V jakém věku jsou muži ti nejlepší milenci? Zajíčci to fakt nejsou!

Vždycky se mluvilo jen o tom, kdy jsou ženy v posteli nejžhavější. Teď se konečně taky někdo zaměřil i na muže! Díky nové studii se zjistilo, který ročník to v ložnici pořádně rozbalí a s kým to bude bída s nouzí. Hoříš zvědavostí?

muzi-milenci-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Sex provozují všichni. Staří, mladí, zkušení i vyjukaní. Jenže ne všichni si ho užijí, jak by si přáli. Zajímá tě, jak je na tom ten tvůj? Jestli ho to s tebou vůbec baví, to zjistíš podle data jeho narození. Dokud totiž nepřekoná určitou věkovou hranici, pod peřinou se bude plácat jako ryba na suchu. To odhalila studie, jejíž závěry zveřejnil server Fox News. Chceš detaily? Těžko říct, jestli tě potěší…

Nějak bylo, nějak bude

Společnost, která se specializuje na prodej erotických hraček pro dospělé, si na otázku sexuálního vrcholu jedinců pěkně posvítila. Provedla téměř masový výzkum a zpovídala přes tisíc dobrovolníků mezi 16 a 65 lety. Na všechny zúčastněné se obrátila s žádostí, aby jim upřímně prozradili, kdy zažili nejlepší milování v životě. Výsledek? Šok střídal překvapení a nic není takové, jak jsme si doteď mysleli!

Kalendář žhavých zážitků

Při analýze výsledků se ukázalo, že většina žen s červenáním nejraději vzpomíná na svůj šestadvacátý rok života. To o bouřlivé orgasmy prý nebyla nouze a u nich doma to vypadalo jako při natáčení filmu 50 odstínů šedi. Jen na vysvětlenou – dlouho před tímto průzkumem byl ženský „vrcholný postelový okamžik“ připisován pětatřicátému roku. Houby s octem!

Doba se změnila a něžné pohlaví si na své přijde mnohem dřív. A co na druhé straně barikády? I tam to bylo vzhůru nohama. Alespoň pokud se přikloníme k faktu, co lékaři vždycky tvrdili – že pánové jsou nejlepšími hřebci hned po dosažení dospělosti, tedy v osmnácti. I toto tvrzení má teď pěkně velké trhliny.

Zlatá éra třicátníků

Muži se totiž dočkají nejkvalitnějšího sexu až v třiatřiceti letech. Dřív ani omylem! To je údajně okamžik, kdy si teprve dokáží milostný akt náležitě vychutnat. Jsou otevřeni všem možnostem, nebojí se experimentovat a berou otěže do svých rukou. Takový je názor výzkumníků! Jenže proč až teď? S trochou nadsázky by se dalo říct, že učení dělá mistra. Takhle to vlastně shrnula i sexuální terapeutka a autorka mnoha knih Tracey Cox, která se touto studií zabývala.

Čtěte také:

Opakování je matkou moudrosti

„Jako u většiny činností, i sex bývá lepší a lepší s tím, pokud ho praktikujete více a častěji. Chce to čas naučit se, jak ovládat své orgasmy a pochopit složitý ženský pohlavní systém,“ vysvětluje uznávaná odbornice na výše zmíněném webu. To zní jako malé doporučení, které by se vyplatilo pověsit na ledničku. Tam ho ten tvůj bude mít bezpečně na očích! Tedy pokud ještě nemá Kristova léta dávno za sebou – v tom případě gratulace, protože musíš být šťastná žena!

Co ty na to? Je sex se starším „jiný level“, než s mladým kolouškem, nebo bys zajíčka za třiatřicátníka fakt neměnila? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem…

A když už jsme u milování s nezkušeným zajdou, nikdy nás nepřestane bavit tahle scénka z kultovní komedie Prci, prci, prcičky. Oni to ti mlaďáci taky nemají lehké, mrkni na ukázku!

Foto zdroj: shutterstock.com

25.4.2022 2:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist