Horoskopy lásky: Berany a Býky zasáhne Amorův šíp. Kdo si musí na lásku počkat?

Potkáš lásku teď, nebo si ještě budeš muset počkat? Tak to ti prozradí naše nové horoskopy na týden od 23. dubna 2024 podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-2-1100x618.png Zdroj: iStock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pokud jsi sama, můžeš se těšit na nový milostný vztah, který ti ovšem trošku ztíží příchod dalšího muže. Vybírej na základě svých pocitů, nenechej se ovlivnit strachem. Nakonec vybereš správně a radost z nové lásky v tobě probudí mnoho nádherných emocí. Zadané páry, pozor na pokušení, nevěra není řešením.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tvůj život obohatí velká láska a vztahy zasáhne nečekaný úspěch. Vše vypadá velmi slibně. Nepochybuj o sobě ani o partnerovi a otevři své srdce lásce. Tvé touhy se promění ve skutečnost a štěstí tě hned tak neopustí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nádherné energie jsou tady pro zadané i nezadané. Láska, potěšení a také materiální zabezpečení zajistí překrásné chvíle ve dvou. Pokud jsi sama, máš velkou šanci získat partnera, po kterém tolik toužíš.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které byly v minulosti narušeny nedůvěrou, pocítí strach a nejistotu. Nenechej se zmást minulostí, která v tobě probouzí strach. Všechno je v naprostém pořádku. Když se uklidníš, zjistíš, že máš vedle sebe skvělého muže. Nezadaná, pozor na muže, který hodně mluví, ale málo koná, není k tobě upřímný.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, které dlouhodobě prochází krizí a neustále lepí rozbité střípky, dospějí ke společnému rozhodnutí a dohodnou se na rozchodu. Časem se ti uleví a pochopíš, že nemá smysl utápět se ve smutku, potom přijde velmi rychle láska nová, která tě zcela naplní. Ostatní páry prožijí klidné dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Partnerské vztahy se vznáší na obláčku lásky, vášně a vzájemného pochopení. Tvůj partner je ochotný ti splnit každičké přání, tak mu na oplátku připrav překvapení a užívejte společné chvíle. Štěstí se usmívá také na všechny, které po lásce touží a jsou připraveny přijmout vztah se vší parádou.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztazích se na chvíli zastavil čas, nic zásadního se neděje a všechny plány nehnutě stojí. Problémy, které jsi odsouvala a nechtěla dořešit, narůstají. Na nic nečekej, jednej a všechno s klidným nitrem vyřeš. Partner ocení tvou odvahu a společně doladíte zbytek.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Lehkost, hravost a jiskra probouzí veškeré vztahy a naplňuje je radostí i láskou, což platí také pro nezadanou. S úsměvem se vydej na cestu do neznáma beze strachu a úzkosti, budeš nadšená a šťastná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy pocítí zvýšenou aktivitu. Najednou nebudou vědět, co udělat, zařídit a vyřídit dříve. Jiskra, hojnost a nadšení v tobě probouzí mnoho nádherných energií, které vnímá stejně také partner. Nezadaná, máš velkou šanci potkat svou životní lásku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy a láska se dávají do pohybu. Štěstí mohou očekávat zadané i nezadané. Příznivé změny a vývoj vztahů v tobě probouzí mnoho nádherných energií. Zapomeň na strach z budoucnosti a oddávej se lásce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud máš pocit, že tě partner neustále tlačí tam, kde ti není příjemně, je nejvyšší čas se jeho návrhům postavit a říct NE. Nezlob se, tam nepůjdu, to se mi nechce, jsem unavená. Překonej strach a v klidu s ním promluv, nakonec pochopí, že přestřelil a uzná tvou pravdu. Ostatní páry pocítí zvýšenou aktivitu, která nemusí být vždy příjemná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pro partnera jsi jedním slovem dokonalá. Nezáleží na tom, jak dlouhou dobu spolu jste, neustále ho bavíš a přitahuješ svou jednoduchou krásou, humorem a láskou. Štěstí se usmívá také na nezadanou, pokud lásku opravdu chceš, vykroč jí naproti.

 

23.4.2024 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist