Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 překvapivých zabijáků sexuální vášně

5 překvapivých zabijáků sexuální vášně

5 překvapivých zabijáků sexuální vášně

Magazín: Sex a vztahy | autor: Pavlína Brettová | vydáno 29. 04. 2011

Chuť na sexuální hrátky naše libido, chtíč – říkejme tomu jakkoli, může růst a stejně tak i závratnou rychlostí klesat. V těchto chvílích mě napadá jediné: To už jsem tak stará? Neměla jsem teď náhodou být v nejlepší sexuální kondici? Nikdo mi na mé otázky pořádně neodpověděl, a proto jsem se dala na misi za získáním potřebných informací o našem sexuálním libidu. Musím se přiznat, že to co jsem objevila, mě velmi překvapilo.

Libido roste v souladu s hladinou hormonů v krvi, depresí, únavou a dalšími věcmi, které nás v životě určitým způsobem zasahují. Ovšem, kdo mohl tušit, že se mezi nimi skrývají i takové věci jako je kosmetika nebo bílý chléb. Nebudu předbíhat, raději čtěte dále.

Bílý chléb

Nechcete-li se rozloučit se svým aktivním sexuálním životem,nejezte velké množství bílého chleba.  Světlý chléb je potravinou, kterou má většina z nás na talíři každý den. Bohužel je také jedním z největších zabijáků libida, protože velmi rychle uvolňuje cukry, které vedou k energetickým propadům a způsobují pokles touhy po našem protějšku. Navíc nadměrné množství cukru v krvi napomáhá ke zvyšování tělesné váhy a vaše libido se tak bude snižovat ještě více.

Léky proti nachlazení a chřipce

Všelijaké prostředky na tišení horečky, nachlazení či chřipky jsou dobře známými zabijáky nehynoucí vášně, ale co si budeme namlouvat. Pokud je někdo schvácený horečkou, asi těžko bude mít chuť na nějaké intimní hrátky. Nicméně je nechuť způsobená obsahem pseudoefedrinu a diphenhydraminu. Takže si vyberte – zůstat ležet v posteli nebo si užívat s někým v tom samém pelíšku.

Chrápání

Možná tomu nebudete věřit, ale je to tak. Pokud chrápete, ztrácí se chuť na sex. Samozřejmě nesmíte zapomínat na to, že zabijákem choutek je i chrápání partnera, které vás sice nenechá chladnou, ale v úplně jiném směru. Odpověď na otázku: Proč právě chrápání? Je jednoduchá. Vědci zjistili, že během těžkého chrápání dochází ke snižování kyslíku v krvi a pak vás už k pořádné aktivitě nikdo nepřemluví.

„Kyslíková“ kosmetika

Pokud jste fanouškem tzv. kyslíkové kosmetiky zpozorněte! Mě tato informace celkem překvapila.  Používáte tuto kosmetiku? Pak se připravte na velkou volbu mezi sexuálním životem a milovaným zázračným krémem. Přemýšlíte nad tím, jaká je spojitost kosmetiky obohacené o kyslík, kterou si mažete na pleť a vaším libidem? Krémy obsahují fluorované uhlovodíky nebo PCF, které vedou k předčasné menopauze. Mimo to fluorované uhlovodíky nebo přesněji řečeno jeho deriváty, perfluoroktansulfonylfluorid sulfonát, způsobují pokles estradiolu, který vede ke snížení libida.

Léky proti bolesti a antidepresiva

Kodein a morfin nejen, že snižují bolest, ale mohou snižovat i sexuální touhu. Pokud si svého libida vážíte, ale potřebujete ztišit bolest, vyzkoušejte léky obsahující paracetamol. Nejlépe Paralen nebo Panadol, které nemají negativní vliv na libido.

Náš tip: Nezapomínejte, že bolest hlavy nejlépe zapudíte orgasmem!

I antidepresiva mají negativní vliv na chtíč. Ovšem, co je na antidepresivech ve vztahu k sexu nejzajímavějšího? Na jedné straně se některé pilulky předepisují proti předčasné ejakulaci a na straně druhé jsou ničitelem vášně.  Celkem zdrcující kombinace, že ano :).

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
03. 12. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
27. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
28. 05. 2011 stokjana .. (reakcí: 0)
07. 05. 2011 Silonka22 zabijak (reakcí: 0)
03. 05. 2011 brinoksa ... (reakcí: 1)
02. 05. 2011 denca :-\ (reakcí: 0)
30. 04. 2011 magic11 chrápání (reakcí: 0)
30. 04. 2011 kocicanda léky (reakcí: 1)
30. 04. 2011 liddduska co? (reakcí: 0)
30. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 04. 2011 ladouch chleba (reakcí: 1)
29. 04. 2011 AlexandraAlexis + (reakcí: 0)
29. 04. 2011 staticka :-) (reakcí: 0)
29. 04. 2011 kralicek super sex (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

27. 03. 2017 Horoskop Beran

Potkala jsi prima chlapa a máš pocit, že by to mohl být ten pravý? Ještě než se budeš vrhat do společného bydlení neb... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist