Olga Lounová ukázala Klausovi kalhotky. Naschvál!

Na svoje sedmdesátiny prezident Klaus rozhodně nezapomene. Na chvilku si mohl připadat jako jeho někdejší americký kolega John Kennedy, jemuž narozeninovou píseň kdysi zazpívala božská Marilyn Monroe. Pokud ovšem přimhouřil oči… nebo rovnou sundal brýle.

Když si zpěvačka Olga Lounová začala razit cestu do světa showbusinessu, módním kritikům se nezamlouvala její image. Počátkem roku si ji vzal do parády stylista Dušan Chrástek, obarvil jí vlasy nahnědo a zjednodušil šatník. „Olga má výrazný obličej, výrazné velké oči, tady by měla platit jednoduchost v oblékání,“ prohlásil s tím, že od této chvíle už bude zpěvačka dostávat od módních agentů samé jedničky. To ovšem netušil, že si Olga u příležitosti narozenin prezidenta Klause na sebe vezme bílé šatky ve stylu 60. let, nasadí lacinou blonďatou paruku a bude se snažit vypadat jako Marilyn… A ještě se postaví před větrák, který jí před zděšeným zástupem Klausových fanoušků v pražském knihkupectví Luxor odhalí bílé kalhotky s kraječkou!

Když se podobná „nehoda“ stala sladké Marilyn Monroe, celá Amerika se zavlnila vzrušením. V případě Olgy si nemnohý čtenář přicházející ke Klausovi pro autogram poklepal na hlavu. Zpěvačka totiž v přestrojení vypadala spíš jako transvestita, než sexidol šedesátých let. A nic nepomohlo, že píseň Happy Birthday v podání Marilyn nastudovala podle videí na internetu. Prezident má naštěstí smysl pro humor a nevkusné vystoupení přijal s nadhledem.

Třicetiletá Lounová, původně herečka, odstartovala sólovou hudební kariéru letos na jaře vydáním debutové desky Rotující nebe. Smysl pro show a touhu uvést se na trh ve velkém stylu projevila už při svém prvním velkém koncertu, kde během dvou hodin vystřídala deset kostýmů, předvedla akrobatické kousky na visuté hrazdě a publikum překvapila světelnými efekty, které vyšly na nemalé peníze. „Pořizovací náklady se vyšplhaly na půl miliónu korun. Proto se v divadle Broadway jednalo o ojedinělé vystoupení,“ přiznala Olga po koncertu.  Akrobacii na hrazdě prý trénovala celý rok.

Tak: výstřední projev ve stylu amerických hvězd bychom měli doma, i když občas působí parodicky… Teď ještě zbývá zodpovědět otázku, jestli i zpěvaččiny hity odpovídají světové úrovni… To ať posoudí každý sám.

24.6.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist