13 nejčastějších erotických snů. Co o tobě vypovídají?

Míváš občas sny, že se ráno probudíš nejen celá zpocená, ale také rudá jak rak, jak moc hříšné a svůdné byly? Marně přemýšlíš, proč se ti ve snu objevuje soused, když s partnerem máte tak prima vztah? A co to teda vůbec znamená? I erotické sny mají svůj výklad. Mrkni, co o tobě vypovídají.

eroticke-sny.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Sexuální fantazie jsou podle vědců výsledkem práce podvědomí konkrétního člověka a jsou prý také mimořádně prospěšné. A co takové sny znamenají? Pokud třeba často sníš o milování s jiným mužem, než je tvůj partner, vůbec to neznamená, že je váš vztah v troskách. Jaký je tedy výklad erotických snů? Podívejme se na ně i na to, co o tobě vypovídají.

Sen č. 1: Jsem neodolatelná dračice

Být neodolatelně přitažlivou patří k nejběžnějším přáním. Ale tys byla ve snu skutečnou bohyní, za kterou lidé – muži i ženy – lezli po kolenou a hluboce toužili po jejích dotycích, po polibku.

Co to znamená? Vzrušují tě i obdivuješ lidi, kteří jsou velmi majetničtí. Může to znamenat také velmi nízkou sebedůvěru a nedostatek sexu.

Sen č. 2: Pouta

Baví tě nasazovat ve snu mužům želízka? Nebo se necháš raději spoutat?

Co to znamená? Tenhle sen je každopádně o síle, kterou jeden člověk má a jeden ji postrádá. Přitažlivé je obojí z jiných důvodů. Pokud jsi sama spoutaná a oddána na milost krutému pánu, zřejmě jsi typem ženy, která se ráda rozdává, ráda činí lidem radost, prostě ta, která více dává. Pokud je to naopak – a ty jsi tou dominantní, zřejmě budeš taková i v reálu a možná i trochu sobecká.

Sen č. 3: Sex se „zakázanou“ osobou

Milovala ses s někým, s kým jsi opravdu neměla. Se svým šéfem, s nejlepším kamarádem svého manžela, s bývalým…

Co to znamená? Může to být důsledek tvého manželského života. Brali jste se z lásky a sex tudíž nebyl tím hlavním kritériem. Možná cítíš, že sexuální napětí není tak silné, jak by mohlo být. A většinou platí rovnice: Čím zakázanější osoba – tím silnější erotická fantazie.

Sen č. 4: Milovala ses s jiným mužem před partnerem

Miluješ se často s cizími muži. A tvůj partner navíc opodál přihlíží.

Co to znamená? Jsi zřejmě sexuálně neuspokojená. Partner sleduje zpovzdálí – možná proto, aby si všimnul, jak dobrá ve skutečnosti jsi.

Sen č. 5: Romantika, nic víc

Svedl tě krásný muž, šli jste spolu na víno, naslouchala jsi jeho podmanivému hlasu. Na závěr jste se líbali, nic víc.

Co to znamená? Jsi zřejmě romantička. Většina lidí dovede oddělit lásku od sexu, ty ale patříš k těm ženám, které to nedokážou nebo spíše nechtějí.

Sen č. 6: Sex na veřejnosti

Milovala ses na lavičce v parku, kolem níž klidně procházeli lidé.

Co to znamená? Souvisí to se snahou ukázat, jak jsi opravdu dobrá. Je to něco, co by se nemělo, takže budeš zřejmě duší trochu rebelka.

Sen č. 7: Sex s neznámým

Milovala ses s někým, o němž jsi nevěděla vůbec nic. Ve snu jako by neměl žádnou tvář.

Co to znamená? Jedná se o čistě fyzickou záležitost. Jde o čistě zvířecí pudy, k nimž patří chuť na sex. Zdá se, že existuje něco, co v životě držíš před ostatními pod pokličkou.

Sen č. 8: Sex s výrazně mladším/starším mužem

Milovala ses ve snu s krásným, ale příliš mladým klukem? Nebo naopak s důstojným starým mužem?

Co to znamená? Obojí vlastně to samé. Je to touha po posílení ega. Koloušek znamená – jsem ještě dost atraktivní, když se se mnou miluje. Starší muž zase: jsem dostatečně sečtělá, když mě chce někdo inteligentnější, vtipnější a bohatší. Ženy, které vyhledávají starší muže (nejen ve snu), mohou mít nějaký nevyřešený vztah se svým otcem.

Sen č. 9: Napráskal mi na holou

Jsme opět u Christiana Greye alias Jamieho Dornana, od něhož by si nechalo napráskat zřejmě hodně žen. Jenže touha po tom dostat na holou se objevila mnohem dříve než Padesát odstínů šedi.

Co to znamená? Agrese patří do zvířecího světa. Některé samičky ovulují pouze tehdy, když je samec kouše. U tebe to ale zřejmě znamená pocit viny. Možná trest za milování, které být nemělo.

Sen č. 10: Striptýz

Svlékala ses v nočním klubu a muži na tebe hladově koukali.

Co to znamená? Cítíme se tím atraktivnější, čím atraktivnější připadáme okolí. Tak se chceš cítit i ty. V reálu máš možná strach, že tvoje tělo není už dost dobré.

Sen č. 11: Švédská trojka, skupinový sex

Milovala ses s více lidmi na jednou. Byly tam i holky.

Co to znamená? Takovou fantazii žene sklon k voyeurismu, exhibici, možná i bisexualitě (pokud tam jsou osoby stejného pohlaví). U mužů je to pak snaha dokázat si svou sílu – neuspokojím jednu ženu, ale hned čtyři najednou.

Sen č. 12: Někdo se rád dívá

Nemilovala ses ty, ale koukala ses, jak se milují jiní.

Co to znamená? Pokud jsi ve snu přihlížející, ve skutečnosti to znamená, že si o sobě myslíš, že jsi dobrou milenkou a sneseš porovnání s ostatními. Věříš si.

Sen č. 13: Holky s holkama

Celkem častým snem je milování s osobou stejného pohlaví.

Co to znamená? Ženy se cítí méně štvané prudérní částí společnosti, která se bojí především homosexuálů, a tak se nebojí více odvázat. Ale milování se ženou ve snu nemusí znamenat, že jsi ve skutečnosti lesba. Měj se ale na pozoru a raději se s tímto snem partnerovi nesvěřuj, obzvláště přemýšlí-li o nějakém netradičním dárku k narozeninám. Muži totiž vůbec nejčastěji sní o tom, že se dívají na svou přítelkyni, jak se miluje s jinou ženou…

A jak jsi na tom se sny a erotickými sny ty? Máš bujnou fantazii a připadáš si občas jako hříčka přírody?

Foto: Shutterstock.com

7.2.2022 2:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist