Má víc milenek a po mně chce jen sex. Přesto ho nedokážu opustit

Ještě není jeden průšvih úplně za námi a my už vcházíme vstříc tomu dalšímu. Tak nějak by se dal shrnout problém Martiny. Po čtyřech letech jí krachlo manželství, teď našla útěchu u jednoho moc pohledného muže. Jenže problém je v tom, že ji ten dotyčný vlastně ani moc nechce…

Když se na Martinu usmál dobře vypadající muž u baru a krátce poté jí přistála na stole sklenka koktejlu, skoro se jí zastavilo srdce. „To snad není možné, nejkrásnější chlap v místnosti a má o mě zájem,“ nestačila téměř dýchat. A jak už to tak bývá, prožili spolu pěkně divokou noc. Sex jí dal na chvíli zapomenout na trauma, které si prožila teprve před pár týdny. Opustil ji manžel, vztah sice dlouho moc nefungoval, i přesto se ale nedokázala vyrovnat s tím, že za sebou zabouchl dveře a odešel k té, která mu prý rozumí daleko lépe. Větší klišé aby člověk pohledal.

Teď se na ní dívá pár nejuhrančivějších očí ve městě. A ona se nechá svést. Jak ráda! Jenže problém je v tom, že Lubor, jak se její krásný milenec jmenuje, se v žádném případě nechtěl vázat. U snídaně se tváří nedobytně jako tajemný hrad v Karpatech. A pak jí řekne, že rozhodně není jediná, s kým tráví večery, že na tom nehodlá nic měnit, a že pokud se jí to nelíbí, může hodit zpátečku, zlobit se prý nebude.

Uf, na Martinu je toho trochu moc. Co dělat? Vzdát se té iluze, chvilkového štěstí? I když má cenu zlata?

článek

Jsou chlápci, kteří loví výhradně ženy křehké, bezradné a zranitelné. Takové, které jim velice lehce padnou k nohám. Takové jsou totiž velmi lehce k mání, velmi ochotně si na dotyčného udělají čas a ještě mu například uvaří večeři o třech chodech. To je bohužel případ i Martiny. A možná na její budoucí problém bylo zaděláno už v dětství, například příliš přísnou výchovou atp. Je na čase s tím něco dělat, vzít konečně štěstí do vlastních rukou a nežehrat na nepřízeň osudu. To se ale lépe radí, než realizuje. Nicméně cestou k řešení problému může být podle odborníků i fakt, že jej konečně pojmenujeme. Martina by dotyčného muže samozřejmě měla co nejrychleji opustit, včera už bylo pozdě. Jenže co dál? Cesta ke znovunabytí sebevědomí může být dlouhá, někdy nekonečně.

Pomoci by mohl zkušený psycholog. Existuje mnoho poraden věnujících se mezilidským vztahům. Pomáhají zbavovat se špatných návyků, které člověk má v souvislosti s hledáním partnera. Ten pravý, s nímž stojí za to sdílet slasti i strasti, by nám totiž měl dávat zrovna tolik, kolik si od nás bere.

Co byste Martině poradili vy?

Foto zdroj: profimedia.cz

13.5.2014 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist