Nejlepší a nejrychlejší test chlapa. Víme, jak na něj!

Podal ti tvůj milý návrh na letošní dovolenou? Místo pláže a luxusního hotelového komplexu chce do kempu pod stan? I když je to tvá noční můra, ber to s nadhledem. Pokud to spolu zvládnete, váš vztah přežije už úplně všechno!

stanovani-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Sice jsi měla jinou představu, jak trávit prázdniny, ale co naplat. Jsi zamilovaná, takže ustoupíš. I když se skřípáním zubů. Než propadneš úplné depresi z toho, jak v těsném prostoru bez sprchy budeš existovat, uvědom si, jaká je to příležitost. Kvalitu tvého vztahu můžeš prověřit během několika dní. Co ti pomůže odhalit, jestli tvůj přítel je ten pravý?

1. Umí s tebou spolupracovat?

Jeden by řekl, že stavba stanu není nic náročného. Tyčka sem, tyčka tam a hotovo. Ale nenech se zmýlit, i tahle prkotina ukáže, jestli umíte spolupracovat jako partneři. Po pár marných pokusech ten tvůj cholericky hází vším možným, protože konstrukce opět spadla? Haleká, že za to můžeš ty, protože máš obě ruce levé a neumíš „to“ ani pořádně podržet? To nebude nejlepší parťák do nepohody! Umíš si představit s někým takovým tapetovat dětský pokoj nebo předělávat byt? Jen se zamysli. Jako třiadvacetiletá Jarka:

Stanování s mým ex mi dokonale otevřelo oči,“ říká odhodlaně. „On by na opuštěném ostrově nepřežil ani minutu. Všechno jsem musela dělat já, protože to nemehlo nesvedlo ani rozdělat oheň, zatlouct kolík, ohřát bramboračku, prostě nic. A pořád se vztekal,“ popisuje a dodává, že potřebuje chlapa a ne děcko. Vztah raději ukončila. Aby ne. Příště by mohlo jít o něco víc, než o manuální zručnost. Třeba o zdraví…

2. Umí řešit nouzové situace?

Je fakt, že když jste úplně sami na nějakém opuštěném místě, má to něco do sebe! Jenže v divočině člověk není nikdy tak úplně sám. Přisálo se ti klíště někam, kam by sis dosáhla leda v případě, že bys měla končetinu jako Saxana? To se stává! A teď jsou dvě varianty, jak se tvůj milovaný zachová.

Buď ti ho vykroutí bez mrknutí oka a ještě se bude láskyplně ptát, jestli tě to nebolí, nebo chytne hysterák, že on se toho nedotkne, a nechá tě napospas možné borelióze. Na to, že jsi mu minulou noc tahala třísku, nějak rychle zapomněl! Víš o nějaké lepší vizitce charakteru, než je tohle? Souhlasí s tím i jednatřicetiletá Kristýna.

„Nás kempování s Radkem ještě víc sblížilo,“ povídá zasněně. „Jen jsem si potvrdila, že je to milující, ochotný a starostlivý člověk. Každé ráno mi nosil snídani až do spacáku!“ Kristýna má štěstí. Což se o ostatních říct nedá…

Čtěte také:

3. Má dar naslouchat i vyprávět?

No jo, tak už to přišlo. Oba máte mobilní telefony vybité, není k dispozici ani nabíječka, natož zástrčka. Jste bez internetu, facebooku, mailu, spojení se světem. Jaký nezvyklý stav! Takže, co s načatým večerem?

Protože není na výběr, budete si povídat nad kotlíkem guláše z konzervy. Máte téma k hovorům i po třech, čtyřech hodinách? Smějete se historkám z dětství a střední školy? Nebo po ukrutně dlouhé době zjistíš, že celou dobu mluví jen a jen o sobě, nehledí na tvoje zívání a unuděný výraz? Dokonce si nevšimne, že jsi usnula, jelikož jeho blábolení by uspalo i mouchu namočenou do energetického drinku. Tady je asi něco špatně, ne?

Pán je trochu sobec a ještě se rád poslouchá. Hrůza! K tomu má co říct i sedmadvacetiletá Lucie: „Můj bývalý byl tak závislý na svém smartphonu, že když mu přestal fungovat, přestal fungovat i on sám,“ hlásí naštvaně. „Pořád reptal, že už chce domů, protože potřebuje šťávu. Asi nemusím zdůrazňovat, že proud byl taky to jediné, co mu tam po mně zůstalo!“

Ach, to je ale generace, co? Dřív frčely jiné zábavy než sociální sítě. Všichni byli sice špinaví od bláta i písku, ale spokojení. A teď dojde na opravdové lámání chleba. Nebo křest ohněm?

4. Zvládá drsné podmínky?

Kdo nezažil sex pod stanem, neví, o co přichází! Je to něco úplně jiného, když musíš krotit výbuchy vášně, tedy pokud ti slušné vychování brání v buzení okolních spáčů. Taky nemáš kam dát nohy, překáží ti ešus a svítilna a ještě nevíš, kdy tě lechtá tvůj drahý a kdy je to mravenec, co se vydal na exkurzi. Zkrátka nebe a dudy v porovnání s pohodlným milováním v ložnici. Ale má to svoje kouzlo!

Užijete si spolu skvěle i přes tyhle bídné hygienické podmínky, nebo posloucháš sto a jeden důvod, proč si to nerozdat mezi prvním a třetím pařezem? Přítel je trochu nóbl a ke všemu rozmazlený? S ním si mnoho zábavy a improvizace taky neužiješ. Potvrzuje to i pětadvacetiletá Linda.

„To bylo furt řečí, že ho tam něco tlačí, píchá a nemůže se soustředit,“ popisuje důležitou chvilku s protějškem. „Nakonec to urychlil, jak to šlo, a nadával, že se nemá kde osprchovat. A to má být jako romantika?“ Chápeme Lindino rozčarování, přece vystačit si i s málem je úctyhodná vlastnost. Má na to odvahu ten tvůj?

Tak co, podstoupíš tuhle testovací fázi? Říkáš si, že to nemůže být tak zlé? Tak mrkni na video, ať víš, na co se připravit. Kempování není procházka růžovou zahradou! Dá se na něm nenávidět celých 10 věcí:

text: Lucie Feiková, Foto: shutterstock.com

2.8.2022 3:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist