Zamilovaná do sukničkáře? Dej mu jasně najevo, co nehodláš tolerovat

Má překrásné modré oči, sexy úsměv, neodolatelný šarm a když se na tebe podívá tím svým šibalským pohledem, který umí vykouzlit snad jen on, jdeš do kolen? No jo, ale nejsi sama, kdo ho tak vidí, a on to moc dobře ví. Vztah s Casanovou není procházka růžovou zahradou.

suknickar-1100x618.png Zdroj: iStock

Může to vyjít se sukničkářem?

Stačí, že kolem něj projde nějaká sukně a on hned spřádá plány, jak dostat do postele další krásku? A zrovna tohoto muže sis vybrala a trápíš se představou, s kterou tě podvede? Neklesej na mysli, poradíme ti, co na záletníka všech záletníků platí.

Nedej se lacino

Pokud ti padl do oka stydlín, co tě nepozve na rande, ani kdybys kolem něj chodila v sexy negližé, tak tady radíme, abys překonala svou hrdost a trochu mu pomohla. Ale sukničkáře nijak pobízet nemusíš. On moc dobře ví, jaké ženy se kolem něj točí a kterou chce, tak tu si na to rande pozve. A je zvyklý, že ho málokterá odmítne a o sex na prvním rande nemá nouzi. Proto buď jiná a neskákej mu hned kolem krku a už vůbec ne do postele. Nechej se dobývat, jen tak máš šanci, že možná tento záletník zakotví u tebe a nepůjde hledat lásku dál.

Zapomeň na otázky typu „a budeš mi věrný?“

Tak je jasné, že aby tě dostal do postele, odkývá vše, klidně slíbí, že se už na žádnou jinou nepodívá. Slib věrnosti tedy po něm nechtěj. Ty musíš být ten důvod, že se už po jiné neotočí, ale věř nám, že na nějaké přísahy ho nedostaneš. Když budeš dostatečně sebevědomá, uvědomí si, co v tobě má a bude se bát, že o tebe přijde a rozmyslí si, jestli ještě nějakou jinou pozve na rande nebo ne, ale přísaha, že už nikdy nic s jinou ho fakt v ničem nezastaví.

Přečti si také:

Zjisti důvod

Možná je proutníkem proto, že nemůže jen najít tu pravou nebo má paradoxně malé sebevědomí, a neustálými úspěchy na milostném poli si něco kompenzuje. V takovém případě bys mu měla dokázat, že on je pro tebe ten pravý a v posteli se s ním rozhodně nenudíš. Pokud ale střídá ženy jako ponožky jen pro to, že ví, že na to má, musíš zvolit jinou taktiku. Na řadu přichází hrdost a snaha nepodlehnout mu příliš brzy.

Nebuď stíhačka

Vzala sis holkaře a teď jen trneš hrůzou, kdy tě podvede, a tak ho kontroluješ neustálými telefonáty a prohledáváš kapsy, jestli v nich není milostné psaní nebo svůdné kalhotky? Tak tím ho rozhodně neodradíš, naopak posílíš v něm touhu své zálety risknout a bude to brát jako sport. Neponižuj se a rovnou mu dej najevo, že je pod tvou úroveň ho jakkoli hlídat a pod jeho úroveň tě podvádět.

Dej jasně najevo, že nevěru neodpouštíš

Tak v tomhle by měl mít jasno a měl by si říkat „tuhle ženu podvést nesmím“. Jestli tě trápí, že tě za pár měsíců vymění za novější model nebo si sem tam odskočí jinam, mluv o tom. A to dříve, než to udělá. Měl by vědět, že tě může ztratit a že nejsi jedna z tisíce. Dej najevo svou hrdost a nezávislost. Když moc dobře víš, že má na každém prstu pět ženských, tak on by měl zase vědět, že ty se dokážeš bez mrknutí oka otočit na podpatku a odejít.

Smiř se s tím

Nic naplat, jsou prostě chlapi, které vábení cizích žen nikdy nepřestane bavit a život bez občasného milostného dobrodružství by pro ně přestal mít význam. Chápeme, že s tímto se málokterá žena dokáže smířit, ale pokud jsi rozhodnuta s tímto mužem vydržet až do smrti, a žádná z předešlých taktik nevyšla, tak máš dvě možnosti, buď rozchod nebo mu to budeš tolerovat. Můžeš mu sice dát nůž na krk, ale pokud je proutníkem tělem i duší, tak je ti jasné, co si zvolí. Jen si například vzpomeň na bravurního herce Miloše Kopeckého, kterého to vždy táhlo do ložnice jiných žen, a ta jeho mu to tolerovala a on ji za to miloval a vždy se k ní ze svých záletů vracel. Tento druh vztahu je sice hodně netradiční, ale i to je možnost, jak navždy získat srdce záletného muže.

Co říká sexuoložka o nevěře, se můžeš podívat ve videu:

1.11.2023 2:00| autor: Alžběta Bublanová | zdroj: autorský text

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist