Rande bylo fajn, ale pak se po něm slehla zem. Co chlapa vždycky spolehlivě odradí? Žárlivost, pomluvy i drama

Možná jsi to už někdy zažila. Potkala jsi sympaťáka, rande bylo úžasné, tak jste si dali další schůzku, jenže po té druhé už o sobě nedal vědět. A ty sis marně lámala hlavu, proč se to stalo? Našli jsme pro tebe 12 věcí, které ho vždycky spolehlivě odradí. Mrkni, jestli jsi nějakou z nich neudělala.

prvni-rande-1100x618.png Zdroj: iStock

Co chlapa spolehlivě odradí?

1. Bezdůvodná žárlivost

Znamená, že máš nižší sebevědomí a snižuje tvou atraktivitu. Pokud zjistí, že žárlíš na jeho kamarády, se kterými chce strávit večer, okamžitě hodí zpátečku.

2. Příliš mnoho textovek

Muži většinou nejsou žádní romanopisci a textovky píšou účelné a bez skrytých významů. Vol tedy raději krátké sms s výstižným textem. Flirtování a humoru se přitom nevzdávej! Pokud ho neustále bombarduješ textovkami, bude si myslet, že nemáš nic jiného na práci.

3. Nedostatek zájmů

Muži mají rádi aktivní ženy, se kterými si mají o čem povídat. Nezapomínej proto na své kníčky, a to i když jsi zamilovaná až po uši. Mužům imponuje, když něco umíš, jsi do něčeho zapálená a dokážeš o tom mluvit klidně celé hodiny. Jsi pro ně tím výjimečná.

4. Dětská mluva

Uff, tak na tohle raději hned zapomeň. Není nic horšího než žvatlání a diblíkovství. Nešišlat a zapomenout na zdrobněliny – tohle opravdu žádný chlap neocení.

5. Majetnické sklony

Nech ho, aby se věnoval svým koníčkům, trávil čas s přáteli. Pokud zavětří, že ho chceš jen pro sebe a snažíš se ho odpoutat od dalších věcí, které má rád, vztah může rychle skončit.

6. Málo přátel

Muže zajímají ženy s bohatým společenským životem. Když máš hodně přátel, znamená to, že jsou kolem tebe lidé, kterým jsi milá a chtějí s tebou trávit čas, a naopak ty že nejsi sebestředná, dovedeš myslet na ostatní. Naopak ženy, které žádné přátele nemají, je děsí. Bojí se, že si budeš nárokovat všechen jeho volný čas.

Přečti si také:

7. Pomlouvání ostatních žen

Drbeš-li často ostatní, říkáš tím o sobě, že ti zřejmě chybí sebevědomí. Je fajn vyjádřit svůj názor, ale nekonstruktivní kritika ho může odradit.

8. Královna dramatu

Pokud děláš z komára velblouda, tedy z maličkostí velký problém, pokud jsou tvoje reakce přehnané, věz, že to žádný chlap neocení. Cení se naopak nadhled a pohodová povaha.

9. Příliš mnoho a příliš brzy

Ačkoliv si myslíš, že je to ten pravý, vyplatí se netlačit příliš na pilu. Pokud bude na sebe cítit příliš velký tlak, může se vylekat. Pokud tě má rád, časem se určitě dočkáš všeho, o čem sníš.

10. Společné bydlení

Pozor! Neměli byste spolu začít bydlet příliš brzy. Na začátku vztahu se nejprve musíte „oťukat“, poznat se navzájem. Nic se nemá uspěchat a platí to i v tomto případě.

11. Paní šéfová

Muži nemají příliš rádi, když se jim příliš poroučí. Pokud máš pocit, že dělá hodně věcí špatně a je nutné jej „převychovat“, možná sis zvolila prostě špatného muže a je lepší ukončit vztah, ve kterém byste byli oba nešťastní.

12. Očekávání, že bude platit

Vždy se nabídni, že zaplatíš útratu, i když očekáváš, že tě pozve. Pokud bys ho vždy za sebe beze slova nechávala platit, mohl by si myslet, že ti jde jen o jeho peníze.

 

26.9.2023 2:00| autor: Autorský článek Marta Dostoupilová | zdroj: vztahová koučka Nikol Rusnáková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist