Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » S Vodnářem v posteli

S Vodnářem v posteli

S Vodnářem v posteli

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 14. 01. 2013

Vodnáři jsou silně povznesené bytosti. Jejich moudrost a nahlížení na svět jsou pro řadu lidí nepochopitelné. Jsou to guruové, kteří se ale ve hmotném světě umí otočit, nemají hlavu v oblacích a například se sexem rozhodně problém nemají. Jak muži, tak ženy, jsou doslova jak utržení ze řetězu.

A to je tak trochu problém pro partnera, který takový není. Vodnářka je k neutahání a pánové s ní jen velmi těžko drží krok. Vodnář je zase muž, kterého musíte v posteli bezmezně uctívat, pokud ovšem on usoudí, že to s vámi jde, stanete se také jeho modlou.

Žena Vodnářka se nebojí ani žen
Nevidí v tom rozdíl. Je to osoba, která jí je blízká? Je! Tak proč to řešit? Oboje přece chutná skvěle! Jejich vášeň je obrovská, vylomeniny v posteli mají meze jedině v tom, že nemá moc ráda, je-li s ní hrubě zacházeno. Anální sex raději ne…a těžko ji donutíte i ke skupinovému sexu. Má ráda souznění duší, někdy to vyznívá až jako duchovní sektářství, vzájemná závislost.  Přesto je Vodnářka žena, která rozdává kolem sebe radost a podporu ostatním. Není radno jí však nutit překračovat vlastní hranice sil, nutit jí rozdat se z posledního, pak nastává zkrat. Obětí ona rozhodně nemíní být.

Své vztahy ukončuje náhle, přetekl pohár trpělivosti
Vodnářky mají sklon se do svého idolu zbláznit již na prvním rande! Typy mužů, které si vybírá rozhodně neslibují nudu. Typy z okraje společnosti, silné, urostlé muže s perspektivami, o kterých se normálním ženám ani nesní. Arogantní a profesně úspěšné chlapíky hřmotných postav. Žádný kostlivec s vysypanými kapsami. Potřebuje mít vedle sebe chlapa, který ji poskytne materiální zázemí  a skousne od něj kde co. Ne však navždy – o to náhleji a nečekaněji své vztahy končí.  Pohár její neviditelné trpělivosti přetekl.

Ženy ve Vodnáři oplývají zvláštní krásou, která je vyzrálá i v dívčím věku. V jejich očích a tvářích je něco dospělého, snad až zralého. Mia Farrow, Jennifer Aniston, Natassja Kinská nebo  Yoko Ono jsou typickými představitelkami.

Muž  Vodnář je rozený vůdce
Celý život je tak trochu zasněný a hledá vyšší cíle. Cíle tak vysoké, že se kvůli nim někdy ani nežení, protože by ho to zbytečně omezovalo. Studijní typ, pracovní typ, bádající typ – to je Vodnář. Charles Dickens, Alan Alda, Phill Collins, Wayne Gretzky,  Wolfgang Amadeus Mozart nebo Abraham Lincoln – nejsou to žádní slabí pánové, tohleto…  Jsou zdánlivě nepřístupní, protože jejich svět je vysoko, natolik, že se někdy ztrácí i sami sobě. Ale umí změny, umí hýbat masami lidí, posouvat vývoj vpřed.

Skončil vztah – nevadí!
Vodnář si v posteli svou ženu vycvičí k dokonalosti, ovšem až poté, co dokonale pozná její duši. Když to nejde, jednoduše se s ní rozejde a nemá s tím žádný citový problém. Je náročný a nebrání se vůbec žádným sexuálním praktikám, se kterými ovšem vyrukuje až po předlouhé něžné předehře. V jeho pronikavých očích  ostatně budoucí milenka vidí vše, co bude následovat. Buď vydrží, nebo odpadne. Charisma Vodnářů je právě to, co k němu táhne davy lidí, a tedy i milenek. Vzrušují ho exoticky vyhlížející ženy a ženy nevinně vyhlížející. Pokud snesou jeho neosobnost, při sexu vypadá tak trochu nezúčastněně, zároveň však  zapálenost v posteli, může to být skvělá zkušenost.

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
04. 02. 2013 není to tak adel (reakcí: 0)
18. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
16. 01. 2013 manislava vodnář (reakcí: 0)
15. 01. 2013 lucik21 ,,, (reakcí: 1)
14. 01. 2013 nkveta Vodnář (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

27. 03. 2017 Horoskop Beran

Potkala jsi prima chlapa a máš pocit, že by to mohl být ten pravý? Ještě než se budeš vrhat do společného bydlení neb... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist