Nejlepší milenci? Podle odborníků jsou to zemědělci a kadeřníci

Co mají společného zemědělci, architekti a kadeřníci? Na první pohled možná nic, nicméně jejich milostný život prý jenom vzkvétá. Dokonce natolik, že lékaři, žurnalisté a lidé působící v reklamě by s nimi ihned měnili!

sex-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Existuje mnoho faktorů, které více či méně zasahují do frekvence milostného života. Dle názoru odborníků mezi ně patří třeba stres, užívání některých léků, hormonální změny nebo míra fyzické aktivity. Zásadní úlohu zde může sehrát také věk či zdravotní stav, stejně jako celková kvalita i funkčnost vztahu.

To, zda máme, nebo naopak nemáme chuť na sex, prý podléhá i finančním příjmům protějšku. Tedy alespoň podle britských expertů z Newcastleské univerzity. Ti na základě své studie tvrdí, že čím zajištěnější a úspěšnější muž je, tím častější projevy lásky jeho partnerka iniciuje. Když už jsme u toho, ono má vůbec povolání na dění v ložnici větší vliv, než se předpokládalo…

Funkce jako afrodiziakum? Dost možná

Zajímavý výzkum nedávno uskutečnila švédská společnost Lelo, jež se specializuje na výrobu erotických pomůcek všeho druhu. Tamní inženýry zajímalo, jak moc vykonávání zaměstnání ovlivňuje četnost pohlavních styků v dlouhodobých svazcích. Oslovili tedy 2000 dospělých jedinců z řad obou pohlaví, přičemž se vyptávali na okolnosti jejich sexuálního života. Analýza dat pak odhalila, že co pracant, to jiné lechtivé preference. Kdo si v tomhle směru nemá na co stěžovat a u koho je ještě velký prostor pro zlepšení?

Potvrzeno. Sedlák je samec roku

Z nashromážděných poznatků vyplynulo, že milostný akt dennodenně a sedm dní v týdnu si náležitě užívá v průměru 33 % zemědělců, 21 % architektů a bezmála 17 % kadeřníků. A zdá se, že pravidelný trénink nese hodně šťavnaté ovoce, neboť 67 % farmářů neváhalo zhodnotit svůj postelový výkon jako neuvěřitelný a nezapomenutelný. Všichni ovšem takové štěstí rozhodně nemají, což prokázala další a poněkud smutnější čísla.

Přečti si také:

Job v médiích? Z něj nic kloudného nekouká

O poznání hůře než čilí hospodáři jsou na tom dle výše zmíněné studie, jejíž závěry publikoval britský bulvární list Daily Mirror, lidé působící v reklamě, dále pak lékaři, učitelé a právníci. Ti mají na erotická dobrodružství chuť i příhodné podmínky zhruba dvakrát měsíčně. Jednoznačně nejhorší skupinou jsou na základě vlastního upřímného doznání žurnalisté, kteří si dopřejí sex jednou za 30 dní. Mimochodem, spousta novinářů mužského pohlaví dokonce přiznala, že je trápí špatné sebevědomí kvůli nedostatečné velikosti svého penisu.

Ačkoli existuje obrovské množství individuálních rozdílů, není pochyb o tom, že povaha zaměstnání, flexibilita pracovní doby i celkové prostředí, v němž se člověk nachází, nesmírně ovlivňuje jeho kondici, hladinu energie a hlavně sexualitu, zatímco má velký dopad na milostný život,“ shrnuje výsledky průzkumu britská psycholožka, sexuální terapeutka a vztahová poradkyně Kate Moyle, jež se na studii podílela. Jak vidno, všechno skutečně souvisí se vším.

20.11.2023 2:00| autor: Lucie Feiková | zdroj: lelo.com/blog/farmers-have-the-most-sex/

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist