Ze stydlivky sexy dračicí? Stačí správně dýchat

Čeká tě nepříjemný pohovor, pořád máš před očima, jak ti tchyně něco povýšeně vyčítá nebo máš dlouholetý problém skočit do plavek a ukázat se v aquaparku v plné kráse? Stačí jeden malý trik a z uťápnuté stydlivky se proměníš v silnou a sexy osobnost. Tady je recept…

dychani-1100x618.png Zdroj: iStock

Správné dýchání tě zbaví stresu a zlepší milování

Cokoli nepříjemného, co tě přes den potká, zapříčiní jednu zásadní věc. Nervozita, rozpaky, smutek či vztek se postarají o to, že ihned začneš zadržovat dech. A je jedno, jestli je to před prvním sexem, nebo v momentě, kdy si po půl roce stoupneš na váhu. O kyslík přicházíš tak jako tak – a věř, že to není dobře…

SOS trik, jak být královnou situace

Proto si pamatuj, že pořádné nasátí vzduchu ještě před tím, než se s někým pustíš do řeči, nebo uděláš věc, která ti nedělá dobře, zajistí okamžitý přísun životadárné energie a uvolnění a v neposlední řadě i sníží tón tvého hlasu, který tak začne působit sebevědoměji a zároveň získá na autoritě.

To všechno je hezké, ale věděla jsi, že dýchání má hodně společného i s příjemnými stavy těla nebo rovnou vzrušením a neskutečným orgasmem? Tohle bys od obyčejného kyslíku nečekala.

Dýchání i jako povzbuzující substance

Pensylvánská sexuální pedagožka a zároveň bývalá pornoherečka Annie Sprinkle, která překvapivě vlastní doktorát, tvrdí, že jakmile objevíš vědomé rytmické dýchání, a budeš nasávat kyslík plnými doušky, probudí se v tobě pocit, že ožíváš. Právě ona říká, že lidé dýchají jen tolik, aby přežili, což je škoda.

Hluboké břišní nádechy vedou ke slasti, relaxaci, snížení stresu, osobní svobodě a silnějším orgasmům. Jen se rozhlédni… Jóga, meditace, taoistické a tantrické praktiky. Dýchání je základem všech těchto činností, takže i pro tebe je velmi důležité už jen proto, že tě zbaví starostí všedního dne. Užiješ si pak naprosto cokoli!

Nechť se mozek zbaví stresu. Čáry, máry…

Mozek ženy je většinou rozptylován povinnostmi, vnějšími okolnostmi (třeba hlukem) nebo přetížeností. A právě to je důvod, proč vsadit na kyslík a praktikovat kouzelné dýchání.

Sedni si na zem nebo na měkčí podložku tak, že mírně rozevřené nohy jsou nejdřív natažené před trupem. (Jedná se o klasický způsob sezení.) Po chvíli je pokrč a dej je vedle sebe (paty se budou dotýkat spodní části zadečku, ale ty na nohách nebudeš klečet). Pod zadeček umísti dva menší polštáře, které ho nadzvednou. Připrav se…

Přečti si také:

Teď královnou jsem já!

Pootevři ústa, nadechuj a vydechuj – jimi, nos z toho vynech. Průtok energie vnímej jako vlny oceánu, které mají svůj určitý rytmus. Obklopují tě a ty se s nimi cítíš skvěle.

Mimo jiné zvýšíš průtok krve do strategických orgánů těla (pánevní oblast, klitoris) a zároveň se tvoje mysl začne soustředit tím správným směrem. Zkrátka přestaneš přežívat, ale vzrušeně žít. Až si zvykneš na tento způsob dýchání, začneš se vlnit dopředu a dozadu přesně jako oceán. Na dýchání nezapomínej. Tohle je trik učitelky tantry, jogínky, propagátorky dechových cvičení a v neposlední řadě i hvězdy internetu Ronji Sebastian, jejíž rady sledují miliony lidí.

Jak často a kdy?

Tahle vizionářka slibuje, že jakmile toto cvičení budeš praktikovat pár minut denně, okamžitě tím zlepšíš svůj život. A nezapomínej, v průběhu milování s partnerem kdykoli, když budeš cítit, že vzrušení opadává, vsaď na hluboké dýchání. Opravdu vrací do hry a pánové ho milují…

„Mám rád, když si žena sex se mnou užívá, a proto mě těší, jakmile se soustředí na rozkoš nás obou,“ říká šestatřicetiletý Láďa, jehož partnerka techniku hlubokých nádechů ovládá. „Na jejích očích okamžitě poznám, co se jí honí hlavou. Je to tak vzrušující,“ rozplývá se. Takže, co budeš dělat večer? Nádech, výdech….  A pokud pořád nevíš, jak na to, zkus to podle videa:

 

11.9.2023 2:00| autor: Lucie Feiková | zdroj: anniesprinkle.org/sex-and-breath/, ronjasebastian.com/welcome42

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist