Muži a jejich největší mindráky: Zadek, penis a pleš

Nelíbí se ti tvá postava a řešíš tvar a velikost prsou, zadku i bříška? Budeš se divit, ale podobné pocity mají i muži, i když o tom neradi mluví. Přinášíme ti přehled nejčastějších komplexů, kterými se muži tajně trápí.

mindraky-chlap-1100x618.png Zdroj: iStock

Čím nejvíc trpí muži?

Tvar a velikost penisu

Muže netrápí jen délka jejich chlouby, ale zkoumají, zdali je jejich penis široký tak akorát, nebo jestli není nějak křivý. I když mají chlapi v této oblasti silácké řeči, věř nám, že jsou velmi zranitelní, pokud se nevhodně vyjádříš o jejich nástroji lásky. Za mindráky v této oblasti stojí především nadměrné sledování porna, kde je důraz na velikost až přehnaný.

„S délkou problém nemám, řekl bych, že dlouhého ho mám dost, tak jsem to nikdy neřešil, ale před půl rokem mi jedna holka řekla, že ho mám tenkého a že mě skoro necítila. Před tím si nikdy žádná nestěžovala, a i když se snažím chlácholit, že byla třeba chyba v ní, že ji měla trochu větší, pořád se mi hlavou honí její slova, a od té doby jsem s žádnou ještě nespal,“ našel odvahu se nám svěřit David (26 let).

Předčasná ejakulace a impotence

I když ty to příliš neřešíš, on má obavu, že dosáhne orgasmu dříve než ty a nedokáže tě tak pořádně uspokojit. Obzvlášť, pokud se máte spolu poprvé milovat a on o tobě už nějakou dobu sní. Pak ho rozdráždí i to, že si sundáš kalhotky. V tomto případě buď hodně tolerantní, protože mu můžeš zadělat na pořádný mindrák, který v těch nejhorších případech končí i impotencí.

„Jednou jsem toužil po holce tak moc, že když konečně došlo na věc, udělal jsem se málem už jen ze samotného pohledu na ni v kalhotkách. Pak jsme na to vlítli a strašně rychle bylo po všem. A moje vysněná kráska se mi vysmála do obličeje a ještě to pak rozhlásila všude kolem. Byl jsem společensky vyřízenej,“ vzpomíná Oldřich (34 let), který se nakonec rozhodl pro radikální řešení a přestěhoval se.

Vypadávání vlasů

Tak tohle málokterá žena čeká, ale když jejímu miláčkovi začne řídnout jeho bujná kštice, klesne mu sebevědomí na bod mrazu. Bojí se, že už je to známka stáří, navíc neví, jak tento problém má zakrýt. Někteří to řeší nonstop nošením kšiltovky nebo vyholením hlavy, ale všichni dohromady se tím trápí.

„Když mému muži začaly padat vlasy, byla to větší tragédie, než kdyby nějak onemocněl. Uzavřel se do sebe a nechtěl se mnou o tom mluvit. Chodil po různých klinikách a utrácel za drahé mastičky. Bohužel mu nic nepomohlo a problém se táhne už tři roky. Naštěstí jsme doma už o tom zavedli řeč a tak mu neustále opakuji, že je pro mě stále přitažlivý. Nikdy bych nevěřila, že se chlap může tak trápit kvůli vzhledu,“ diví se Kamila (41 let).

Přečti si také:

Nedokonalý hrudník, pivní pupek

Myslíš si, že hrudníkem se doma trápíš jen ty? Omyl! Chlapům také záleží na tom, jak vypadají. Zvláště, když před nimi obdivuješ vypracovaná těla jiných. To pak podlehnou depce jedna dvě. A stejně jako ty se trápíš s kily navíc, i oni řeší svou postavu. Nejvíc jim vadí pivní pupek, nedokonalý zadek a povislá prsa.

„Vždy jsem měl problém s nadváhou, zkoušel jsem držet diety nebo cvičit. Ale bohužel mám špatný metabolismus, a i když jím málo, nehubnu. A u sportu jsem nikdy dlouho nevydržel, takže s tím bojuji pořád. Nejvíce mě štvou prsa, mám tak dvojky, někdy si ani nepřipadám jako chlap. Nechodím kvůli tomu v létě k bazénu, a když se mám před nějakou holkou svléknout, raději zhasnu,“ prozrazuje své trápení Milan (32 let), který je důkazem toho, že i muži se bojí být před svou holkou nazí.

Obava z nezdaru při lovení ženy

Muži jsou lovci a těžce nesou, když se jim v této oblasti nedaří. Proto většina z nich si upravuje pravdu o počtu žen, které prošly jejich postelí. Chtějí být za úspěšné svůdníky, a proto každé odmítnutí pošramotí jejich sebevědomí, někteří se tak bojí slůvka „ne“, že raději objekt své touhy neosloví. Když jsme se zeptali mužů, téměř polovina na sebe prozradila, že jsou při oslovování žen stydliví, a třetina raději čeká na první krok od ženy, než aby riskovala odmítnutí.

Nevzdělanost

Muži prostě musí neustále dokazovat, že jsou nejlepší, a nechtějí machrovat jen svaly a hezkým tělem, ale i svým intelektem. Zakládají si na svém vzdělání, které si pořád doplňují. Sledují různé naučné pořady a dokumentární filmy, a když jsou spolu, tak se předhánějí v tom, kdo má větší přehled o politickém dění a kdo si toho nejvíce pamatuje z fyziky.

„Myslela jsem si, že se muži baví hlavně o holkách nebo autech, ale když jsem jednou náhodou uslyšela rozhovor mezi mým přítelem a jeho kamarádem, nechápala jsem. Triumfovali se, kdo vyjmenuje více amerických prezidentů. Brali to vážně a bavili se tak několik hodin,“ kroutí nevěřícně Olga (24 let).

12.1.2024 12:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist