyklé vzrušení a adrenalin. Oceníme romantiku, která nám u nás doma chybí. Teplé počasí k tomu navíc vybízí. Sluníčko do nás vlévá energii, takže je na čase vyrazit. Do lesa, na louku, do parku, ale na dovolené u moře třeba i na pláž a do písečných dun. Pokud ale máte něco podobného s partnerem v plánu, nezapomeňte na přípravu. Větší osuška nebo deka se stane účinnou ochranou proti písku nebo jehličí. Dámy by si měly vybrat dlouhou sukni nebo šaty, muži se vyvarovat pásků, které nejdou rozepnout a upnutých kalhot, do kterých se sotva nasoukají. Když si do vycházkové tašky přibalíte lubrikační gel, budete kdykoli připraveni na rychlovku. V lese nebo na louce zase oceníte nepostradatelný repelent.
článek

Za přistižení až tři roky vězení
Dejte si ale pozor na nečekané svědky vašeho dovádění. Zatímco některé z vás představa přistižení při sexu na veřejnosti možná vzrušuje, ostatní nemusí mít pro vaše touhy pochopení. Ostatně nebezpečí přistižení většinou láká víc muže než ženy. U nás v Čechách všechno nejspíše skončí jenom pokutou, ale jsou země, kde vás v případě nachytání při sexuálních hrátkách na veřejnosti mohou klidně zavřít za mříže. Třeba v takovém Portugalsku můžete klidně skončit na rok ve vězení, v Itálii vám hrozí dokonce až tři roky. Takže chcete-li se vyhnout nepříjemnostem, vyberte si místo, kde je pravděpodobnost přítomnosti kolemjdoucích minimální. Budiž vám trochu útěchou, že při podobném přestupku zákony v některých zemích, třeba ve Velké Británii, alespoň přihlížejí k tomu, jestli jste se milovali jako exhibicionisti skutečně na veřejnosti (na lavičce v parku), nebo na místě, kde se dá přítomnost cizích lidí prakticky vyloučit a dojde k ní omylem (pole se vzrostlým obilím).

Na jakém zajímavém místě jste se v přírodě milovali vy? A stal se vám při milování v přírodě nějaký trapas?

Foto zdroj: profimedia.cz

12.8.2013 12:00| autor: Helena Stejskalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist