Chcete věrného muže? Dejte mu sex kdykoliv

Pravda nevyřčená nahlas. Věrný muž rovná se dostatek sexu a to kdykoliv!
Věrný muž. Že by jen fenomén, který neexistuje? Pouze naše ideální představa? Omyl. I my ho můžeme mít, ale musíme začít u sebe.

V dnešní době jsou soudní síně zavaleny žádostmi o rozvod, a pokud bychom pátraly, co je nejčastěji příčina rozpadu manželství nebo párů žijících na hromádce, pak je to nevěra. Ženy podvádějí stejně jako muži, ale právě pánové mají od přírody k nevěře větší sklony. U nich bohužel nebo bohudík nejde o city, ale pouze o zásun.

Ať chceme nebo ne, musíme si uvědomit, že pánové jsou trošku primitivní tvorové a že pokud jde o sex, nepřemýšlejí mozkem, ale přes kalhoty. Pokud mají dostatek sexu, pak jsou spokojení. Že mají problémy v práci nebo nemají vyprané kapesníky, to už je vedlejší. Sex je pro ně prioritní. A pokud se mu s jednou partnerkou nedostává dostatek této aktivity, pak hledají jinde. Omluvme je, mají to v genech. Ale co s tím můžeme udělat my, aby náš muž nevyhledával sex jinde? No to je přeci jednoduché. Poskytněme mu sex kdykoliv bude chtít a dělejme to s radostí, chutí a vášní. Ráno, odpoledne, večer, prostě kdykoliv.

článek

Říkáte si, že je to zvrácenost? Ano je. Ale pokud se zeptáme jakéhokoliv muže, odpoví nám, že sex je pro něj na prvním místě. Zapomeňte na bolení hlavy, únavu nebo že nám není dobře. Muži nejsou zase tak necitliví, dokáží to pochopit, ale také ne donekonečna. Přejdou to jednou, dvakrát, ale potřetí se začnou ptát proč? Kde je něco špatně, jestli to není pouze naše výmluva nebo jestli v tom není jiný muž.

Pak už stačí, aby se kolem něj mihla atraktivní ženština, kterou nebolí hlava a která není unavená a je vymalováno. Muži nepodvádějí pouze z rozmaru nebo že by měli dlouhou chvíli, musejí mít k tomu taky své důvody a tou je v první řadě nedostatek sexu. Takže jaký je závěr? Milujme se s našimi muži kdykoliv to jen půjde. Ukažme, že nás jejich přítomnost těší. Buďme vášnivé, hravé a nápadité. Vyplatí se nám to.

Jak to skoulíte doma s mužem, když nemáte na sex náladu? Dokážete to váš partner pochopit?

Foto zdroj: profimedia.cz

15.5.2014 12:00| autor: Marie Vendelbergerová
Více o tématu: pravidelný sexsexúnava

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist