Femina.cz » Magazín » Celebrity » Jennifer Aniston konečně našla novou lásku!

Jennifer Aniston konečně našla novou lásku!

Jennifer Aniston konečně našla novou lásku!

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 23. 05. 2011

Hollywoodská herečka Jennifer Aniston (42) je proslulá smůlou v lásce. Dlouhou dobu byla sama jen se svými psy. Teď to ale vypadá, že konečně našla spřízněnou duši.

Jennifer se prý sblížila s hereckým kolegou Justinem Therouxem. "Nějakou dobu se už znali, ale teprve teď jejich vztah přerostl v něco víc," sdělil novinářům zdroj z hereččina okolí. "Jsou ale opatrní, jdou na to pomalu," dodal. Hvězda ze seriálu Přátelé si s novým objevem vyrazila ve středu na večeři a poté si ho odvezla k sobě domů. Přesněji řečeno, odvezl je šofér.

Není se co divit, že Jennifer do vztahu nepospíchá a chce dát věcem volný průběh. Po nešťastně ukončeném manželství s Bradem Pittem vystřídala několik partnerů, včetně Johna Mayera a Gerarda Butlera. Vztah s přitažlivým hromotlukem Vincem Vaughnem vypadal nadějně, ale nevydržel ani ten. Jennifer jednu dobu žertovala, že se bude muset provdat za George Clooneyho - ten je stejně jako ona věčně single a svým staromládenectvím je v Hollywoodu doslova pověstný... "Mohla bych mu zavolat a říct, poslouchej, co kdybychom se vzali a měli děti? To by svět valil oči," smála se sympatická herečka.

To její tatínek jí radí, aby po manželovi zapátrala v Řecku. Sám totiž odtud pochází a byl by rád, kdyby se dcera navrátila k jeho rodinným kořenům. "Musel by to být ale dobrý Řek, upřímný a čestný," nechal se slyšet pan Anastassakis.

Nějakou dobu Jennifer prohlašovala, že se cítí nejlépe se svými psíky. Ti ji totiž na rozdíl od mužů neopustí. Kříženec Norman ji ale bohužel před pár týdny opustil - bylo mu patnáct let. "Byl hodně starý, přišel jeho čas," přiznala Jennifer s neskrývanou lítostí. Nový přítel tak vstoupil do jejího života jako na zavolanou. Jako by ji chtěl osud trochu povzbudit.

Jennifer po rozvodu s Bradem Pittem nezatrpkla. Nevylučuje, že se jednoho dne provdá znovu. Trochu ale změnila přístup. "Je důležité, abyste milovali i sami sebe, nejenom partnera. A musíte se věnovat i kamarádům, ti v mém životě hrají hodně velkou úlohu," svěřila se Jennifer. "Kde byste byli bez přátel? Spousta mých kamarádů i já sama pocházíme z rodin, které nebyly dokonalé, a tak jsme si vybudovali rodinné vztahy mezi sebou."

Ačkoli už Jennifer překročila čtyřicítku, rotoped udržuje její tělo v perfektní kondici a štíhlých křivkách. A protože se za ně nemusí stydět, rozhodla se ho poodhalit v nové komedii Horrible Bosses. Producenti ale zatím váhají, zda odvážné scény nahoře bez použijí, nebo vystřihnou. V každém případě ovšem půjde o zajímavou podívanou - Jennifer totiž ve snímku hraje zubařku, která obtěžuje svého zaměstnance... To zní zajímavě, co říkáte?

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
12. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
03. 10. 2011 Daniela76 Jennifer Aniston (reakcí: 0)
02. 07. 2011 helenadon Jennifer (reakcí: 0)
01. 07. 2011 evapart , (reakcí: 0)
24. 05. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
23. 05. 2011 ladouch - (reakcí: 2)
23. 05. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

21. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Dnes je pro tebe víc než platné přísloví: spěchej pomalu. Nesnaž se vyřešit vše za každou cenu. Nic se nemá uspěchat ... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist