5 mužů, které by vedle sebe měla mít každá žena

Muži v našem životě neustále přicházejí a odcházejí. Po některých zůstane dobro, po dalších zase pěkná paseka. K tomu, abys našla pana Božského, potřebuješ prožít od každého něco. Jako fakt! Soustřeď se hlavně na poznání této pětice mužů!

muzi-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Kdo by to byl řekl, že bolestivý rozchod ti vlastně dá nedocenitelnou zkušenost. Stejně jako vztah ve stylu „kamarád taky rád“! Tohle všechno totiž bude hrát roli ve tvém budoucím manželství. Jedna odbornice dokonce tvrdí, že bez těchto prožitků se prostě nehneš z místa a nenajdeš dokonalého chlapa!

Za vším hledej ženu

Indická publicistka, autorka úspěšných knih o vztazích a populární bloggerka Madhuri Banerjee sepsala seznam pěti mužů, kteří mají v životě každé ženy svou předurčenou funkci. Bez nich prý ani ty nepoznáš skutečné partnerské štěstí. Takže, kdo je tolik důležitý?

1. Nejlepší kámoš, to je základ

I když se říká, že přátelství muže a ženy prostě neexistuje, výjimky potvrzují pravidlo. Mít za kamaráda chlapa, který tě nechce dostat do postele, otevřeš mu klidně i ve starých teplákách a nenalíčená, je vážně dar. Můžeš s ním probrat, co se rodí v pánském mozku a co jsi na posledním rande udělala špatně. Jiný úhel pohledu se hodí vždycky!

Proč ho mít? Jedině on ti ukáže, jak je podstatné mít k někomu otevřený vztah bez tajemství, a naučí tě, že komunikace mezi pohlavími je cesta ke spokojenému vztahu.

2. Záporák neboli zlý hoch

Co si budeme vykládat, grázlíci jsou magnet na holky. Takový sexy rebel nebo motorkář funguje jako ztělesněná přitažlivost, které se jen těžko odolává. Máš s nimi své zkušenosti? Tak jistě víš, že u tohoto druhu muže převažují špatné vlastnosti a zpravidla mu jde jen o jeho vlastní dobro. I když jsi přesvědčená, že tvoje láska ho změní k lepšímu, časem ti dojde, že tady je asi něco špatně.

Proč ho mít? Sobecký prevít ti dá školu jako nikdo. Díky němu zjistíš, že lidé se nemění. Místo výměny svých starých zvyků totiž raději mění partnerku, která mu do ničeho nekecá. Poznat špatný vztah znamená vážit si toho dobrého. Alespoň poznáš, v jakých kruzích adepta na manžela fakt nehledat!

3. Ex – když kopačky zabolí

Byl okouzlující, atraktivní a vtipný. Zamilovala ses do něj až po uši. Jenže co čert nechtěl, najednou přišel konec. Bez vysvětlení nastalo ticho. Tolik hodin jsi strávila analýzou, co bys měla udělat proto, aby změnil názor. Když už jsme u toho, víš, jaké jsou fáze rozchodu? Tohle vtipné video mluví za vše…

Proč ho mít? Všechno špatné je k něčemu dobré. Tahle zkušenost ti dokáže, že když jeden člověk odejde, za čas přijde druhý. Musíš zůstat silná a brát to tak, jak to přijde. Co tě nezabije, to tě posílí, znáš to. Jo a mimochodem, rozchody znamenají zkušenosti, které později můžeš využít. Proto je potřebuješ k životu.

Čtěte také:

4. Týpek na sex bez závazků

Stane se, na randění a navazování nových vztahů nemáš čas ani náladu. Jenže máš své potřeby! Všechny je vyslyší parťák, který přijde, poskytne ti orgasmus snů a nikdy nezůstává přes noc. Hračka čistě pro tvůj chtíč, se kterou nemusíš diskutovat o politice, ani ji vodit na oběd k rodičům. Hříšné tajemství zlobivé holky…

Proč ho mít? Samec na povyražení je třeba k tomu, abys rozlišila, co je pro tebe opravdu důležité. Když se s ním citově zapleteš víc, než je zdrávo, měla bys najít odvahu nechat ho plavat. Smazat jeho číslo a posunout se dál. I takový zážitek má cenu zlata.

5. Manžel – třešnička na dortu

Tak a je to tady. Každé ráno se budeš probouzet vedle tohoto muže. Vyvolený, který tě zahrne do svých budoucích plánů. S ním přijdou děti a pocit, že jenom on má dovoleno milovat tě a rozmazlovat. Po všech těch patáliích happy end? Možná.

Proč ho mít? Protože díky němu si zvykneš na to, že nikdo jiný už nepřijde. Nebo neměl by… Prstýnek ti už nedovolí zbytečně flirtovat s kdekým. Naopak, budeš si vážit domácího bezpečného přístavu. A kdyby to náhodou nevyšlo, i zažít pravou lásku, byť jen na chvíli, se počítá!

Co si o tom myslíš ty, má to logiku? A už jsi měla ve svém životě všechny tyhle muže, nebo ti do „sbírky“ ještě nějaký chybí? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com, zdroj: Madhuri Banerjee

30.5.2022 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist