Sex v přírodě: Jak se vyhnout trapasům a s čím počítat?

Sex v ložnici versus sex někde venku? Nesrovnatelné disciplíny! Doma je soukromí, klid, rutina, venku je to o adrenalinu. Hrozí odhalení někým neznámým, a i s nástrahami se musí tak nějak počítat. Co všechno ti hrozí, když se budeš milovat pod širým nebem?

Jedno se malebné přírodě odepřít nedá. Působí rozpustile a dokáže tím nakazit. Máš chuť sundat si tričko a nechat se hýčkat slunečními paprsky, takže odhodíš i podprsenku. Najednou se cítíš svobodně, nespoutaně a hravě. A v tom je i kouzlo sexu venku.

Pokud chceš, aby se nevinná snídaně v trávě, piknik, výlet nebo třeba cesta za nákupy proměnila ve skoro až mýtické laškování trvající desítky minut, měla bys sis vyhlédnout odlehlé místo, které ti zaručí naprosté soukromí a bezpečí. Závisí na tom tvůj život!

Kde je to nejlepší?

Ideální je vegetit na vlastním pozemku, třeba louce, ale pravidlo to není. Jestli vsadíš na rozlehlé parky (určené výhradně a maximálně pro rychlovky), které působí opuštěným dojmem, počítej s tím, že se vždycky najde pejskař nebo maminka s kočárkem, která pro tvoje úmysly nebude mít pochopení. Stejně jako policajt, který tobě i tvému příteli napaří tučnou pokutu za mravnost. On ale není jediný, kdo ti může zkazit radost z letních líbánek.

Červené oči a senná rýma? „Sexy“ předehra!

Než usadíš pozadí na piknikovou deku, uvědom si, jestli už máš v sobě prášek na alergii. Je hloupé zrovna tohle připomínat, ale věř, že kýchání a slzení z očí se se sexem neslučuje. Navíc, při oteplení stoupá koncentrace pylu travin v ovzduší, takže tě může rozdráždit i obyčejný pyl z jitrocele nebo šťovíku. Stejně jako čtenářku Mariku.

Zápasím s tím každý rok. Jakmile začnou kvést trávy, jsem v koncích. Květen a červen je pro mě dost brutální, což mi je líto. Partner je tramp, vyráží do přírody a chce, abych chodila s ním. Tuhle jsme se snažili milovat při západu slunce, ale prostě se to nedalo. Zapomněla jsem si lék a bez něj jsem to nedala,“ smutně krčí rameny zaskočená alergička, která musela vzít za vděk sexem doma – ve sprchovém koutě a o dva dny později, když se její přítel vrátil z cest. Příště už snad bude opatrnější! A ty taky.

Co zmůže párová meditace?

Počítej, že se tvého sexu zúčastní nejen rostliny (třeba kopřivy), ale pravděpodobně i zvířata, která žijí v okolí. Zvědavá asi nebudou, ale nikdy nevíš… Třeba tenhle pár o obecenstvo tohoto typu nestojí!

V každém případě nenech, aby tě zastrašil každý zvuk, kvůli tomu přece do přírody nechodíš. Spíš se soustřeď jen a jen na sebe!

Já to s mým přítelem dělám tak, že se nejdřív za ruku projdeme po okolí, u toho zhluboka dýcháme, čímž dovolujeme, aby se vibrace sexuální energie z přírody dostaly do naší mysli a uvolnily nás. Je to úžasný pocit,“ rozplývá se Kamila, která dodává, že čerpání intimní síly z potoků, stromů, vzduchu či třeba mechu patří k jejím oblíbeným párovým aktivitám. „Sex pak vnímáte všemi smysly,“ usmívá se. (Jen aby ji ten humor nepřešel, až si na zadku přinese klíště. Ale i na to člověk musí myslet.)

Co s sebou?

Plánovaná akce si žádá přípravu. Vždycky se hodí občerstvení (voda, ovoce), dětské vlhčené ubrousky na otření všeho, co je potřeba, pikniková deka, igelitový sáček na použitý kondom (ten rozhodně do přírody nepatří), popřípadě repelent proti hmyzu a lubrikant pro ty, kdo ho potřebují. Tahle základní výbava by měla na delší sex mimo čtyři stěny ložnice stačit.

Mám vyzkoušeno, že se hodí i náhradní sukně nebo kalhotky. Nikdy nevíte, do čeho si sednete, nebo v čem se vyválíte,“ směje se Lucie, která ale jedním dechem dodává, že když „to“ přijde spontánně, estetika by měla jít stranou. „Kdy jindy se můžete beztrestně upatlat jako čuně?“ ptá se. No, taky názor. Ještě že i ta příroda má smysl pro humor! Na vtípky je zvyklá, což dokazuje tohle video! Po jeho zhlédnutí se rozhodně nebudeš přírodě vyhýbat! (Mrkve tě dostanou na kolena!)

A jak to máš ty? Chodíš se do přírody milovat, nebo dáváš přednost bezpečí a šedi čtyř stěn svého bytu? Napiš nám o tom do diskuze! A další nálož toho, co dokáže příroda najdeš v naší fotogalerii. 

Foto: Thinkstockphotos.com, pinterest.com, facebook.com

21.7.2017 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist