Venušiny kuličky, které bojují s inkontinencí a skvěle vypadají

Mluvit otevřeně o sexu je pro mnohé z nás tabu. Natož se svěřovat s tím, zda v intimních chvílích používáme nějaké erotické pomůcky. Ty ovšem nemusejí být pouhým svěžím větrem do našeho trošku stereotypního sexuálního života, ale také důležitou pomůckou při posílení pánevního dna po porodu nebo jako prevence inkontinence. A co teprve, když ještě skvěle vypadají…

Erotické hračky, které pomáhají

Designérka Anna Marešová uvedla na trh nejen vibrátor Whoop.de.doo, který získal prestižní mezinárodní ocenění Red Dot Design Award. Marešová se po úspěchu s vibrátorem pustila i do vytvoření venušiných kuliček. Venušiny kuličky fungují na staletími ověřeném principu “kuliček v kuličkách”. Při každém pohybu vnitřní kuličky vyvolají stimulační vibraci, která prokrvuje poševní stěnu a způsobuje příjemnou masáž. Tu lze libovolně ovlivnit spontánními či pravidelnými svalovými kontrakcemi, čímž dochází k posilování pánevního dna. Pocit “vyklouzávání” při jejich nošení je žádoucí. Při intenzivnějším pohybu lze dosáhnout vzrušení i orgasmu.

Venušiny kuličky je možné používat při chůzi, tanci, cvičení jógy apod. „Zpevněné pánevní dno pozitivně ovlivňuje nejen sexuální zážitek, ale působí také jako prevence proti inkontinenci, v lehčích případech ji mohou zcela vyléčit. Venušiny kuličky jsou ideálním řešením pro ženy, které nemají čas, prostor či „morálku” na pravidelné, dostatečně dlouhé posilování pánevního dna. Venušiny kuličky stačí zavést do pochvy a ostatní se už děje bez vědomí a aktivního přístupu uživatelky,“ říká Anna Marešová.

Vybere si každá žena

Pokud ještě pořád nic pro posílení pánevního dna neděláš, možná je na čase, co říkáš? Právě u zmíněných kuliček si můžeš vybrat mezi kuličkami Light, Classic a NOIR heavy. „Light jsou určené pro dámy čerstvě po porodu. Classic jsou zlatou střední cestou pro ženy, které se rozhodly věnovat se svému pánevnímu dnu a jsou zvyklé na pravidelný pohyb. U zavedení NOIR heavy vibruje pouze jedna ze dvou kuliček. Ta vibrační prokrvuje a masíruje stěny pánevního dna, zatímco kulička bližší poševnímu vchodu je statická a funguje jako činka. Intenzivně táhne dolů, čímž nutí svalstvo pánevního dna ještě více stahovat a zatínat. Tuto edici jsem konzultovala se sexkoučku a cvičitelkou pánevního dna Gaiou Poupětovou. Vývoj výrobku jsem také pečlivě konzultovala s gynekology,“ dodává Anna Marešová.

Pro koho se hodí?

Venušiny kuličky určitě ocení ženy, které mají problém s únikem moči, ať už díky přibývajícím rokům, nebo těsně po porodu, kdy k tomuto problému hojně dochází. Ale užívat je můžeš i ty, ač se rodit zrovna nechystáš a k menopauze máš ještě daleko. Posilovat pánevní dno preventivně se ti rozhodně vyplatí. A pokud se ke cvičení jednoduše nepřinutíš, tohle je skvělé řešení, navíc když přijde jako bonus orgasmus, nemá to chybu.

Bezva setkání

Zaujalo tě to a chtěla by ses dozvědět o autorce víc? Není nic snazšího. S Annou Marešovou, jejím příběhem a prací se můžeš setkat už v neděli 19. března od 10 do 14ti hodin v Továrně v pražských Holešovicích, kde bude součástí inspirativního happeningu Štrůdl na téma Rozhodovací paralýza. Společně s dalšími skvělými speakery se s námi podělí o její životní příběh, který je protkán mnoha rozhodnutími. Štrůdlu se včetně Anny Marešové zúčastní i autor knihy Konec prokrastinace Petr Ludwig, autor knihy Jak jsem stopoval letadlo Stanislav Gálik, Lubo Šmíd, režisér Dalibor Stach a zpěvák, rapper a hudebník James Cole. Více informací a vstupenky najdeš na www.strudluj.cz.

Přijde ti to trošku moc? Stydíš se? Věř nám, že vůbec nemusíš, vždyť je to naprosto přirozené. Mrkni do galerie, jak nestydatá dokáže být samotná příroda. Pobavíš se. 

Foto: archiv výrobce, facebook.com, instagram.com, pinterest.com

15.3.2017 4:00| autor: Zlata Jílková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist