Hříšné fantazie, o kterých ženy raději nemluví

I když si muži o nás ženách často myslí pravý opak, i ženy mají své skryté touhy. Jaké sexuální hrátky se nejčastěji objevují v tajných fantaziích žen a které by ženy nikdy svému partnerovi nepřiznaly? Možná budeš překvapená!

My ženy rády sníme, a to i v sexuální oblasti a některé představy hraničí s tvrdým pornem. Ale nerady se o tom šíříme dál a nesvěřujeme se ani svým mužům. Možná ze studu nebo ze strachu, že by nás opustili. Prostě jsou některé erotické fantazie, o kterých bychom svým drahým polovičkám neřekly ani za nic. Tak schválně, jestli se v některých také najdeš.

Nahá, svázaná a poslušná

Sadomasochistické hrátky sice nejsou v dnešní době tabu, ale stejně o nich svým mužům někdy neumíme říct. Nebo alespoň ne všechny. A tak se spokojíme s tím, že vrcholem trochu drsnějšího sexu je svázání v posteli. Ale my chceme více. A tak si představujeme, jak nás plácá po zadku koženým páskem a dává nám různé úkoly, které bychom sice splnily rády, ale za nic na světě bychom je nevyslovily. Vrcholem je pak snění o sexu ve stylu Padesáti odstínů.

Znásilnění? Jen na oko

Jasně, že nechceme zažít znásilnění doopravdy, ale v našich představách si spřádáme příběh, kdy k nám přijde cizí muž a prostě si vezme to, co chce. Jenže o tom se špatně mluví, protože by si to leckdo mohl vysvětlit jinak, třeba tak, že opravdu po něčem takovém toužíme. Co přichází v úvahu v reálném životě, je nucený sex od našeho partnera, kdy si nás prostě vezme, i přes naše protesty. Ale i tady musí vycítit, jestli nezájem jen hrajeme nebo opravdu nechceme.

touhy.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Sex s více muži

Teď nemáme na mysli klasickou trojku, na které se domluvíme se dvěma kamarády, ale sex s opravdu hodně partnery. Je to jen představa, kterou si necháváme na okamžiky vyvrcholení. Představa, kdy k nám postupně přichází muži a berou si to, co muži chtějí. Jenže ve skutečnosti bychom do něčeho podobného nešly, už jen kvůli nemocem, které bychom mohly chytit. Ale v představě nic nechytneme, že? Takže krásné snění.

Jen na to jedno

V těch nejdivočejších snech si představujeme, že nás muž použije jen na to jedno. Tedy na sex a žádná láska. Hlavou se nám honí myšlenka, že náš milenec prostě přijde jen tehdy, když má chuť. Ve skutečnosti ale po lásce toužíme, takže tuhle vizi raději mužům neříkáme.

Sex se ženou

Bisexualita není zase tak ojedinělá, ale málokdy dojde k naplnění. Přeci jenom nejsme dost odvážné na to, abychom šly do postele s jinou ženou. Ale v myšlenkách už jsme tam s ní byly několikrát. Kdyby jen muži věděli… jenže o tom nechceme moc mluvit, protože by nás pak tlačili do toho, abychom naše fantazie zrealizovaly, a to buď před jejich očima, nebo s jejich účastí. Ale do toho se nám už moc nechce. Takže raději zůstáváme v rovině snění.

A co ty? Máš nějaké sexuální fantazie, o kterých bys tomu svému neřekla? Nebo jsi v sexu zcela otevřená? Napiš nám do diskuze, jestli se nestydíš, o čem sníš ty.

Text: Alžběta Bublanová

Foto: Shutterstock.com

12.5.2017 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist