Pět důvodů, proč nechodit s hezounem

Která z nás alespoň někdy nesní o sexy chlápkovi, ze kterého jde každá ženská do kolen. Krásná mužná tvář, okouzlující úsměv a dokonalé tělo jsou předmětem touhy všech dívčích snů. Jenže představovat si něžné objetí od největšího krasavce v okolí, či s ním prožít jednu vášnivou noc, je zcela něco jiného, než s ním mít vztah. Tady totiž sny končí a nastupuje krutá realita.

hezounek-1100x618.jpgCelá galerie 20 Zdroj: Shutterstock.com

Toužíš po krásném chlapovi, nám to je jasné a chceme to každá z nás. Ale život s krásným chlapem nemusí být takový med, jak si myslíš. Máme pro tebe pět důvodů, které tě od tvého záměru možní odradí.

Důvod č. 1: Užárlíš se

Jasně, úplný ošklivec to být nemusí, ale pokud je to přesná kopie Toma Cruise za mlada, tak si buď jistá, že si jeho půvabu všimnou i jiné. Sice se ti dušuje, že on si s nevěrou rozhodně netyká, ale znáš to, příležitost dělá zloděje. Možná tě ani podvádět nemusí, ale i tak se budeš trápit představami, že s tou servírkou, co na něj koketně mrká, se spustí. Zkrátka ženské mu budou nadbíhat, producírovat se před ním v minisukních, anebo mu dokonce narovinu řeknou, že by s ním chtěly prožít večer ve dvou. Je sice jasné, že je jen na něm, jestli tě podvede nebo ne, ale věř nám, že když po něm budou šílet všechny holky z okolí, bude tě to pěkně štvát.

„Mám teď doma docela obyčejného chlapa, tedy co se týká vzhledu, ale před lety jsem chodila opravdu s překrásným klukem. Samozřejmě, že jsem na něj žárlila, protože podle mě málokterý chlap odolá, když se mu nabídne nějaká sexy kočka. Vím, že to zní divně, ale můj nynější chlap je podle mě věrný hlavně proto, že nemá moc příležitostí. Chlapi jsou prostě jinak nastavení, a když je chlap fakt hezký, tak musí denně odolávat svůdným nabídkám. Ten můj krasavec před léty se mi svěřil, že mě podvedl jen jednou, ale prostě jí nešlo odolat. Takže krasavce už fakt ne,“ má jasno Jana (28 let).

Důvod č. 2: Přemrštěné sebevědomí

Hezký chlap o sobě ví, že je hezký. Musel by být přeci úplně slepý, aby si nevšiml velkého zájmu žen. A s takovým mužem je někdy dost těžké vydržet. Jak mu pak chceš lichotit, že mu to v obleku sluší, když on tohle už dávno ví? Je sice možné, že mu jeho krása do hlavy nestoupla, ale spousta žen má opačné zkušenosti. A s namyšleným chlapem bývá potíž. Nesnese kritiku a většinu svých problémů řeší právě hezkým úsměvem.

„Já měla na hezké chlapy štěstí. Ne že bych sama byla vyhlášenou krasavicí, ale nějak jsem je přitahovala. Takže ze své zkušenosti můžu říct, že někteří jsou fakt hodně nafoukaní. Jeden můj bývalý měl takový něžný až skoro nevinný kukuč, úžasné tělo a dokonalý úsměv. A byl to nafoukaný pitomec, kterému bylo za těžko podržet mi dveře nebo mi vzít tašku s nákupem,“ vzpomíná Gábina (35 let).

Důvod č. 3: Zničí tvé sebevědomí

Znáš ten pocit, kdy vejdete do společnosti, ty jen záříš krásnými šaty, dokonalým účesem a štíhlou postavou a vedle průměrného chlapa vypadáš božsky. Jenže když se hlavy najednou otáčí jen za ním, začneš si připadat nepřitažlivá. A pokud nejsi manekýna, která tráví před zrcadlem většinu dne, budeš mít dříve či později pocit, že mu nedostačuješ. Najednou uvidíš, že tvoje prsa jsou povadlá, lýtka moc tlustá a dělá si ti podbradek. A pokud začneš mít pochyby o své vlastní kráse, tak si zaděláváš na velké problémy. Žena je totiž tak krásná, jak se cítí a její přitažlivost vychází zevnitř. Takže si nenič své sebevědomí nějakým krasavcem.

„Tak přesně tohle se mi stalo. Nejsem žádná šereda, ale když žijete tři roky vedle někoho, kdo vypadá jako Ken od Barbie, tak si začnete připadat nedokonalá. Navíc ten můj mi pořád vyčítal, že se o sebe málo starám, že bych měla častěji chodit ke kadeřníkovi, na manikúru a dokonce přišel s tím, že bych měla přemýšlet o plastice prsou. Tři roky jsem se trápila, až jsem pochopila, že krásná jsem, ale možná ne pro něj, pro někoho ale určitě ano. Spadly mi růžové brýle a já najednou viděla, že on má také své chyby. Sice obličej i tělo měl dokonalé, ale chyběl mu šmrnc a vlastně mi v té dokonalosti najednou připadal zcela obyčejný. Takže co je vlastně ta krása?“ ptá se Tereza (31 let).

Důvod č. 4: Neumí stárnout

Sice se říká, že chlapi zrají do krásy, nicméně i je čekají vrásky, vypadávání vlasů, kila navíc a další neduhy na těle. Pokud byl chlap zvyklý na to, že okouzlil každou krásku a měl prostě dokonalé tělo i obličej, může nelibě nést první příznaky staří. A s tímto chlapem vydržet je o nervy. Zkrátka když chlap tolik nelpí na svém vzhledu, nerozhází ho tolik, že najednou nevypadá jako nějaká superstar. Menší nedostatky přicházející s věkem bere s nadhledem a humorem, někdy možná až moc. Ale rozhodně se z něj nestane vzteklý pes, který bude zkoumat každou část svého těla, jestli náhodou nezestárla. U krasavce zvyklého na obdivné pohledy žen je těžké najednou přijmout realitu, že se otočí už možná jen jedna z deseti.

„Když jsem se seznámila s Petrem, okamžitě jsem se do něj zamilovala. Byl galantní, chytrý a hlavně hodně hezký. A dost si na tom zakládal. Byl obden v posilovně a v koupelně snad ještě déle než já. Byl to zkrátka ješitný chlap, co řešil každý pupínek na obličeji nebo jakoukoli nedokonalost na svém těle. Když mu bylo čtyřicet, věk si žádal svou daň a Petrovi začaly vypadávat vlasy. Zatímco chlapi mých kámošek takové starosti neřešili, Petr byl na dně. Mně osobně nevadilo, že nevypadá jako dříve, spíše mě štvala jeho povaha. Hádky byly na denním pořádku a on dokonce začal žárlit. Nedokázal pochopit, že ho miluji, ať je jakýkoli, že ho kvůli pár chybějícím vlasům neopustím, ale nebyla s ním řeč. Nakonec jsme se rozvedli, ale rozhodně ne proto, že by se mi méně líbil, ale kvůli tomu, jak se změnil vnitřně,“ popsala svůj příběh Dominika (39 let).

Důvod č. 5: V posteli s ním terno není

Proč? Protože se nikdy nemusel pořádně snažit. Holky mu do postele samy skákaly a chtěly opakování už jen kvůli tomu, aby je zase líbal nejhezčí chlap, kterého kdy měly. Nejenže takovému chlapovi chybí galantnost a o ženu se ani neumí ucházet, ale také se v posteli málo snaží. Ví moc dobře, že se kvůli jeho hezké tvářičce žena k němu zase vrátí, i když nepodá nadlidské výkony. A ty pak jen se smutkem vzpomínáš, jaký uragán jsi zažívala s mužem, který měl trochu křivý nos a pivní pupek. Nedá se to srovnat, že?

„Když jsem se rozvedla se svým mužem, chtěla jsem si užívat. Proto jsem u chlapů nehledala žádnou stálost, smysl pro pořádek nebo starostlivost. Chtěla jsem prostě zažít několik vášnivých nocí s krásným chlapem. Toho jsem našla. Ale vášeň se nedostavila. Když jsme spolu skončili v posteli, byla to katastrofa. Nezajímalo ho, jak se cítím já, co se mi líbí, nebo jak bych si to představovala. Možná chlapi to mají jinak a jsou rádi, když dostanou do postele fakt hezkou holku, ale mně to přišlo dost málo. Milovat se s chlapem, který stojí za starou belu a říkat si přitom, že si to právě rozdávám s největším krasavcem pod sluncem, mi orgasmus nepřivodí,“ říká narovinu Daniela (28 let).

A jaké máš zkušenosti s hezounky ty? Myslíš, že jsou všichni nafoukaní a ješitní nebo se najdou muži, co jsou zároveň hezcí, chytří a empatičtí? A jak je to s nimi v posteli? Napiš nám do diskuze svůj názor. A mrkni také do galerie, najdeš tam nejvíc sexy herce podle hlasování našich čtenářek. Ať si kdo chce co chce říká, na hezouny se prostě krásně kouká. 

Foto: Shutterstock.com, profimedia.cz

29.8.2018 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist