Perfektní orgasmus? Jen s otevřenýma očima!

Kam se vám při sexu partner dívá nejčastěji? Myslíte, že to jsou prsa, boky, bříško… Samá voda! Nejčastěji hledí do tváře.

Výraz při orgasmu – to je něco, co se nedá tak lehce našvindlovat. Pro muže je pohled na vaši tvář vodítkem k odpovědi zda rozkoš jen hrajete, či nikoliv.

Tvář plná vzrušení je přitom něco, co si všichni dovedeme představit, tak moc ji máme nakoukanou z filmů či pornofilmů. Většinou jí předchází série slastných vzdechů tak akorát. Po ní se hlava malinko zakloní (to je příležitost pro maskérku, která musí šikovně naaranžovat vlasy a raději ještě jednou přepudrovat obličej) a na tváři zahraje spokojený úsměv. Jenže výraz při opravdovém orgasmu se od toho kašírovaného přece jen o dost liší a často mu předcházejí vzdechy připomínající vábení jelenů v říji…

Snad proto mají ženy tak často při sexu oči raději zavřené. Nechce se jim vidět obnaženou realitu tak vzdálenou filmové verzi. Brunátný zpocený obličej chroptícího partnera je přitom tím nejjasnějším důkazem, že si sex opravdu užívá. A taky toho, že při milování jde estetika do háje a na plné čáře vítězí pudy – syrové primitivní emoce, které přece jsou tak sexy. Úplně otevřeně: spala byste s někým, jehož obličej by i při dosažení vrcholu připomínal plastového Kena? Vždyť o kolik více vzrušující je dívat se do tváře někoho, který nad sebou pozbyl kontrolu?

[[related]]

„Mějte oči otevřené,“ zní jednoduchá rada, která určitě stojí za pokus. Páry, které to vyzkoušely, tvrdí, že milování dostalo jinou dimenzi a že zakusily nejerotičtější zážitek. I tak ale existuje dost žen, které se přesvědčit nenechají. „Dívat se přitom partnerovi do očí? Jednou jsem to zkusila a musím říci, že mě to pořádně rozesmálo a asi ani nemusím dodávat, že ze sexu pak nic nebylo,“ říká devětadvacetiletá Věra. Ale také těch, které mu přišly na chuť. „Milování s otevřenýma očima mi nejprve přišlo trapné, ze začátku jsem musela překonávat zábrany, nedokázala jsem se úplně uvolnit. Pak se ale všechno zlomilo a já si sex začala užívat. A skutečný požitek ze sexu měl i můj partner, můj slastný výraz ve tváři ho povzbudil k ještě lepším výkonům“ líčí šestadvacetiletá Markéta.

Milování s otevřenýma očima je jako jóga – buď jeho kouzlu propadnete, anebo ne. Ještě předtím, než se definitivně rozhodnete, stojí za to dát si alespoň zkušební lekci. Tedy samozřejmě to platí pro ty, které nemusejí nic skrývat.

Foto zdroj: profimedia.cz

22.2.2013 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist