Užívali jste si života za mlada? Čeká vás pevnější vztah!

Nevěříte? Ano, je dokázané, že lidé, kteří si své mládí užívali plnými doušky, se méně rozvádí a jejich partnerské vztahy jsou daleko více harmoničtější a spokojenější. Svoji divokou část života mají za sebou a teď se soustředí na výchovu dětí a správnou funkci rodiny.

Skutečně mladí lidé, kteří život prožívají na plné obrátky, se v budoucnu pyšní harmonickými vztahy, spíše než lidé, co své mladí proseděli doma na gauči.

Mládí je pro nás jednodušše smyslem svěžího, ještě nedotknutelného života, který nás láká poznat všechna jeho zákoutí. A je jen na nás, jestli mu otevřeme dveře dokořán, nebo je necháme jen lehce pootevřené. Mládí prožíváme jen jednou za život, tak proč neustále váhat a neužívat si ho do sytosti! Ne nadarmo se říká, že kdo své mládí prožil naplno, žije pak klidnějším a harmoničtějším životem.

Cestujte! Láká vás poznávání různých koutů světa? Tak neváhejte a splňte si svůj sen. Cestujte za zábavou, cestujte za studiem, poznávejte kulturu jiných světů. Trápí vás finance? Říkáte si, že přece na takové cestování nikdy nebudete mít peníze? Není problém do zahraničí vyjet za prací a poté cestovat za zábavou. Nejdůležitější je chtít a nepřipouštět si případné překážky. Jít si za tím, co chcete. Opravdu se říká, že procestovalí lidé jsou pak ve vztahu daleko klidnější a vyrovnanější než lidé, co za celý život nic nepoznali.

článek

Měli jste více sexuálních partnerů? I když se mnou možná někdo nebude souhlasit, je to dobře. Zejména u mužské populace si můžeme být jisti, že pokud partner v mládí vystřídal větší množství sexuálních partnerek, je to pro nás velké pozitivum. Chuť užívat si naplno sexuálního života je dávno za ním a my máme větší jistotu, že se nám partner někde nezaběhne. U žen tento problém nebývá tak akutní jako u mužů, ale určitě nebývá na škodu, když partnerky během svého mladého života vystřídaly více sexuálních partnerů.

Samy pak poznáte, že je na čase se usadit, vychovávat děti a mít harmonickou rodinu. Říká se, že budoucnost nemůžeme ovlivnit, ale je to velká fáma. Sami jsme její tvůrci, malujeme si ji na papír, aniž bychom o tom věděli. Proto je potřeba si v mládí splnit všechny své sny. V pozdějším věku nás pak zajisté nebudou trápit otázky typu: „Kdybych mohla vrátit čas, udělala bych všechno jinak.“ Ale s hrdostí si budete moci říct: „Já jsem si svoje mládí náležitě užila a jsem šťastná, že teď mohu vychovávat svoje báječné děti, a že mám tak úžasnou rodinu.“

Jak to máte vy? Užili jste si divoké mládí a teď žijete spokojený rodinný život, nebo jste výjimka, co potrvzuje pravidlo a užíváte si neustále?

Foto zdroj: profimedia.cz

19.9.2013 12:00| autor: Daniela

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist