Horoskopy na nový týden: Blíženci a Raci září štěstím, Berany zaskočí nabídka

Jaký bude nový týden od 19. do 25. září 2022 podle tarotových karet, ti právě nyní prozradí naše týdenní horoskopy.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nabídka, kterou dostaneš, tě na chvíli zaskočí a budeš muset volit jednu ze dvou možností. Spolehni se na své skvělé komunikační schopnosti a rozhoduj se srdcem, naslouchej svým pocitům, které ti rozhodování usnadní. To, že tvé rozhodnutí bude správné, jen umocní radost, štěstí a nadšení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš před sebou velmi šťastné a radostné dny. Dařit se ti bude především v oblasti vztahů, lásky a hmotných statků. V pracovní oblasti rozhodně využij příležitost a realizuj vše, co ti v minulosti nešlo. Stejně tak v osobním životě.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nastává skvělé období, které je příznivé především pro zvyšování hmotných záležitostí. Všechno ti vychází, proto nic neodkládej a jednej. Možná přijde povýšení v práci či nabídka, která ti otevře nové finanční možnosti. Nenechej si tuto příležitost proklouznout mezi prsty jen proto, že se ti nechce a máš strach z nového.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou novou pracovní nebo finanční nabídku? Než cokoliv podepíšeš, dopřej si čas na rozmyšlenou a nechej si raději poradit. Mezi řádky je totiž věta, která již není vůbec výhodná a později bys litovala. V ostatních záležitostech na tebe čekají příjemné a klidné dny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Konečně přichází možnost, kdy můžeš úspěšně skoncovat se záležitostí, která tě dlouhodobě trápí. Náhlá a nečekaná změna na chvíli probudí bolest, ale velmi rychle přinese úlevu. Jdi dál, neohlížej se zpět, budeš nadšená a šťastná.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V pracovní oblasti i v osobním životě na tebe čekají velmi příznivé energie. Skvěle se ti bude také dařit při jednání s muži, kteří v tobě vidí přirozenou autoritu a rádi ti vyhoví. Opatrně na situaci, která je pro tebe emocionálně náročná, jednej láskyplně a soucitně.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pracovala jsi až na doraz a nyní cítíš únavu s pocitem, že dál již víc nezvládneš? Nejvyšší čas, abys začala víc myslet na sebe. Využij tuto pauzu, kdy se nic zásadního neděje, k odpočinku i zábavě. V tuto chvíli jsi nejdůležitější, ostatní na tebe počká, až opět nabereš sílu. Znovu pocítíš radost ze života, která tě ujistí, že jsi jednala správně.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Lehké, jemné i dynamické energie v tobě probouzí jiskru a chuť do života. V práci si nedělej přehnané starosti a nechej vše v klidu plynout. Pokud máš tvůrčí období, nenechej si jej proklouznout mezi prsty, jednej, zařizuj a vyřizuj. Budeš nadšená a šťastná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Přichází dny plné elánu a energie, nové začátky, skvělá inspirace a také úžasné pracovní období. Všímej si svých nápadů a neboj se je uvést do reality. Štěstí se usmívá také na nezaměstnanou, máš velkou šanci a příležitost získat skvěle placenou práci, nepropásni ji.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno se dává do pohybu. Práce, láska, vztahy, to vše je na skvělé cestě k úspěchu, radosti a nadšení. Štěstí ti přeje také na cestách, při stěhování a v mnoha dalších aktivitách. Využij skvělé energie a buď akční.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci či ve škole se neboj prosadit. Pokud dostaneš návrh, o kterém víš, že ti nevyhovuje, odmítni ho. Nemusíš se vždy a za každou cenu zavděčit každému. Jestli pro tebe nabídka není výhodná, je na čase naučit se říkat NE. Osobní život pluje v poklidu a radosti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Radost z práce a štěstí, kam se podíváš, stojí věrně při tvém boku. Pozor, ať díky skvělým energiím, neusneš na vavřínech. Ať se již pustíš do jakékoliv činnosti, budeš úspěšná, nadšená a šťastná.

text: Sára Částečková, zdroj: tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock

19.9.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist