Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Milenka nebo manželka?

Milenka nebo manželka?

Milenka nebo manželka?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Shinemag | vydáno 07. 05. 2014

Smícháme vášnivý sex, adrenalin, rozechvělá kolena, radost ze života a hořké slzy věčného čekání, a máme tu milenku. Smícháme vyprané prádlo, teplé večeře, pochopení i výčitky, děti, teplo rodinného krbu a hořké slzy zklamání a máme tu manželku. Co je lepší?

Pro manželku je milenka sprosté slovo. Pro milenku je manželka nepohodlným inventářem milencova života. Milenka se touží stát manželkou a manželka zas milenkou. Milenkou svému muži. Která je ve výhodě a která nakonec zvítězí? Ta co bude nosit snubní prstýnek a nebo ta, co dostane víc lásky? Která je na tom vlastně líp?

Milenka versus manželka

Milenka si může dělat, co chce. Většinou je to ale tak, že právě na milenku její miláček žárlí daleko víc, než na svoji manželku. Na manželku má totiž papír. Milenka je svobodná žena a kdovíkde může lítat, proto by ji nejradši uvázal kouli na nohu a ať pěkně čeká, až na ni bude mít čas.

Manželka má na svého muže taky papír. Oficiálně tedy patří jí. Může utrácet jeho peníze, plánovat rodinnou dovolenou, mít s ním kupu dětí a dělat scény kvůli všemu, co se jí nezdá. Třeba kvůli milence. 

Milenka by scény dělat neměla a zvlášť ne kvůli manželce. Může se jí totiž stát, že bude vyměněná za milenku příjemnější.

Milenka nemusí sbírat ze země miláčkovy špinavé ponožky. Nemusí mu prát ani žehlit. O to, aby byl jak ze žurnálu se samozřejmě postará manželka. Jenže když je nemocný a umírá na rýmičku, je to zase jeho manželka, která mu nosí čajíček a opečovává ho. A milence nezbývá nic jiného, než opět sedět doma s koulí na noze a čekat, až ho vykurýruje ta, co na něj má papír.

Pitný režim při hubnutí. Co je povoleno?

Pitný režim při hubnutí. Co je povoleno?

Snažíš se zhubnout, dodržuješ všechny rady odborníků a váha pořád ne a ne jít dolů? Možná děláš c...

Milenka nemusí řešit jeho problémy. Stačí, když ho jenom poslouchá a je milá a přítulná. Od manželky se očekává, že vyřeší i neřešitelné. Slíbila přeci, že v dobrém i ve zlém.

Milenka může mít několik milenců. Manželka může mít jenom jednoho manžela.

Milenka je většinou ta hezčí a mladší. Manželka je ale cennější. Má s ním děti, majetek, společné zájmy a zážitky.

Milenka se nemusí bát, že kvůli dárkům pro ni přijdou na mizinu, nemají totiž společnou kasu. Měla by ale myslet na zadní kolečka. Třeba na to, že milencovo dítě bude vychovávat jednou sama. Pak se bude muset postarat za dva.

Milenka musí čekat, až dostane její milý vycházky, a počítat s tím, že termín její plánované schůzky s milencem může kdykoli obsadit manželka.

Bingo! Nejlepší je být milenkou nezadaného muže s vyhlídkami na to, stát se jeho manželkou a nikdy nemuset soupeřit s krásnější a milejší milenkou.

Foto: anglican-mainstream.net, wedding-video-melbourne.com.au, thinkstock.com, sterminshotel.co.uk, bcdigiphot.co.uk, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
26. 02. 2016 EmmaganTeyla ja jsem pro (reakcí: 0)
09. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
08. 05. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
07. 05. 2014 pepina . (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Dopřejte si péči jako v lázních u vás doma!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

23. 02. 2017 Horoskop Váhy

Do tvého vztahu někdo velmi necitelně zasáhne, díky tomu se vše bortí a rozpadá. Nedovol ostatním, aby zničili to, co... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Na cestě k tobě je skvělá zpráva ohledně tvých financí! Tvé plány, které ses rozhodla uskutečnit, se pomalu ale jistě naplňují! Jen tak dál, neboj se postupovat stále ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist