Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 10 kroků k nejlepšímu orálnímu sexu

10 kroků k nejlepšímu orálnímu sexu

10 kroků k nejlepšímu orálnímu sexu

Magazín: Sex a vztahy | autor: Adéla Seidlová | vydáno 01. 02. 2010

Je jen málo těch, kteří ho odmítají, nebo se ho brzy nasytí. Ba naopak: Nikdy ho není dost! Vlhká ústa, hbitý jazyk… Tak to je jedna z nejoblíbenějších milostných technik současnosti. Staňte se i vy v deseti bodech specialistkou na orální sex!

Už není rozdílu, zda orální (francouzské) milování více milují ženy nebo muži, ale je jasné, že si ho všichni chtějí maximálně užít. Jak tedy pomocí svých úst připravit milence o rozum tak, aby se ještě druhý den v práci zasněně usmíval?

1. Vytvořte si vztah k jeho rozkroku
Když už se skloníte k jeho nádobíčku, musíte mu projevit lásku. Pokud felaci provádíte bez ní, i ta sebelepší technika vám bude k ničemu. Proto se zbavte všech rušivých elementů a jednejte! Před aktem pošlete partnera do sprchy, jestliže vám vadí jeho přirozený odér, rozmyslete si, kam vystřelíte sperma, až přijde na věc. Netoužíte mít to v krku? Připravte si k ruce třeba kapesníky. A to hned.

2. Hrajte si
Hýčkání a rozmazlování. Bez toho se to neobejde. Muži rádi sledují, jak jejich milenky projevují hravost a rozvernou náladu, zatímco pyj brázdí ženské ústní cesty. Jako v autě se ale nejdříve musí zařadit jednička, takže se na Pana Dychtivého nevrhejte s chutí hladového kanibala. Hezky pomalu a vroucně začněte líbat okolí jeho klína, volnou rukou ho jemně hlaďte a škrábejte na bříšku, a projevte svou divokou krev spokojeným předením.

3. S nezkrotností šelmy měňte úhly
Pořád stejná poloha? Nuda! Provokujte i další jeho smysly! Nabídněte mu pohled mezi vaše stehna, nebo si ho rovnou natočte do pověstné polohy 69! Otočte se k němu zády, sáhněte si do rozkroku a vzdychněte… Že je to příliš odvážné? Přesně tak. To je totiž ono.

4. Myslete na hráz
Oblast mezi šourkem a konečníkem se nazývá hráz. I ta si žádá pozornost! Nechť se partner oddá vašim ústům v poloze na zádech. Věnujte této části jemnou ruční masáž, popřípadě projevte větší kreativitu zasunutím prstu do konečníku a drážděním mužského bodu G – prostaty (palcem současně hráz stiskněte). Nachází se tři až šest centimetrů od zadního vchodu. Tento postup střídejte s lízáním a sáním penisu. Nezapomeňte ani na varlata, která se jistojistě taktéž těší na orální stimulaci.

5. Pečujte o špičku ledovce
Nejcitlivější částí penisu je špička, takže si ho nemusíte celý strčit až kamsi do krku, abyste jeho majitele vzrušila. Ale přesto: Pokud máte strach z dávicího reflexu, rukou uchopte penis u kořene, čímž si pohlídáte hloubku průniku.

6. Nešetřete mazadlem
Zasyčel „au“? Pak to drhne! Předkožka je předurčená k plynulé jízdě, k čemuž je zapotřebí hodně slin. Sajte, lízejte, dráždivě (s citem) kousejte. Avšak všechno s opatrností - pozor na zuby!

7. Vypilujte techniku
To, co se mu líbí nejvíce, je třeba jedním okem vypozorovat. Nicméně začněte klasicky. Penis si vložte do vlhkých úst a pohybujte se nahoru a dolů. Rukou si ho přidržujte u kořene. Až dorazíte na špičku, rty ji hezky semkněte, a poté se zaměřte na uzdičku. Všeobecně platí, že krouživé pohyby jazykem i rukou se ujmou vždycky. Největší důraz se však klade na pravidelný rytmus, nejlépe samozřejmě odstupňovaný od nejpomalejšího tempa až k orgastickým výšinám.

8. Připravte překvapení
Náhlé změny dosáhnete napitím se horkého nápoje. Tak si smyslně lokněte něčeho dobrého a na chvíli schovejte roztouženou pánskou sopku ve své horké troubě… Co myslíte? Upeče se?

9. Buďte paní situace
Jelikož ho již dávno máte ve své moci, ukažte svoji pravou sílu, a několikrát zabouchejte na bránu k jeho orgasmu, ale nedovolte mu vyvrcholit. Když si budete jistá, že to na něj přichází, přejděte k ústupu, a začněte se mazlit s jinou částí těla. Nenechte ho ale natlakovaného trpět až příliš dlouho. Až uznáte za vhodné, již techniku ani rytmus neměňte a… dopřejte mu výšlap do sedmého nebe!

10. Pochvalte mu jeho chuť
Pro muže je strašné, když se žena štítivě ofrňuje nad jejich mlíčím. Jestli vám nevoní, nenechte si ho vystříkat do úst, ale třeba na prsa. Nikdy jím ale přímo nepohrdejte, neboť pánové ho berou jako dar vůči svým partnerkám. Ty nejlepší milenky si ho po sobě labužnicky roztírají… Vezměte si z nich příklad!


Hot tip: Chuť spermatu se dá příjemně vylepšit konzumací brambor nebo těstovin několik hodin před aktem. Pověstný je také ananasový džus. K večeři ale zásadně nepodávejte pivo nebo jídlo s kari kořením.

Další články z rubriky

Komentáře (45)

Datum Autor Nadpis
28. 11. 2015 Anonim Hráz (reakcí: 0)
28. 10. 2014 Míša nechápu (reakcí: 2)
23. 10. 2014 Nikol Orální sex (reakcí: 0)
16. 08. 2014 Karolínka Souhlasím (reakcí: 0)
16. 08. 2014 Eva J. Už dost (reakcí: 0)
30. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
19. 01. 2013 88pacicka88 - (reakcí: 0)
02. 12. 2012 David 10 kroků k nejlepšímu (pánskému) orálnímu sexu (reakcí: 0)
29. 11. 2012 mauta ... (reakcí: 0)
29. 10. 2012 Myška Pravda (reakcí: 0)
01. 10. 2012 Fatur although websites we baiclknk to below are considerably not related to ours, we feel they are actually worth a go through, so have a look (reakcí: 0)
19. 06. 2012 aknela11 orální (reakcí: 0)
08. 05. 2012 Polykačka Miluji sperma (reakcí: 1)
30. 01. 2012 ni nic moc (reakcí: 0)
03. 12. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 3)
12. 10. 2011 dana orál (reakcí: 1)
07. 09. 2011 limetree limetree (reakcí: 0)
17. 08. 2011 gambis hmm (reakcí: 1)
16. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
23. 07. 2011 helenadon kroky (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Jemně vyživuje a oživuje pleť...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

24. 01. 2017 Horoskop Býk

Pokud dnes vyrážíš na cesty, buď velmi opatrná. Budeš narážet na samé nezodpovědné řidiče a zácpy. Rozhodně se připra... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist