Trojka, sex s kolegyní aneb Na co muži myslí v posteli

Taky by vás zajímalo, na co váš milenec či manžel myslí, když slastně vzlyká rozkoší? Pokud jste citlivější povahy, tak raději dál nečtěte – někdy je totiž lepší nevědět.

Podle průzkumu, do něhož se zapojilo 723 příslušníků silnějšího pohlaví, muži během sexu dost často myslí na milování s jinou ženou (50 %) a 18 % zadaných pánů přiznalo, že se jim dost často vybaví krásná kolegyně z práce. Ještě více chlapů (32%) se zaobírá myšlenkami na sex s kamarádkou a 32 % nezadaných si zase v posteli představuje svou bývalou.

Hodně mužů si samo sebe v posteli představuje jako krále džungle či jeho ušlechtilejší podobu – známého italského svůdce Casanovu. Tyto představy se ale dost často výrazně liší od toho, jako to vypadá v reálu… O natáčení sexu sní 37 % mužů, 28 % přitahuje sadomaso a 23 % by rádo sex s pouty. Suverénně nejvíce mužů ale touží po sexu ve třech. Naopak mezi sexuální fantazie často uplatněné i v praxi patří například posílání hanbatých textovek, ti odvážnější připojují třeba i nahé foto.

Ideální milenka? Klíčem je sebedůvěra! Muži mají nejraději ženy, které vědí, co chtějí, a co dělají.

článek

Jedna až tři – to byl nejčastější počet partnerek, které během svého života dotazovaní muži vystřídali – tomu se snad ani nechce věřit vzhledem k jejich častým představám. Existuje ale i menší počet mužů, konkrétně 3 procenta, kteří se přiznali, že počet jejich partnerek převyšuje stovku, přičemž, že šlo o lásku na jednu noc, přiznalo jen 50 procent mužů. Ale pozor! Co se týče partnerů u současné milenky, jsou muži dost často nekompromisní, většina uvedla, že by jim vadilo, pokud by zjistili, že dotyčná měla v minulosti v posteli více mužů a více znamená šest až dvacet.

Pokud jde o nevěru, v anonymním dotazníku se k ní doznalo 48 % respondentů, přičemž z tohoto počtu jí litovalo 82 %. Asi nepřekvapí, že nejméně věrní jsou obyvatelé velkých měst. Striptýzový klub navštívilo alespoň jednou 26 % dotázaných a erotickému flirtování na Facebooku se oddává 15 %.

A co na to ženy? „Upřímně? Mě tento průzkum až tak moc nepřekvapil. Vím, že se chlapi dost často vytahují, kolik měli milenek, ale na druhou stranu jim vadí, když se podobným počtem milenců pochlubí i partnerka. Přitom ale samozřejmě chtějí, aby byla zkušenou milenkou, která má v malíku všechny techniky. Toho ale nejde docílit jinak než praxí. Naštěstí pro mě ještě existuje sorta chlapů, kteří se výsledkům podobných průzkumů vymykají,“ směje se třiatřicetiletá Klára.

A co vy? Chtěly byste vědět, na co váš partner při sexu myslí? 

 
Foto: Profimedia.cz
14.8.2013 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist